Як видалити акаунт Google з різних пристроїв

Показати зміст статті

 1. Різні способи видалення акаунта Гугл з мобільних пристроїв
 2. Як видалити акаунт Гугл із пристрою?
 3. На смартфоні
 4. Як видалити акаунт Гугл з мобільного пристрою віддалено
 5. Радикальний метод видалення профілю з ґаджета
 6. На ПК
 7. Припинення синхронізації
 8. Зміна облікового запису в додатку Gmail

Акаунт Google — найпопулярніший у світі сервіс. Якщо хтось отримає доступ до вашого профілю, то зможе отримати паролі від усіх ваших соціальних акаунтів, застосунків, сайтів і багато чого іншого. Важливо убезпечити обліковий запис та виходити з пристроїв, якими ви не користуєтеся або не маєте до них доступу.

У цьому посібнику ми розповімо, як видалити акаунт Гугл правильно з будь-якого пристрою.

Різні способи видалення акаунта Гугл з мобільних пристроїв

Способи, як видалити Гугл акаунт із пристрою, доступні на смартфоні та ПК. Алгоритм дій залежить від версії операційної системи, він може злегка відрізнятися. Ви можете стерти дані безпосередньо на ґаджеті або віддалено. Розглянемо всі способи детально.

Як видалити акаунт Гугл із пристрою?

Існує два способи, як видалити акаунт Гугл: деактивувати профіль на смартфоні або стерти обліковий запис із серверів компанії. У першому випадку, ви просто позбуваєтеся акаунта на смартфоні, планшеті або іншому пристрої. Але всі ваші дані, включно з поштою, календарем, прив’язаними паролями та іншою інформацією, будуть доступні під час входу в обліковий запис.
У другому випадку ви назавжди втрачаєте профіль і всю інформацію, яка була пов’язана з ним. У вас не буде можливості відновити фотографії та відео, завантажені на Диск або Google Photos, ігри та додатки, куплені в Google Play, теж зникнуть. Ви втратите доступ до сайтів, на яких авторизувалися за допомогою Гугл-облікового запису.

На смартфоні

На мобільному пристрої можна вийти з акаунта різними способами. Перший — у меню налаштувань.

Розберемо порядок дій для пристроїв Android:

 1. Зайдіть у налаштування смартфона і відкрийте пункт «Користувачі та акаунти». На різних пристроях цей розділ має свою назву, якщо ви не виявили вкладку з цією назвою, просто пошукайте схожу.
 2. Виберіть обліковий запис для видалення, клацніть по ньому. Відкриється меню синхронізації, нижче розташована кнопка видалення.
 3. Натисніть на «Видалити», щоб стерти акаунт зі смартфона.
 4. Перед видаленням (якщо це був основний обліковий запис із кількох) система запросить пароль від пристрою.

Якщо ви користуєтеся «яблучними» ґаджетами, видалення акаунта відрізняється.

Розповідаємо, як видалити акаунт Гугл із телефона Apple:

 • відкрийте «Налаштування» і натисніть «Пошта»;
 • виберіть «Облікові записи»;
 • натисніть Gmail;
 • тут виберіть «Видалити акаунт» > «Видалити з мого iPhone».

Якщо ви додали кілька облікових записів Google, виконайте описані вище дії для всіх облікових записів, які ви хочете видалити.

Для власників смартфонів і планшетів Apple є ще один варіант як видалити обліковий запис Гугл. Він працює, якщо ви використовуєте сервіси Google на своєму ґаджеті. Зайдіть у будь-який додаток, натисніть на фото профілю. Воно розташоване праворуч угорі. Натисніть на ім’я акаунта і виберіть «Управління акаунтами на цьому пристрої».

У списку з’являться всі доступні облікові записи, під кожною знаходиться кнопка «Видалити з цього пристрою». Обираєте цей пункт, щоб вийти з профілю.

Як видалити акаунт Гугл з мобільного пристрою віддалено

Для того, щоб стерти профіль із ґаджета, вам не потрібна його фізична наявність. Можна вийти з облікового запису через налаштування безпеки.

Розберемо кроки, які необхідно виконати в цьому випадку:

 1. Авторизуйтеся в акаунті через браузер.
 2. Клацніть по іконці профілю в правому верхньому кутку і виберіть «Управління акаунтом Google».
 3. Перейдіть у розділ безпеки, прокрутіть сторінку вниз і знайдіть вкладку «Ваші пристрої». Нижче є посилання управління всіма пристроями, необхідно клацнути на нього.
 4. Виберіть ґаджет, з якого необхідно стерти профіль, відкрийте і клацніть на кнопку виходу.

Щойно ви підтвердите вихід, акаунт буде стерто з пристрою.

Радикальний метод видалення профілю з ґаджета

Якщо ви вирішили продати пристрій або передати його в користування новому власнику, можна використати швидкий спосіб як видалити обліковий запис Гугл з телефону — скидання до заводських налаштувань. У цьому разі з пристрою зітруться всі дані, зокрема інформація про облікові записи.
У налаштуваннях смартфона необхідно знайти меню відновлення і скидання. Тут знаходиться пункт «Скидання даних». Натисніть на цю вкладку, введіть пароль розблокування, щоб підтвердити дії.

Пристрій перезавантажиться, а інформація на ньому зітреться.
Якщо ви не хочете позбавлятися файлів, можна вибрати опцію «Скидання налаштувань». У цьому разі система видалить тільки налаштовані параметри, інші дані (фото, відео, документи) залишаться недоторканими.

На ПК

Якщо ви шукаєте метод як видалити акаунт Гугл назавжди, простіше це зробити на комп’ютері. Запустіть браузер, відкрийте сайт Google та авторизуйтеся в профілі.

Після цього дотримуйтесь короткої інструкції:

 • клацніть по мініатюрі фото вашого профілю, виберіть «Керування акаунтом Google»;
 • перейдіть у вкладку «Дані та персоналізація», вона розташована зліва;
 • знайдіть пункт «Що ще можна зробити», тут є посилання на видалення акаунта Google, перейдіть за ним;
 • система запропонує підтвердити, що акаунт належить вам: потрібно повторно ввести пароль.

Коли ви повністю видалите акаунт, усі дані буде стерто, а сам профіль зникне з пристроїв, на яких ви раніше авторизувалися.

Припинення синхронізації

Використання облікового запису Google передбачає синхронізацію з усіма сервісами, що надаються компанією. Коли авторизуєтеся в обліковому записі на Android-ґаджетах, автоматично активується синхронізація з Google-сервісами.
Якщо ви шукаєте спосіб як видалити Гугл акаунт із пристрою, оскільки отримуєте повідомлення про помилку видалення облікового запису, можна просто відключити синхронізацію.

Для цього потрібно зробити такі дії:

 1. Зайдіть у налаштування ґаджета і відкрийте вкладку «Синхронізація». Залежно від моделі смартфона, розділ може мати іншу назву.
 2. Переведіть слайдер синхронізації вліво, щоб відключити її.
  Натисніть на акаунт Гугл, відкриється підменю управління обліковим записом.
 3. Видаліть акаунт відповідною кнопкою.
 4. Тепер профіль стерто з пристрою, можна активувати синхронізацію.

Зміна облікового запису в додатку Gmail

Припустимо, ви хочете позбутися облікового запису, оскільки хочете використовувати інший профіль для пошти. У цьому разі вам не потрібно шукати методи як видалити Гугл акаунт із пристрою, достатньо змінити обліковий запис у застосунку.

Ось як це зробити:

 • у «Налаштуваннях» відкрийте підменю управління обліковими записами;
 • натисніть на опцію додавання нового акаунта;
 • у списку доступних сервісів виберіть Google;
 • авторизуйтеся за допомогою імені користувача (або номера телефону) і пароля, вам запропонують ознайомитися з умовами використання.

Після закінчення процедури новий акаунт додасться на пристрій. Щоб новий профіль використовувався за замовчуванням, потрібно вийти з попереднього акаунта.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів