Як видалити акаунт Гугл з комп’ютера

Показати зміст статті

 1. Видалення Google account з кешу браузера на ПК
 2. Як відв’язати Google account від смартфона, при цьому зберігши його
 3. Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою ПК
 4. Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою Android
 5. Чим небезпечне видалення облікового запису

Як видалити акаунт Gmail з максимальною ефективністю? Якщо виникає така необхідність, то слід знати, що варто зробити в першу чергу. На відміну від знесення облікового запису, створення акаунта в Гуглі – досить просте завдання. З його допомогою стає доступним величезна кількість сервісів, що надаються компанією. До них відносяться браузер Chrome, професійні інструменти Google Docs і Google таблиці, поштовий клієнт Gmail, а також багато іншого. Акаунт може бути, як особистим, так і корпоративним і його спеціалізація багато в чому визначає сферу використання.

Проте, в деяких ситуаціях пріоритетним є видалення свого облікового запису в Гуглі. Найчастіше це відбувається з наступних причин:

 • Занадто велика кількість акаунтів на одному пристрої або браузері. В першу чергу, в них легко заплутатися, а ще деякі з них можуть давно не використовуватися. Щоб зробити користування службами Google зручніше для себе, деякі облікові записи краще видалити.
 • Злом акаунта. Якщо користувальницький профіль був зламаний, єдиним розумним способом зберегти свої персональні дані буде «знесення» акаунта з усією інформацією.
 • Передача смартфона іншій людині. Немає ніякого сенсу обмежувати нового користувача акаунтом, що вже використовується. Іноді в таких ситуаціях і зовсім краще повернути телефон до заводських налаштувань.

Перед тим, як видалити акаунт гугл з телефону, або ж вийти зі свого облікового запису гугл на комп’ютері, слід визначитися, для чого це робиться. Варіанти можуть бути наступними – видалення лише одного облікового запису, на який можна зайти з іншого пристрою або ж повне «знесення» акаунта з усією супутньою інформацією. Виходячи з поставленого завдання, визначитися з порядком дій буде значно простіше.

Видалення Google account з кешу браузера на ПК

У питанні того, як вийти зі свого облікового запису гугл на ПК без його видалення, а лише стерши дані на вашому комп’ютері, слід скористатися таким способом.

Насамперед слід відкрити браузер Google Chrome. У правому верхньому кутку у вигляді кружечка з буквою буде вказаний обліковий запис, який на даний момент активний в цьому браузері. Клікнувши на нього, ви отримаєте не тільки інформацію про даний акаунт, але також про всі облікові записи, на які здійснювався вхід з цього комп’ютера.

Щоб вийти з облікового запису, зберігши можливість входу з інших пристроїв, слід натиснути на іконку з ним, після чого клікнути по команді «Вийти». Даний спосіб підходить для ситуацій, коли потрібно завершити процес синхронізації пошукових запитів і інших дій з конкретного облікового запису. Після цього для повторного входу потрібно заново ввести логін і пароль від акаунта.

Якщо всі дії були виконані правильно, з’явиться повідомлення про те, що вихід з облікового запису був виконаний, а синхронізація – припинена.

А як видалити акаунт гугл з комп’ютера повністю? Для такого завдання алгоритм дій буде наступним:

 • натиснути на іконку з акаунтом, розташовану біля рядка пошуку в браузері;
 • як тільки відкриється нове вікно, вибрати в ньому пункт «Управління користувачами»;
 • коли відбудеться перехід на вікно з активним обліковим записом Google, потрібно натиснути на кнопку з трьома крапками;
 • завершити процес натисканням команди видалення користувача.

Після підтвердження акаунт буде назавжди вилучено з кешу Google Chrome. Нюанс полягає в тому, що така методика буде працювати виключно для ПК, з якого і відбувається вхід в обліковий запис. А як видалити акаунт гугл з телефону, який був загублений, у віддаленому режимі? Або ж прибрати можливість входу в акаунт з чужого пристрою, де обліковий запис може зберігатися досить довго? Збереження даних в такій ситуації перебуває під великою загрозою. Як не дивно, цю проблему також можна вирішити, скориставшись браузером.

Насамперед потрібно зайти в каталог додатків від Google. Його неважко відшукати, він розташовується буквально на стартовій сторінці Хрома. Цей блок відображається у вигляді дев’яти точок, що стоять в три ряди.

Після цього слід натиснути на іконку, яка буде показувати ваш акаунт, і перейти в директорію, присвячену безпеці. У нижньому сегменті вікна буде розташовуватися перелік пристроїв, які раніше використовувалися для активації облікового запису.

У цій вкладці необхідно вибрати рядок «Управління пристроями». Як тільки ви знайдете девайс, з якого б хотіли розлогінитись, слід натиснути на іконку з трьома крапками. Як тільки відкриється контекстне меню, слід вибрати пункт «Вийти». Даний спосіб також підходить для тих випадків, коли необхідно розлогінитись на пристрої, що вже не використовується, у віддаленому режимі. Після цього відбудеться автоматичний вихід з облікового запису.

У деяких ситуаціях може виникнути потреба не на видалення облікового запису в цілому, а виключно поштового сервісу Gmail. Для цього в графі, присвяченій управлінню акаунтами слід вибрати пункт, який функціонально відповідає за видалення сервісу. Як тільки відкриється потрібна вкладка, слід натиснути на функцію, що відповідає за повне і остаточне видалення поштової служби Gmail.

Після виконання цих дій буде відкрита форма для видалення поштової скриньки. Слід уважно з нею ознайомитися. Якщо ж необхідність видалення пошти не передбачає знесення даних, і ви хотіли б їх перенести на комп’ютер, в цій графі їх можна скачати на свій носій. У нижній частині сторінки розташовуються пункти користувальницької угоди, біля яких необхідно проставити галочки. Після цього можна видалити тільки пошту, а також знести весь акаунт.

Як відв’язати Google account від смартфона, при цьому зберігши його

Як видалити акаунт гугл з телефону Самсунг, при цьому зберігши можливість повторного заходу в акаунт? Для цього достатньо просто перервати прив’язку облікового запису до мобільного пристрою. Перш за все, слід зайти в розділ з налаштуваннями смартфона. У доступному переліку налаштувань повинна бути вкладка, присвячена активним акаунтам. Клікнувши по ній, з’явиться перелік акаунтів для всіх додатків, встановлених на смартфон. Серед них можуть бути Фейсбук, Вайбер, Інстаграм, тощо.

Потім в цьому списку необхідно відшукати Google. Тапнув по іконці, відкриється розділ з обліковим записом вже конкретно для даної системи. Якщо їх декілька, потрібно вибрати тільки той, який збираєтесь видаляти. Після цього слід клікнути по іконці з трьома крапками. Контекстне меню, що відкриється, дозволить зробити видалення Гугл-акаунта.

Шляхом застосування варіанту, описаного вище можна не тільки знести обліковий запис повністю без можливості відновлення, але і знести акаунт виключно зі смартфона, повністю не видаляючи сам обліковий запис. При такій методиці всі ті файли, які знаходяться в акаунті, будуть збережені і до них можна буде отримати доступ, увійти з іншого пристрою або ж перебудували обліковий запис повністю.

Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою ПК

Як видалити акаунт Гугл на ПК повністю, остаточно закривши його, в тому числі і на серверах Google? Даний спосіб значно простіше, ніж може здатися на перший погляд. Насамперед через браузер потрібно зайти в перелік доступних додатків від Google. Для цього переходу у верхньому правому куті інтерфейсу Chrome розташовані три точки. Після успішного відкриття сторінки з встановленими додатками потрібно клікнути по кружечку облікового запису. З лівого боку відкриється контекстне меню з перерахуванням доступних дій. Для нашої задачі нам знадобиться лише одна графа – персоналізація і дані. При переході на неї слід прокручувати меню до появи вкладки «Видалення акаунта або сервісу». Саме її і потрібно вибрати.

Після виконання даного порядку дій має відкритися нове меню. З його допомогою можна видалити не тільки обліковий запис, але також відмовитися від використання послуг конкретних сервісів Google. До речі, там же можна скачати свої дані для вільного використання поза директивами компанії Гугл, а також вибрати один з доступних варіантів того, як розпорядитися інформацією на акаунті в разі, якщо ви перестанете ним користуватися.

Повне закриття і видалення облікового запису за допомогою Android

Втім, наявність комп’ютера для видалення облікового запису в сервісах Google зовсім не обов’язкова. Ці дії можна виконати і зі смартфона на ОС Android. Для цього потрібно зайти в розділ з налаштуваннями смартфона. У переліку налаштувань слід відшукати іконку компанії Гугл. Після натискання по ній відкриється перелік доступних дій, в якому потрібно вибрати пункт «Персоналізація і управління даними».

Як тільки ви її активуєте, спливуть ті ж доступні дії, що і в разі відкриття даного меню з ПК. Після цього потрібно натиснути на пункт «Видалення акаунта або сервісу». Оскільки система вважатиме видалення облікового запису в Google досить серйозним кроком, вона обов’язково запросить актуальний пароль від акаунта. Важливо заздалегідь потурбуватися знанням даного пароля. У разі, якщо ви його забули, потрібно попередньо відновити доступ до акаунту і змінити пароль. В ході даного процесу також обов’язково спливе вікно, на якому будуть розписані всі наслідки від видалення облікового запису. Важливо з ним уважно ознайомитися. Якщо рішення, яке ви прийняли, остаточне і не підлягає перегляду, необхідно прочитати пункти угоди і біля кожного з них поставити галочку. Таким чином рішення буде підтверджено, а акаунт видалиться.

Слід знати, що видалення свого облікового запису з усією інформацією, яка на ньому розташована – це серйозне рішення, яке може мати певні наслідки. З цієї причини, ще до стирання облікового запису в Google, потрібно розуміти, чим можуть бути небезпечні подібні дії.

Чим небезпечне видалення облікового запису

Після повного видалення облікового запису він зникає назавжди, без можливості відновлення. Втім, протягом невеликого періоду часу відразу після знесення акаунта доступ до даних, які на ньому були, все ж можна відновити. А ось сам запис, видалений досить давно, повернути вже не буде ніякої можливості.

Повний перелік функцій, доступ до яких користувач втрачає при видаленні облікового запису, виглядає наступним чином:

 • Неможливість використання Google Play. Програми та ігри прив’язуються до конкретного облікового запису і синхронізуються з ним. Зрозуміло, що після того, як акаунт видаляється, користувач не зможе користуватися додатками з магазину в тому вигляді, в якому вони були раніше.
 • Підписка на YouTube. Оскільки Ютуб – частина інфраструктури Google, створення акаунта в системі передбачає використання сторінки для перегляду і взаємодії з відео. Після того, як обліковий запис видаляється, всі ці можливості втрачаються.
 • Налаштування Google Chrome. Всі призначені для користувача налаштування синхронізуються з конкретним користувачем. Якщо після знесення гугл-акаунта продовжити використовувати браузер Хром, налаштовувати інтерфейс під себе доведеться заново.
 • Пошта Gmail з усіма електронними листами. Якщо видалений акаунт припускав корпоративне користування, то отримати доступ до необхідного імейл певної давності буде неможливо після знесення облікового запису.
 • Використання сервісів Google, що вимагають наявності акаунта. Доступ до великої кількості сервісів компанії, для входу в які необхідно створити обліковий запис, стає просто недоступним.

Проте, видалення Google-акаунта не обов’язково передбачає знищення всіх даних. Складно передбачити момент, коли може стати в нагоді певна інформація, тому не слід необачно зносити обліковий запис з усіма даними. Для таких випадків існує функція резервного копіювання файлів в актуальний для вас хмарний сервіс. Незважаючи на те, що це вкрай тривала процедура, ви завжди зможете бути впевнені, що весь масив інформації, який раніше зберігався в базах даних Google, все ще буде вам доступний.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів