Як скинути фото з телефону на комп’ютер або ноутбук: прості і зрозумілі інструкції

Показати зміст статті

 1. Як перенести фотографії з Android на комп’ютер?
 2. Переносимо фото через USB-кабель
 3. Завантажуємо фотографії по Wi-Fi
 4. Перекидаємо фотки через Bluetooth
 5. Програми та додатки для передачі файлів з телефону на комп’ютер
 6. Як скинути фото з iPhone на комп’ютер?

Більшість людей робити фотографії на смартфон: це просто, зручно, та й фото виходять цілком пристойної якості. Але щоб їх ретельно розглянути або обробити в графічному редакторі, потрібно скинути на комп’ютер. Як скинути фото з телефону комп’ютер? Про всі можливі способи – далі в статті.

Як перенести фотографії з Android на комп’ютер?

Існує чотири поширених і ефективних способи перекинути файли з Android-пристроїв на комп’ютер, і навпаки.

Йдеться про передачу даних за допомогою:

 • USB-кабелю;
 • Інтернет-з’єднання, електронної пошти або соцмереж;
 • Bluetooth;
 • Різних месенджерів і додатків (WhatsApp, Telegram, Viber, SHAREit).

Розглянемо кожен із способів більш ретельно.

Переносимо фото через USB-кабель

Для цього способу знадобиться кабель USB, роз’єм якого підходить до вашого смартфону. Зазвичай з функцією перенесення фотографій добре справляється шнур micro USB або USB Type-C. До речі, часто такий кабель входить до складу зарядного пристрою. Вам потрібно буде підключити шнур до смартфона, а потім вставити його у відповідний роз’єм комп’ютера. Важливий нюанс: щоб перекинути фото з телефону на ноутбук через USB, смартфон повинен бути розблокованим і зарядженим.

Після підключення на екрані смартфона з’явиться меню з можливістю вибору з’єднання. Нас цікавлять пункти «Камера» або «Передача фото». Далі пристрій подасть вам звуковий сигнал, а на екрані відобразиться вікно автозапуску. Виберіть опцію «Відкрити пристрій для перегляду файлів». Після чого ви побачите на дисплеї папку з внутрішньою пам’яттю вашого телефону і SD-карту (якщо вона встановлена). Клікайте по потрібній папці, чекайте, поки всі потрібні зображення завантажаться, а потім копіюйте і вставляйте їх в спеціально створену папку на ПК.

Що робити, якщо вікно автозапуску не з’являється? Якщо на вашому ПК встановлено Windows, зайдіть в «Мій/Цей комп’ютер» через ярлик на робочому столі або меню Пуск. Всередині папки ви побачите жорсткі диски, пристрої зі знімними носіями і портативні пристрої, підключені до комп’ютера. Виберіть зі списку свій телефон, всередині будуть папки з файлами, які потрібно скопіювати на ПК.

Буває, що при підключенні телефону до комп’ютера пристрій видає помилку, оскільки гаджет не може встановити потрібні драйвера автоматично. В такому випадку необхідно зайти на сайт виробника вашого смартфона і завантажити драйвера самостійно.

Завантажуємо фотографії по Wi-Fi

Як передати файли з телефону на комп’ютер, якщо під рукою немає USB-кабелю? Можна використовувати для передачі даних електронну пошту або акаунти в соцмережах. Головна умова успіху цього способу – наявність інтернет-з’єднання. Зайдіть в свою електронну пошту з телефону, в рядку «кому» напишіть свою адресу і прикріпіть до листа потрібні фото, натисніть «відправити». Готово! Тепер можна відкривати електронну скриньку на комп’ютері і завантажувати їх в окрему папку.

Ті ж маніпуляції можна виконати, використовуючи соціальні мережі. Правда, спосіб актуальний для тих користувачів, у яких є два акаунта. При необхідності можна створити ще один, якщо у вас є тільки один обліковий запис. Отже, як скинути фото з телефону на комп’ютер через Wi-Fi і соцмережі? Потрібно залогінитися в системі через телефон, як співрозмовник, виберіть свій другий акаунт і прикріпіть до повідомлення фотографії. Після відкрийте будь-який з профілів на комп’ютері і насолоджуйтеся переглядом отриманих фотокарток.

Перекидаємо фотки через Bluetooth

Як перенести фото з телефону на комп, якщо немає інтернету? Допоможе технологія Bluetooth. Щоб цей спосіб спрацював, і на ПК, і на вашому смартфоні повинен бути встановлений блютуз. Перевірити наявність програми на комп’ютері можна, ознайомившись з папкою «Диспетчер пристроїв» (меню з потрібним пунктом відкривається після кліка правою кнопкою миші на ярлик «Мій комп’ютер»). Якщо в розділі «Зв’язок Bluetooth» нічого не відображається, можливо, у вас не встановлені потрібні драйвера або блютуз потрібно включити за допомогою спеціальної кнопки на корпусі комп’ютера.

Отже, ви переконалися, що Bluetooth активний на обох пристроях, що далі? Насамперед налаштуємо ПК. Зайдіть в параметри, клікнувши правою кнопкою миші або тачпада по значку блютуз. Далі встановіть галочку навпроти пункту «Дозволити пристроям Bluetooth знаходити цей комп’ютер», а також переконайтеся, що галочки стоять біля всіх рядків в розділі «Підключення». У вкладці «Загальний ресурс» можна позначити папку, в якій ви хочете зберегти фотографії.

Наступний крок – активувати блютуз на телефоні. Після цього можна відкривати галерею смартфона, вибирати потрібні зображення і передавати їх на ПК, натискаючи в спадаючому меню опцію «Передати через блютуз». Після команди «Передати» на екрані смартфона з’явиться меню з пристроями, які в даний момент активні. Залишається тільки вибрати ваш комп’ютер і дочекатися завершення відправки фотографій.

Програми та додатки для передачі файлів з телефону на комп’ютер

Системи обміну текстовими повідомленнями WhatsApp, Telegram і Viber також можуть допомогти в перенесенні файлів зі смартфона на ПК. Як скинути фото з телефону на комп’ютер, використовуючи один з цих месенджерів? Для цього необхідно встановити додаток на смартфон і його десктопну версію на ПК. В налаштуваннях месенджера ви виявите пункти:

 • Вибране (Telegram);
 • Дані та сховище (Whatsapp);
 • Дані та мультимедіа (Viber).

У перерахованих папках можна зберігати фото, доступ до яких буде і на смартфоні, і на комп’ютері. Зручно, чи не так? До слова, якщо ви економите пам’ять і не хочете, щоб фото зберігалися в галереї на телефоні або комп’ютері, відповідну опцію завжди можна відключити в налаштуваннях програми.

Окремої уваги заслуговує програма для передачі файлів з телефону на комп’ютер SHAREit. Це безкоштовний додаток, який встановлюється і на ПК, і на смартфон. Дотримуючись такої послідовності дій, ви зможете швидко перекинути фото з одного гаджета на інший.

 • Відкрийте програму на ПК і смартфоні.
 • На екрані смартфона виберіть опцію «Відправити».
 • Виберіть фотографії, які ви хочете перенести на комп’ютер.
 • Внизу відобразиться кількість вибраних файлів, і кнопка «Надіслати», її потрібно натиснути.
 • Далі клікніть по напису: «Підключити до ПК» і натисніть «ОК».
 • Після сканування Wi-Fi мережі на екрані телефону з’явиться іконка вашого ПК, клікніть на неї.
 • Після цього на моніторі комп’ютера з’явиться запит, який потрібно прийняти. Ця дія запустить процес передачі файлів.

Фото збережуться в папці переданих файлів SHAREit і відобразяться в журналі передач.

Як скинути фото з iPhone на комп’ютер?

Власники яблучної техніки можуть користуватися сервісом iCloud, який дає можливість отримати доступ до файлів з будь-якого пристрою. Це безпечно і неймовірно зручно. За допомогою iCloud також можна швидко ділитися фотографіями з іншими користувачами.

Якщо потрібно скинути кілька фотографій з телефону на ПК, можна обійтися без шнурів і просто перекинути потрібні файли самому собі в телеграм, інстаграм, або електронну пошту. Але як скинути фото з айфона на комп’ютер, якщо файли великі і важать кілька гігабайт? Можна сміливо користуватися способом з USB-кабелем. Підключіть шнур до айфону і комп’ютера, розблокуйте екран смартфона і дозвольте пристрою доступ до фото та відео. Далі знайдіть папку з назвою вашого телефону в розділі «Мій комп’ютер» і скопіюйте звідти потрібні фотографії.

Буває, що після завершення завантаження ви виявляєте на комп’ютері фото поганої якості або зовсім файли в якомусь незрозумілому форматі. Справитися з проблемою допоможе наступний спосіб. В налаштуваннях смартфона знайдіть секцію «Фото». Усередині напроти пункту фото iCloud, увімкніть «Збереження оригіналів». Ця настройка заборонить айфону пережимати фото і збереже на вашому телефоні фото вихідного якості. Прокрутіть вниз і знайдіть розділ «Перенесення на Mac або ПК». Тут потрібно встановити галочку навпроти напису: «Переносити оригінали». Таким чином, при підключенні до комп’ютера і запитом на копіювання файлів айфон не перекодує ваші фото в якийсь інший формат.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів