Як відновити акаунт гугл (Google)

Показати зміст статті

 1. Як відновити акаунт у гуглі якщо нічого не пам’ятаєш?
 2. Прив’язка резервних способів відновлення
 3. Як відновити акаунт Google за номером телефону?
 4. Де можна відновити гугл акаунт?
 5. Як відновити акаунт гугл, якщо забув номер телефону?
 6. Google account recovery відновлення пароля

Коли ви купуєте новий Android-смартфон, необхідно налаштувати улюблені програми та сервіси, зокрема й Google. Але як вчинити, якщо ви не пам’ятаєте дані свого облікового запису? Розбираємося у варіантах як відновити акаунт Гугл.

Як відновити акаунт у гуглі якщо нічого не пам’ятаєш?

У ситуаціях, коли ви не пам’ятаєте логін і пароль вашого профілю, можете спробувати повернути доступ через форму відновлення імені користувача. Ця процедура складніша, ніж звичайне відновлення пароля, але й ситуація більш комплексна, тому потребує ретельного підходу.

Щойно ви опинитеся на сторінці, дотримуйтесь цієї інструкції:

 • наберіть телефонний номер або адресу резервної пошти — оскільки ви отримаєте код підтвердження, слід обрати той варіант, доступ до якого ви маєте;
 • наберіть ім’я та прізвище, вказане під час реєстрації — Google зіставить інформацію, у разі збігу вам запропонують отримати код підтвердження на наступній сторінці;
 • напишіть код, отриманий у листі або смс — щойно цифри буде введено, вас перекине на наступне вікно, де з’явиться список пов’язаних акаунтів.

Після цього ви пройдете стандартну процедуру відновлення пароля акаунта. Виберіть пункт «Забули пароль?» і дотримуйтесь підказок на екрані.

Прив’язка резервних способів відновлення

Перше, що потрібно зробити після отримання доступу до акаунту — ввести номер телефону. Це спростить процес відновлення акаунта наступного разу.
Щоб вказати резервні дані, використовуйте цю коротку інструкцію:

 • перейдіть на сторінку управління вашим акаунтом;
 • виберіть розділ «Особиста інформація», він знаходиться зліва;
 • знайдіть вкладку «Контактна інформація», нас цікавить поле «Телефон», клацніть на нього;
 • перейдіть за посиланням «Додати номер» на наступній сторінці, введіть телефонний номер, потім підтвердіть валідацію за допомогою коду, який прийде на номер.

Опціонально можна вказати імейл. Він буде використовуватися для відновлення. Щоб це зробити, знайдіть розділ електронної пошти, натисніть на синю кнопку додавання резервної електронної пошти.

Як відновити акаунт Google за номером телефону?

Під час реєстрації облікового запису, Google міг запропонувати вам ввести свій номер телефону. У такому разі у вас не буде проблем з відновленням акаунта Гугл. Головна умова тут — мати доступ до цього номера.
Алгоритм відновлення доступу простий. Розглянемо всі етапи детально:

 1. Відкрийте сторінку відновлення. Для цього можна набрати телефонний номер у віконці авторизації. На наступній сторінці потрібно вибрати пункт «Забули пароль?»
 2. Виберіть варіант відновлення доступу. Ви перейдете на наступну сторінку, де вам запропонують різні варіанти. У більшості випадків ви одразу побачите можливість отримати код на телефонний номер — клацніть по цьому пункту. В окремих випадках система може запропонувати надіслати код на резервну пошту. Буде потрібно клацнути по вкладці «Вибрати інший спосіб входу». На цій сторінці буде доступний варіант надсилання коду у вигляді СМС.
 3. Наберіть код відновлення. Числові дані (6 цифр) із СМС потрібно вписати в поле поруч із буквою G. Натисніть «Далі», щоб отримати доступ до облікового запису. Тепер можна буде ввести інший пароль, після чого — увійти в профіль.

Недолік цього методу в тому, що СМС може прийти не відразу. В окремих ситуаціях потрібно буде почекати кілька годин перш ніж повернути доступ до облікового запису Google.

Коли СМС довго не приходить, можна відправити запит на код повторно. Може трапитися так, що вам прийде одразу кілька повідомлень, і в кожному буде код. Актуальним буде той, який прийшов пізніше.

Де можна відновити гугл акаунт?

Видалений акаунт Google можна відновити. Головна умова при цьому — короткий термін з моменту видалення. Гугл не називає точний час, але за запевненнями інших користувачів, має минути не більше 20 днів.

Щоб відновити обліковий запис, необхідно перейти на відповідну сторінку — «Відновлення облікового запису».

Далі дотримуйтесь цієї інструкції:

 1. Наберіть ваш імейл або номер телефону, прив’язаний до облікового запису. Перейдіть на наступну сторінку. Ви можете побачити повідомлення про те, що ваш обліковий запис видалено і він більше не підлягає відновленню або що не вдалося увійти у ваш акаунт Гугл. У цьому випадку ви не зможете відновити свій профіль: його було видалено з серверів Гугл з усіма даними.
 2. Якщо відкрилося вікно, де вам пропонують відповісти на запитання, акаунт можна відновити. Для підтвердження, що обліковий запис належить вам, потрібно відповісти на всі запитання. Може статися так, що ви не пам’ятаєте правильну відповідь. Тоді спробуйте логічно її вгадати. Це важливо, тому що системі потрібно зрозуміти, що саме ви власник облікового запису.

Якщо заповнені вами відповіді будуть правильними, ви отримаєте пропозицію вказати електронну пошту. Вона потрібна для зв’язку з вами, тому важливо, щоб імейл був реальним і ви могли зайти в нього. Якщо ви видалили обліковий запис, це єдиний варіант як відновити видалений акаунт Гугл.

У разі, коли ви заповнили всі поля відповідей на сторінці відновлення профілю, але відбивається повідомлення «Google не зміг перевірити, що цей акаунт належить вам», спробуйте пройти процедуру ще раз. Можливо, не всі відповіді були правильними, спробуйте змінити варіанти в тих полях, у яких ви не впевнені.

Як відновити акаунт гугл, якщо забув номер телефону?

Якщо ви не маєте можливості отримати доступ до облікового запису, оскільки не пам’ятаєте номер телефону або резервний імейл, Гугл усе ще надає можливість відновити профіль. Щоб це зробити, клацніть на пункт «Вибрати інший спосіб входу». Він знаходиться у вікні, де запропонується відправити код на резервні адреси.
Щойно ви перейдете на наступну сторінку, потрібно набрати той пароль, що ви вводили раніше. Підійде будь-яка комбінація, яку ви використовували для цього облікового запису. Чим новіша інформація, тим швидше служба підтримки зрозуміє, що ви володієте обліковими записами й надасть можливість відновити профіль. Це єдиний варіант як відновити видалений аккаунт Гугл.

Якщо пароль розпізнається системою, вас допустять до процедури відновлення. На наступній сторінці потрібно ввести електронну пошту для зв’язку. Ви отримаєте код. Його потрібно ввести для підтвердження.
Через 6-12 годин на електронну пошту прийде посилання, перехід за ним скине пароль. Іноді листи потрапляють у папку «Спам». Не забудьте перевірити її, якщо ви не отримали сповіщення протягом зазначеного часового проміжку.

Google account recovery відновлення пароля

Припустимо, ви не пам’ятаєте пароль від Гугл акаунта, але у вас є доступ до нього на одному з девайсів. Ним може виявитися ваш смартфон або планшет, до якого прив’язаний акаунт Google.

Ця процедура пройде в чотири дії:

 • переходите за посиланням «Забули пароль?» на сторінці авторизації;
 • обираєте спосіб входу — вам потрібен варіант «Натисніть Так на смартфоні або планшеті»;
 • на пристрій, у якому ви авторизувалися, прийде сповіщення (якщо бути точним, повідомлення прийде на більшість активних пристроїв);
 • щоб верифікуватися, натисніть «Так» у повідомленні. Потім можна придумати новий пароль і вибрати резервні способи відновлення.

Мабуть, це найлегший метод як відновити Гугл акаунт.

Ймовірно, ви колись авторизувалися в електронній пошті, пов’язаній з обліковим записом Гугл на мобільному пристрої або комп’ютері. Тоді можна отримати посилання для входу на імейл з подальшим відновленням.

Алгоритм дій буде наступним:

 • відвідайте сторінку авторизації з іншого браузера або пристрою, введіть адресу електронної пошти та виберіть пункт «Забули пароль?»;
 • на наступній сторінці виберіть пункт «Отримати лист із кодом підтвердження на пошту…», тут потрібно вибрати безпосередньо вашу адресу;
 • введіть отриманий код підтвердження.

Після цього ви пройдете звичайну процедуру відновлення і зможете користуватися вашим профілем.
Якщо ви не входили на пошту, але користувалися Гугл-акаунтом для авторизації на смартфоні у фірмових сервісах Google (наприклад, YouTube), у вас теж буде можливість відновити Гугл акаунт.

Розглянемо, як проходить процес:

 1. Введіть адресу електронної пошти. Не вводьте пароль, натомість клацніть по кнопці «Інший спосіб».
  Відкрийте додаток YouTube на смартфоні, де ви раніше авторизувалися. Вас «перекине» у вікно з підтвердженням спроби відновлення акаунта. Потрібно тапнути по кнопці «Так, це я».
 2. Виберіть код відновлення на смартфоні. Двозначний номер, який ви бачили у формі відновлення, тепер відбивається на смартфоні. Їх буде кілька (для захисту від випадкового злому), потрібно вибрати відповідний.
 3. При правильних діях залишиться тільки придумати новий пароль, ввести його і підтвердити. Щоб не допустити подібних ситуацій наступного разу, рекомендуємо додати адресу резервної пошти та номер телефону.

Для відновлення акаунта, що належить організації або навчальному закладу, Google запропонує звернутися до людини, яка адмініструє домен домену. На жаль, компанія не надає інформацію про те, хто є адміністратором, тому вам потрібно буде з’ясувати це самостійно.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів