Як зробити скріншот на iPhone

Показати зміст статті

 1. iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max
 2. iPhone X/XS/XS Max/XR
 3. Старі моделі Iphone 5/6/7
 4. Знімок екрана
 5. Де знайти знімки екрана
 6. Скріншот екрана за допомогою програм і утиліт
 7. Smart ScreenShot
 8. Awesome Screenshot
 9. Screenshots Creator for iPhone

Фото екрану, або ж скріншоти, потрібні не тільки для Snapchat або Instagram – вони використовуються, якщо ви хочете показати якусь проблему, зберегти важливі контакти або використовувати картинку для реклами. На екрані комп’ютера з’явилася незрозуміла помилка? Можна зробити скрін і відправити фахівцю, що набагато зручніше, ніж описувати проблему на словах. Якщо людина пише мануал, як налаштувати щось, вона може доповнити гайд скріншотами – вивчивши візуальну інформацію, читач швидше зрозуміє, про що намагається розповісти автор.

Як бачите, «скріни» всюди. Тому, ця стаття буде актуальна для кожного. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити скріншот на айфоні різних поколінь.

iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max

Цілеспрямовано і стратегічно розробники Купертіно роблять все, щоб максимально спростити користувачам роботу зі своїм смартфоном. В тому числі, це стосується зйомки екрану.

Зробити скріншот на айфоні простіше простого. Власник iPhone 11/11Pro/11 ProMax повинен одночасно натиснути кнопку збоку і «гойдалку» гучності. В результаті він отримає зображення свого екрану. Його можна миттєво відправити друзям: тапнути іконку фото і, в меню вибрати «Поділитися». Крім того, «скріни» можна публікувати в соціальних мережах, завантажувати в «хмару» або редагувати.

Якщо контент не підійшов або зроблений невдало, і ви хочете його видалити, тоді торкніться мініатюри скріншота внизу екрану, тисніть кнопку «Готово» і «Видалити знімок екрана». Якщо поганий скрін вже в папці з фото, видалити його можна, як звичайний фотознімок.

iPhone X/XS/XS Max/XR

iPhone X – перший в новітній історії Apple мобільний пристрій, позбавлений фізичної кнопки «Home». Але не функції захоплення дисплея!

Щоб зробити скріншот на айфоні «Ікс» і «Ікс Ес», дотримуйтесь інструкції крок за кроком.

 1. Відкрийте програму або сторінку в інтернеті, фото якої ви хочете зробити на «десятий» iPhone.
 2. Виберіть бажаний вид, який буде відображений на знімку (повне захоплення, окрема частина дисплея).
 3. Тисніть і утримуйте кнопку живлення з правого боку iPhone і кнопку установки рівня гучності (в даному випадку, альтернативу кнопки «Додому»). Щоб отримати результат, робити це необхідно одночасно. На екрані телефону замерехтить білий світ, і ви почуєте клацання затвора камери – скрін готовий.

Старі моделі Iphone 5/6/7

Як зробити скрін на айфоні 7, 6s, 6s Plus і більш старих моделях iOS? Дії прості, їх дуже легко запам’ятати. Тисніть і утримуйте кнопку «Режим сну/Пробудження», а потім – кнопку «Home». Скріншот за замовчуванням буде збережений у фотоальбомі, а відкрити його можна через додаток «Фото».

Зверніть увагу! Якщо при створенні знімка використовувати комбінацію клавіш навпаки, то можна випадково викликати голосового помічника Siri. Щоб зробити скріншот, важливо натиснути кнопки швидко.

Знімок екрана

Іноді на айфоні потрібно зробити захоплення тільки «шматочка» зображення. Кращий і швидкий метод, щоб вирішити цю задачу – утиліта ScreenshotPlus. Програмне забезпечення функціонує в тандемі з додатком Activator, який необхідно завантажити на iPhone попередньо.

Після запуску ScreenshotPlus на екрані з’явиться кадр, за допомогою якого будуть визначатися кордони скріншота. Поруч з рамкою вказані майбутні розміри фото. Змінити область екрану можна простим перетягуванням рамки, щоб її розширити, використовуйте бічні курсори. Встановивши необхідний розмір зображення, залишається лише натиснути на піктограму фотоапарата.

Багато користувачів часто запитують: «А як на айфоні зробити скрін довгого тексту, який не вміщується повністю на екрані?» Досвідчені користувачі рекомендують твік BigShotJb. Особливу користь фірмова утиліта для iOS несе в разі складання інструкцій з використання різних додатків і функцій. Готові скріншоти потрапляють в ту ж папку, куди і фото зі звичайної камери смартфона.

У стандартному режимі користувачі можуть отримати бажаний результат, виконавши такі дії:

 • після того, як скріншот зроблений, відкрити його в повноекранному режимі в програмі «Фотографії»;
 • натиснути кнопку «Змінити» – відкриється додаток для редагування зображень;
 • щоб отримати потрібну частину знімка, слід вибрати функцію «Обрізати» і виділити відповідний фрагмент скріншота;
 • для завершення дії натиснути кнопку «Обрізати» в правому верхньому кутку екрану.

Отримане зображення зберегти, використовуючи відповідну команду.

Де знайти знімки екрана

Починаючи з одинадцятої версії iOS, скріншоти не зберігаються в Camera Roll відразу. Їх ескізи ненадовго з’являються в нижньому лівому кутку екрана.

Щоб почати працювати зі знімком відразу, торкніться ескізу. Якщо ви цього не зробите, то приблизно через чотири секунди скріншот зникне, і автоматично збережеться в програму «Фотографії».

Як знайти скріншоти з дисплея айфона? Відкрийте програму «Фото» і перейдіть в розділ «Альбоми», а далі – в «Знімки екрана». Все дуже просто!

Скріншот екрана за допомогою програм і утиліт

Як зробити прінтскрін на айфоні, використовуючи додатки і сервіси зовнішнього походження? Про деякі з них ми вже згадали вище. Ось ще три просунутих софта, гідних уваги.

Smart ScreenShot

Фішка програми в тому, що кожен раз після створення скріншота, його вихідний варіант зберігається у вигляді постійного посилання, яким можна поділитися з друзями через будь-який сервіс миттєвих повідомлень.

Як на айфоні зробити скріншот? Просте меню програми дозволяє робити захоплення екрану в один клік, за лічені секунди.

Awesome Screenshot

Безкоштовний софт, який розширює функціонал браузера Сафарі. Використовуючи його, можна робити:

 • фото екрану повністю або тільки обраної його області;
 • просту обробку отриманих кадрів (коригування кольору, позначки стрілок, розмиття ділянок фото);
 • «відкотитися» на кілька ітерацій назад в разі, якщо при редагуванні була зроблена зайва дія.

Всі зображення, отримані через Awesome Screenshot, розміщуються в «Галереї».

Screenshots Creator for iPhone

Дане ПО дозволяє легко створювати скріншоти професійного рівня без особливих дизайнерських навичок.

У програмі доступні наступні можливості: зміна розміру фото, додавання підписів, фонів, шрифтів, підтримка кадрування скріншотів в портретному та ландшафтному режимі і багато іншого. Результати редагування відображаються миттєво.

Звичайно, це лише частина програм, щоб зробити скріншот на айфоні. Заходьте на AppStore, вибирайте кращий варіант та інсталюйте його на своєму «яблучному» смартфоні. Що робити далі, ви тепер знаєте.

Приємного користування і вдалих «скрінів».

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів