Планшет: правильне використання – довговічна робота

Планшети були зроблені як відповідь на технології сучасного світу, які швидко розвиваються. Багатофункціональний пристрій у компактному корпусі дозволяє отримувати потрібну інформацію під час поїздки на роботу або додому, у процесі тривалої подорожі і короткої прогулянки, в офісі та вдома.

Зараз у переліку пристроїв майже кожної компанії на ринку електроніки обов’язково є лінійка з планшетами. У них різні характеристики та можливості, але одне точно їх об’єднує – умови експлуатації та догляду. Нижче ви можете ознайомитися з декількома порадами, як правильно доглядати за планшетом, щоб ваш гаджет служив якомога довше.

  1. Наклейте захисну плівку на дисплей. Екран – це одна з найдорожчих запчастин у планшеті. Якщо з’являються тріщини, подряпини, то іноді потрібно міняти всю матрицю. А вартість нової деталі може рівнятися вартості нового девайса. Тому рекомендується після покупки наклеїти на дисплей захисну плівку.
  2. Одягайте захисний чохол. Багато хто не любить використовувати цей аксесуар, але таким чином ви захищаєте свій улюблений гаджет від зовнішніх і внутрішніх пошкоджень під час удару або падіння.
  3. Очищуйте планшет від пилу та бруду. Під час використання гаджета до нього часто потрапляє дрібне сміття і пил. Прочищайте роз’єми і динаміки невеликим пензликом. Приділяйте увагу й екрану, протирайте його спеціальною серветкою.
  4. Правильно заряджайте і використовуйте акумулятор. Заряджайте батарею на 100%. Оскільки у пристрої встановлюються літій-іонні акумулятори, які потрібно заряджати повністю, а не по трохи. Якщо заряджати таку батарею маленькими порціями, вона дуже швидко втратить свою ємність.
  5. Не використовуйте пристрій на морозі та за сильно високої температури. Від холоду літій-іонна батарея сідає за лічені хвилини. А якщо гаджет довгий час пробуде під впливом підвищеної температури, то охолодження пристрою не впорається, і він відключиться.
  6. Уникайте фізичних впливів. Ні в якому разі не використовуйте планшет як підставку для чого-небудь. Візуально він може бути в повному порядку, але всередині поломки не виключаються.

Такими не сильно складними способами можна продовжити життя своєму улюбленому гаджету. Якщо ви будете робити все правильно, то пристрій прослужить дуже довго і ніколи вас не підведе.

Кілька цікавих і корисних додатків, які знадобляться вам на планшеті.

Для Android

MX Player – відмінний додаток для перегляду роликів, фільмів і серіалів на планшеті. Читає всі можливі формати і налаштовується для кожного користувача окремо.

Логотип MX Player

Dropbox – мобільна версія хмари, на якій можна зберігати абсолютно різну інформацію. Створюючи один акаунт, ви завжди маєте доступ до файлів як на комп’ютері, так і на планшеті. У будь-який момент ви зможете подивитися інформацію, яка вас цікавить.

Логотип Dropbox

Evernote – найкращий і зручний додаток для написання різних заміток. Зручність програми полягає в тому, що всі записи зберігаються на хмарі і ви завжди маєте до них доступ.

Логотип Evernote

Для iOS

VSCO Cam – додаток для обробки фотографій. Великий вибір налаштувань та зручне управління дозволять швидко відредагувати фотографію і «запостити» її в соціальні мережі.

Логотип VSCO Cam

Apple iWork – набір додатків, який містить текстовий процесор, табличний редактор, а також програму для створення презентацій. При необхідності ви завжди зможете відредагувати потрібний файл і відправити його, навіть якщо у вас немає доступу до стаціонарного комп’ютера або ноутбука.

Логотип Apple iWork

Chrome Remote Desktop – програма для віддаленого управління комп’ютером. Тепер ви можете керувати своїм комп’ютером на відстані.

Логотип Chrome Remote Desktop

ЧОХЛИ ТА ЗАХИСНІ ПЛІВКИ АКСЕСУАРЫ

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів