ТОП-10 потужних смартфонів – липневий список від AnTuTu

Прогрес і розвиток технологій не стоять на місці: кожен день ми можемо спостерігати появу нових смартфонів Із різною «начинкою» і особливостями. Світові експерти провели порівняння даних гаджетів за допомогою популярного додатка для тестування AnTuTu Benchmark, і опублікували рейтинг найбільш потужних смартфонів липня цього року.

Для точних результатів пристроЇ оцінюють за їхніми ключовими компонентами й показниками: процесором, оперативною та вбудованою пам’яттю, графічним прискорювачем.

У перших рядах рейтингу незмінно виявився популярний китайський флагман OnePlus 5. Далі йдуть смартфони Nubia Z17 з кількістю очок 179 081 і HTC U11 з 175 987 очками. Після трійки лідерів у списку з’являються Samsung Galaxy S8+ і Xiaomi Mi 6. Як не дивно, відомий iPhone зайняв далеко не перші місця в списку потужних смартфонів. Позицію номер 6 займає iPhone 7 Plus, останнє місце дісталося iPhone 7. Між ними розташувалися три не менш значущі моделі: Sony Xperia XZ Premium, Samsung Galaxy S8 і OnePlus 3T.

Рейтинг 10 потужних смартфонів липня 2017 року

ТОП-10 потужних смартфонів липня

Як видно з таблиці, перші позиції рейтингу займають смартфони, які працюють на процесорі Snapdragon 835. Але, звичайно, це не означає, що гаджети від Apple перестали бути популярними – для них є свій окремий рейтинг і дані порівнянь, про що ми розповімо пізніше 😉

Джерело: ilenta.com

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів