Як завантажити відео з YouTube на будь-якому пристрої?

Показати зміст статті

 1. Як завантажити відео з YouTube через онлайн-сервіси?
 2. Завантажуємо відео через розширення
 3. Як зберегти відео з YouTube через програми?
 4. Як завантажити відео з YouTube на Android?
 5. Як зберегти відео з YouTube на iPhone або iPad?
 6. Як завантажити відео на Mac OS?

YouTube – найпопулярніший відеохостинг в світі, на якому можна знайти відео будь-якої тематики. Вас турбує питання «як завантажити відео з ютуб, і зберегти його на свій гаджет»? Прості і зрозумілі інструкції ви знайдете в цій статті.

Як завантажити відео з YouTube через онлайн-сервіси?

Якщо бажання завантажити відео з YouTube виникає у вас нечасто, найпростіший спосіб вирішити задачу – скористатися онлайн-сервісами. Нічого не потрібно встановлювати на комп’ютер, смартфон або планшет. Як завантажити відео з ютуба без програм? Просто напишіть в рядку пошуку назву «SaveFrom.net», відкрийте сайт, скопіюйте в спеціальне поле посилання на потрібне відео, і миттєво скачайте кліп, лекцію, та що завгодно в кілька кліків.

Щоб заощадити час і не шукати сайт через пошук, просто напишіть перед словом «youtube» на посиланні дві літери «ss». Наприклад, якщо оригінальне посилання виглядає так – https://www.youtube.com/link123, то посилання для скачування буде виглядати ось так – https://www.SSyoutube.com/link123. До речі, цей спосіб підходить і тим, кого цікавить запит «як завантажити відео з фб».

Ще кілька популярних сайтів, що дозволяють завантажити улюблене відео онлайн:

 • ClipConverter.cc;
 • KeepVid;
 • y2mate.com;
 • noTube.

Процес скачування той самий, відрізнятися може лише якість файлу. У ClipConverter.cc в цьому плані є перевага: максимальна якість завантаженого відео – 4К.

Завантажуємо відео через розширення

Як завантажувати з ютуба, якщо ви робите це досить часто? Допоможуть спеціальні розширення для браузера. Після установки такого «помічника» під кожним відео на YouTube буде спеціальна кнопка «скачати».

Серед найпопулярніших розширень:

 • YouTube Video Downloader;
 • Y2mate;
 • Skyload;
 • SaveFrom.net helper.

Перше розширення в списку дозволяє завантажувати файли в якості 4К, а встановити його можна, зайшовши на офіційний сайт розробника і обравши свій браузер. Після цього на екрані з’явиться коротка і зрозуміла інструкція по установці.

Врахуйте, що гугл робить все можливе, щоб протидіяти скачуванню файлів з відеохостингу, тому з браузера Google Chrome згадані розширення видаляються. Тоді як завантажувати з ютуба? Використовуйте розширення в парі з браузерами Opera, UC, Vivaldi.

Як зберегти відео з YouTube через програми?

Для тих, хто качає відео з ютуба практично кожен день, найпрактичнішим варіантом буде установка програм. ClipGrab або 4K Video Downloader підходять ідеально. Обидві програми вміють зберігати ролики з Youtube набагато швидше розширень і онлайн-сервісів. Єдиний мінус – підсумкова якість відео складе максимум 1080p.

Як зберегти відео з ютуба в ClipGrab? Просто вставте в поле посилання на конкретний ролик, встановіть параметри і натисніть на кнопку завантаження.

Як завантажити відео з YouTube на Android?

Як вже згадувалося раніше, Google негативно ставиться до скачування відео з відеохостингу Youtube, тому в магазині Google Play ви не знайдете потрібних додатків. Як завантажити відео з ютуба на Андроїд? Допоможуть програми Videoder, Snaptube, Peggo або InsTube, завантажені прямо з сайту розробника. Варто відзначити, що іноді установка таких додатків може призвести до блокування гугл-аккаунта.

Якщо не боїтеся, шукайте додаток через стандартний пошуковик, дозволяйте установку в браузері і на пристрої, після чого сміливо качайте улюблені відео. Працюють такі додатки однаково: через вбудований пошуковик знаходять потрібний ролик, вибирають бажану якість і завантажують файл.

Як зберегти відео з YouTube на iPhone або iPad?

У власників яблучної техніки є кілька способів завантаження відео з YouTube. Можна користуватися всіма сторонніми сервісами онлайн за інструкцією, описаною вище. Однак при цьому важливо використовувати браузер Safari. Інші програми для пошуку не підійдуть. Крім того, такий метод завантаження прийнятний тільки для власників техніки з iOS 13 і вище або iPadOS.

Як завантажити кліп з ютуба іншим способом? Знайдіть в AppStore додаток Documents, скачайте його і запустіть вбудовану систему пошуку. Далі відкрийте будь-який сторонній сервіс (ClipConverter.cc, KeepVid, y2mate.com. тощо) і вставте посилання на потрібний ролик. Після цього залишиться тільки вибрати параметри і дочекатися закінчення завантаження.

Як завантажити відео на Mac OS?

Домогтися бажаного допоможе спеціальний додаток Pull Tube. Завантажити його можна з сайту розробника. Як завантажити відео? В активному вікні вставте посилання на ролик з Youtube, виберіть, в якій роздільній здатності ви будете зберігати файл. Доступні варіанти від 144р до 1080р, також можна завантажити тільки звук в форматах .mp3 і .m4a. Далі натисніть кнопку «Завантажити відео» внизу екрана.

Впевнені, що тепер ви зможете безперешкодно завантажувати улюблені кліпи і серіали з сайту Youtube для домашнього перегляду, створення власних відео та просто веселого проведення часу з друзями.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів