Зовсім скоро – новинки від Microsoft!

Осінь 2017 року – період світових презентацій і нових анонсів від провідних виробників. Ось уже завтра компанія Apple проведе щорічний фірмовий захід, Samsung представила свої новинки, і корпорація Microsoft не відстає від конкурентів. Компанія відправила офіційні запрошення на прийдешню подія під назвою Future Decoded, яка відбудеться 31 жовтня в місті Лондон. Це буде конференція, де Microsoft представить свої свіжі розробки.

За даними експертів, у заході візьме участь, а саме виступить з доповіддю віце-президент компанії і керівник підрозділу Surface, – Панос Панай. Цілком логічно припустити, що на конференції будуть представлені нові пристрої лінійки Surface, про які вже давно ведуться розмови в мережі. Це можуть бути довгоочікуваний смартфон Surface Phone або планшет Surface Pro, девайс Surface Book або ПК Surface Hub. Є також імовірність того, що ми побачимо оновлений варіант Surface Studio. Припущень багато. Хочеться вірити, що конференція не розчарує прихильників техніки Microsoft, адже захід очікують безліч користувачів.

Анонс заходу

Відомо, що в конференції також візьме участь генеральний менеджер Windows і HoloLens Experiences – Лоррейн Бардін. З цього випливає, що ми побачимо ще багато цікавого й від цих виробників.

Конференція Future Decoded 2017 буде проходити з 31 жовтня по 1 листопада у виставковому центрі Лондона ExCeL London. Очікуємо офіційний звіт про захід 😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів