Джарвіс – ваш асистент підбору фільмів

А ви знали, що в Україні є відмінний сервіс, який допомагає вибрати фільм? Буває, що довгими вечорами ми сидимо і «перегортаємо» сторінки в мережі, намагаючись знайти більш-менш вдалий фільм або серіал. Цей не підходить, той – бачили, наступний – поганий переклад… З проблемою підбору фільму на вечір стикався, напевно, кожен. Але тепер є рішення – це jarvis.net.ua.

Цей сервіс дає можливість заощадити час і швидко вибрати фільм під настрій. Після реєстрації на сайті у користувача є можливість відфільтрувати за особистим «моральним станом», часовим періодом виходу фільму і сюжетом. Після внесених даних «Джарвіс» видасть список відповідних кінокартин. Загалом, дуже зручно. Основна відмінність цього сервісу – усі фільми запропоновані тільки в українському перекладі. Якщо ви підібрали кілька фільмів, є можливість відкласти деякі з них на потім, попередньо зберігши. Вибір фільмів на jarvis.net.ua великий: смішні, сумні, страшні, легкі тощо – вибрати можна все що завгодно.

Джарвіс

Формат сайту зроблений незвично – він відразу зацікавить нового користувача. У розділі «про мене» є докладна інформація про те, як працює сервіс:

«Привіт! Мене звати Джарвіс. Тривалий час я шукав своє призначення. І нарешті знайшов: вирішив стати експертом із фільмів і радити людям фільми під їхній настрій.
Я проглянув різні сайти з фільмами й зібрав інформацію про ті, у яких є українська озвучка чи дубляж. Такоже систематизував різноманітні дані, щоб зробити процес підбору фільмів максимально простим і гнучким».

Користуйтеся на здоров’я 😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів