Як вийти з акаунта гугл (Google)

Показати зміст статті

 1. Перед тим як вийти з акаунта
 2. Заборона доступу
 3. Скидання налаштувань
 4. Як вийти з акаунта гугл не видаляючи його
 5. Як вийти з акаунта гугл тільки на одному пристрої
 6. Вийти з облікового запису Google на iPhone або iPad
 7. Вийти з облікового запису в браузері
 8. Як вийти з акаунта Gmail, якщо кілька акаунтів
 9. Як вийти з акаунта Google без доступу до пристрою
 10. Вийти з акаунта через налаштування безпеки
 11. Радикальний метод виходу з акаунта
 12. Як вийти з Google-акаунта на Android

Обліковий запис Google — важлива частина цифрового життя безлічі користувачів. На профілі зав’язано безліч даних, включно з паролями, поштою, документами, подіями календарів, резервними копіями, фотографіями та відео.

Недбале ставлення до безпеки в мережі — прямий шлях до витоку персональних даних. Тому важливо тримати профіль Гугл на обмеженій кількості пристроїв, розлогінюватися на тих ґаджетах, до яких у вас немає доступу. Розбираємося, як вийти з облікового запису Гугл і захистити акаунт від доступу сторонніх осіб.

Перед тим як вийти з акаунта

Якщо ви шукаєте спосіб, як вийти з облікового запису Гугл, ви маєте знати кілька особливостей роботи системи. По-перше, ви розлогінюєтеся тільки на певному пристрої, усі інші сеанси залишатимуться активними. Усі програми та сервіси все ще зможуть отримувати доступ до вашого облікового запису. Щоб повністю вийти з облікового запису, потрібно виконати попередню підготовку.

Заборона доступу

Щоб закрити доступ до сервісів і додатків, необхідно відкрити меню управління акаунтом. Якщо ви робите це з ПК, то натисніть на мініатюру фотографії вашого профілю в будь-якому з хмарних пакетів Гугл (Gmail, Docs, Sheets або Drive) і виберіть відповідний пункт.
Далі потрібно зайти в меню безпеки, воно розташоване зліва. Нам знадобиться пункт «Сторонні додатки з доступом до акаунта». Відкриється список сервісів, які використовують ваш профіль. Клацніть на один із застосунків і натисніть на кнопку «Закрити доступ». Повторіть цю дію з усіма сервісами.

Скидання налаштувань

Якщо ви вирішили продати або передати смартфон, на якому є активний акаунт Google, потрібно виконати повне скидання налаштувань. Так ви убезпечите обліковий запис від несанкціонованого використання третіми особами.

Розлогінюватися з кожної програми на пристрої було б марною тратою часу. Не кажучи про те, що ви можете щось пропустити та залишити авторизацію в одному із застосунків активною.
Зайдіть у налаштування ґаджета і знайдіть меню відновлення і скидання. Виберіть пункт «Скинути до заводських налаштувань» або схожу вкладку. Система проінформує вас, що ви втратите всі дані, підтвердіть свої дії натисканням кнопки ОК.

Як вийти з акаунта гугл не видаляючи його

Найпростіший метод розлогінитися — вийти через меню на сайті Google. Для цього потрібно клікнути на круглу кнопку із зображенням профілю і вибрати пункт «Вийти». Щоб повторно авторизуватися, введіть логін (адресу електронної пошти або номер телефону, до якого прив’язаний обліковий запис) і пароль.

Як вийти з акаунта гугл тільки на одному пристрої

Якщо ви шукаєте спосіб як вийти з облікового запису Гугл на телефоні, вам доступні дві опції.

Розглянемо кожну детально:

 1. Вийти з акаунта в меню фірмового додатка. Метод підходить тим користувачам, які використовують профіль Google на смартфоні або планшеті Apple.
 2. Розлогінитися в браузері. Це дасть змогу зберегти активну сесію на пристрої та вийти з профілю тільки у вебоглядачі.

Розберемо кожен варіант детально.

Вийти з облікового запису Google на iPhone або iPad

Щоб вийти з облікового запису на iOS або iPadOS, достатньо відкрити будь-який застосунок Google, який встановлено на смартфоні. Це може бути Gmail, Drive, Docs або YouTube. Після цього натисніть на коло з мініатюрою вашої аватарки, щоб відкрити налаштування.
Тапніть на ім’я користувача, щоб відкрити меню акаунтів. Внизу розташований пункт «Управління акаунтами», тапніть на нього. Залишиться тільки натиснути на кнопку «Видалити з пристрою» і ви зможете вийти з облікового запису Google.

Вийти з облікового запису в браузері

Якщо ви хочете розлогінитися в браузері Safari, достатньо зайти на сайт Google і клацнути на круглу мініатюру фотографії вашого профілю. Спливе вікно, де буде кнопка виходу. Тапніть по ній, щоб вийти з акаунта.
Цей спосіб дасть змогу завершити активну сесію в браузері для всіх сервісів. Це означає, що ви автоматично вийдете з Gmail, Docs, Drive та інших хмарних пакетів у вебоглядачі.

Як вийти з акаунта Gmail, якщо кілька акаунтів

Щоб розлогінитися з усіх акаунтів за один підхід, доведеться використовувати браузер. Перейдіть на сайт Gmail, потім натисніть на фото вашого профілю в правому верхньому кутку. Після цього потрібно клікнути на кнопку «Вийти з усіх акаунтів». Сервіс завершить сесії всіх авторизованих облікових записів.
Якщо вам потрібно вийти з певного облікового запису, то зробити це у два кліки не вийде. З якоїсь причини Google не надає можливості вийти з конкретного облікового запису, якщо у вас їх кілька. Тому доведеться розлогінитися відразу з усіх акаунтів, потім можна видалити обліковий запис зі списку доступних.
Для цього у вікні вибору профілів клікніть на пункт «Видалити акаунт». Потім натисніть на червону іконку поруч із потрібним обліковим записом.

Як вийти з акаунта Google без доступу до пристрою

Якщо пристрій, на якому ви авторизувалися, зараз вам не доступний, або ж ви використовували свій акаунт на чужому ПК/планшеті/смартфоні та забули розлогінитися, є два способи як вийти з облікового запису Гугл на комп’ютері віддалено. Розглянемо кожен із них детально.

Вийти з акаунта через налаштування безпеки

У меню управління активними сесіями можна розлогінитися на конкретному ґаджеті. Щоб це зробити, необхідно авторизуватися на своєму основному пристрої. Для зручності краще використовувати ПК.
Клацніть по іконці вашого облікового запису (розташована у правому верхньому кутку) і виберіть пункт «Управління акаунтом Google».

Далі виконайте пункти цієї інструкції:

 • у головному меню навігації, яке розташоване ліворуч, потрібно вибрати вкладку «Безпека»;
 • у наступному вікні розташоване підменю «Ваші пристрої», під ним є посилання «Керування всіма пристроями», клацніть по ньому;
 • відкриється список активних ґаджетів, у яких ви логінилися, виберіть пристрій, на якому потрібно завершити сеанс;
 • клікніть на назву пристрою та у вікні, що відкрилося, натисніть на кнопку «Вийти».

Сервіс завершить активну сесію, а ви можете бути впевнені, що вийшли з профілю.

Радикальний метод виходу з акаунта

Якщо ви хочете завершити всі сеанси одразу (Google не надає можливості завершити всі сеанси окрім поточного), можна використати радикальний метод. Необхідно змінити пароль, після чого система автоматично розлогінить усі ґаджети, на яких встановлено старий код доступу.
Перейдіть у розділ безпеки, але цього разу нам потрібна вкладка «Вхід в обліковий запис Google» , де знаходиться підменю «Пароль». Натисніть на цей пункт і авторизуйтеся в наступному вікні. Тут потрібно двічі ввести новий пароль і натиснути на синю кнопку «Змінити пароль».

Як вийти з Google-акаунта на Android

Google-акаунт використовується на смартфонах з Андроїд, щоб мати доступ до Google Play, синхронізувати пошту, календар та інші сервіси компанії.
Якщо ви шукаєте спосіб як вийти з облікового запису гугл на телефоні, варто розуміти, що ви не зможете оновлювати платні додатки і продовжувати підписки. Історія відвідувань у браузері та збережені паролі в утиліті автозаповнення зникнуть.

Для того, щоб розлогінитися, виконайте ці дії:

 1. Зайдіть у налаштування смартфона. Знайдіть вкладку «Акаунти» і натисніть на неї. На різних версіях Android і в смартфонах різних виробників назва пункту може відрізнятися, але всі вони виконують одну й ту саму функцію.
 2. Виберіть акаунт Google. У списку облікових записів знайдіть профіль, з якого хочете вийти, натисніть на нього, щоб відкрити підменю.

Щойно ви відкриєте налаштування акаунта, ви побачите кнопку видалення акаунта. Турбуватися нема про що — ця дія збереже ваш обліковий запис, просто прибере профіль зі смартфона.

Якщо поточний акаунт був основним, може статися так, що захист на вашому мобільному пристрої буде відключено. Це означає, що разом з акаунтом перестане працювати графічний пароль або пін-код.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів