Як видалити акаунт ФБ (facebook)

Показати зміст статті

 1. Покрокова інструкція з видалення акаунта у ФБ
 2. Деактивація акаунта Facebook
 3. Що станеться, якщо видалити акаунт Facebook назавжди
 4. Як видалити акаунт
 5. Чи можна скасувати видалення акаунта

Видалення облікового запису Facebook не має бути складним завданням. Але оскільки компанія Meta не бажає відпускати своїх користувачів, цей процес може виявитися довгим і складним. Якщо вам потрібна пауза від Facebook або ви шукаєте варіант як видалити аккаунт фб, це покрокове керівництво допоможе вам вирішити це питання протягом декількох хвилин.

Покрокова інструкція з видалення акаунта у ФБ

Існує безліч запобіжних заходів, які можна вжити до того, як ви вирішите остаточно видалити свій акаунт у Facebook. Наприклад, обмежити коло осіб, які можуть переглядати ваш профіль, або регулярно видаляти файли cookie, які збирає платформа.
Вони не зможуть повністю захистити ваші дані, але якщо ви ще не готові попрощатися з соцмережею, додаткові заходи безпеки уможливлять зберігання на серверах тільки найважливішої інформації.
Якщо ж ви твердо впевнені в своєму рішенні, шукаєте спосіб як видалити аккаунт Фейсбуці ці шість простих кроків допоможуть досягти бажаного:

 1. Перейдіть у розділ «Налаштування», натиснувши на вкладку «Налаштування та конфіденційність». Меню, що випадає, розташоване праворуч у верхньому куті.
 2. Натисніть на пункт «Конфіденційність», перейдіть у розділ «Ваша інформація у Facebook». Там розташовується вкладка «Деактивація або видалення». Вона розташована в самому низу.
 3. Натисніть на «Видалення облікового запису» і далі «Продовжити з видаленням облікового запису».
 4. Додаток запропонує вам зберегти всі дані. Можна «забекапити» фотографії та повідомлення, а також відредагувати всі групи, які ви адмініструєте. Вам буде надано вибір — зберегти дані, після чого видалити профіль, або відразу «знищити» акаунт.
 5. Впишіть пароль від облікового запису і виберіть «Продовжити».
 6. Ви побачите попередження, що спливе. Воно розповість про «пільговий» 30-денний період деактивації профілю. Якщо за цей час ви передумаєте, то можете увійти в профіль і скасувати процес. Щоб продовжити, клікніть на «Видалити акаунт».

Наприкінці процедури обліковий запис потрапляє до списку на видалення, який буде приведений у дію через 30 днів.

Деактивація акаунта Facebook

Є й інші способи відмовитися від використання Facebook, але без радикальних кроків у бік повного видалення акаунта. Деактивація профілю Facebook не видаляє ваші дані. Тобто, це не можна назвати способом як видалити аккаунт Facebook. Замість цього ваша сторінка буде недоступна для інших користувачів.

Це чудове рішення для користувачів, яким потрібен відпочинок від соціальної мережі. При цьому, не доведеться безповоротно стирати фото, відео та пости в профілі. Деактивація акаунта передбачає, що ви можете використовувати логіни Facebook і Facebook Messenger.
Для деактивації сторінки можна пройти ті самі кроки, що й під час видалення акаунта. Просто потрібно вибрати пункт «Деактивація» замість видалення профілю.

Що станеться, якщо видалити акаунт Facebook назавжди

Формально, на 30 днів ваш профіль буде просто деактивовано. Тобто, акаунт видалять із пошуку, користувачі не зможуть зайти до вас у профіль і переглядати відео, фото та іншу інформацію. Щойно мине 30 днів, будь-які дані безповоротно видаляються.
Розберемо всі події, які тягне спосіб як видалити аккаунт фб:

 • у вас не буде можливості відновити свій обліковий запис;
 • дані облікового запису, листування, знімки, відеозаписи та інші видаляться безповоротно, у вас не вийде нічого відновити;
 • після видалення Fb, ви втратите доступ до месенджера;
 • у вас не буде можливості користуватися логіном Facebook для авторизації на сайтах і в додатках, можливо, вам доведеться зв’язатися з додатками та сайтами, щоб знову користуватися обліковими записами;
 • видалення облікового запису не тягне за собою видалення повідомлень, які ви відправляли іншим користувачам — вони, як і раніше, зможуть бачити ваші повідомлення в розділі «Вхідні»;
 • ви втратите сторінки, які створили на Facebook, щоб уберегти їх від видалення, варто передати іншій людині повний доступ до цієї сторінки.

Теоретично, під час видалення акаунта видаляються всі дані Facebook, пов’язані з вами. У реальності все трохи складніше, сам процес видалення всієї інформації з серверів Meta займає близько 90 днів.

Як видалити акаунт

Віднедавна Meta пропонує можливість «увічнити» свій акаунт у Facebook. Компанія дозволяє користувачам самим вирішувати, як персональна сторінка Facebook існуватиме після смерті власника.

У деяких випадках люди призначають спадкоємця, він може вносити зміни в меморіальний профіль. Це дає змогу людям залишати повідомлення в обліковому записі покійного.

В окремих випадках людина може повідомити Meta, що він шукає спосіб як видалити аккаунт Фейсбуці після смерті. Щойно компанія отримає інформацію про смерть людини, вона видалить акаунт.

Якщо ви стали «цифровим спадкоємцем» профілю і знаєте, що померла людина хотіла б видалити його, зробіть таке:

 1. Підтвердіть статус спадкоємця. Дізнайтеся у членів сім’ї та друзів, чи не було кого-небудь вказано як контактну особу, яка успадковує акаунт. Якщо ніхто не з’явився, ви можете звернутися у Facebook.
 2. Заповніть форму для видалення акаунта. Meta пропонує форму, вона дає змогу повідомити про користувача, який недієздатний за медичними показаннями або помер. Заповніть її, вказавши необхідну інформацію. У формі буде поставлено запитання про те, чи хочете ви увічнити пам’ять про акаунт або видалити його.
 3. Дайте відповідь на запити від Facebook. Представник Facebook повинен зв’язатися з вами, або цифровим спадкоємцем, якщо такий був вказаний. Представник повинен висловити побажання померлого щодо його облікового запису, якщо такі у нього були.

Після цього вам або вказаній контактній особі буде надано доступ як адміністратору облікового запису до сторінки меморіального профілю, або компанії нічого не залишиться, крім як видалити аккаунт Facebook.

Чи можна скасувати видалення акаунта

Якщо в якийсь момент ви передумали, є шанс відновити обліковий запис. Meta передбачили 30-денний термін. Він необхідний для випадків, коли користувач вирішить повернути обліковий запис.
Якщо протягом цього періоду ви передумаєте, то зможете відновити свій профіль. Щоб відновити всі дані, і продовжувати користуватися Facebook як раніше, достатньо авторизуватися в системі за допомогою ваших облікових даних. Введіть адресу електронної пошти або номер телефону і впишіть свій пароль.

Цей спосіб не працює у випадках, якщо ви захочете відновити акаунт після закінчення відведеного періоду. Щойно мине 30 днів, неможливо скасувати процедуру видалення. Тим, хто не впевнений, що хоче видалити свій акаунт у Facebook, краще подумати про тимчасову деактивацію.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів