Обігрівачі до 1000 грн.

Показати зміст статті

  1. Масляні обігрівачі
  2. Тепловентилятори
  3. Конвектори
  4. Інфрачервоні обігрівачі

Зима вже тут як тут, а, значить, потрібно швидше утеплятися! Настав час діставати теплий одяг, грітися гарячим какао й чекати першого снігу. Залишається тільки головне питання – як обігріти квартиру? У багатьох людей усе ще немає опалення, а в деяких будинках навіть його наявність не рятує ситуацію. Тому, щоб забезпечити комфортні умови для себе або для своєї сім’ї потрібно вибрати опалювальний прилад, який зігріє в ці морозні дні. Ми склали список обігрівачів різних типів до 1000 грн, щоб ви могли вибрати підходящий прилад за невисокою ціною.

Найпоширеніші типи обігрівачів – це масляний радіатор, конвектор, тепловентилятор і інфрачервоний обігрівач.

Масляні обігрівачі

Такі прилади мобільні і прості в транспортуванні – їх легко можна переносити з кімнати в кімнату. Він може швидко нагріватися за рахунок ТЕНа, який знаходиться всередині пристрою. Нагрівальний елемент занурений у технічне масло – з цього і з’явилася назва пристрою. Температура нагріву в деяких моделях може скласти півтори сотні градусів, звідси з’являється основний недолік – сильне нагрівання корпусу.

Масляний обігрівач VEGAS VKО-1500

Має потужність 2000 Вт. Прилад здатний обігріти приміщення площею до 22 м², тому добре підійде для спальні або дитячої кімнати. Пристрій встановлюється на підлогу, і ви можете вільно переміщати його по квартирі або по дому. Також присутні три режими регуляції потужності й захист від перегріву.

Вартість: 999 грн.

Масляний обігрівач VEGAS VKО-1500

Масляний обігрівач WETAIR WOH-7L

Оснащений 7 секціями та може обігріти невелику кімнату до 15 м². Його потужність – 1500 Вт. Прилад легко переміщати між кімнатами, його вага становить 5,3 кг. Обігрівач оснащений механічним управлінням, має захист від перегріву й регулятор потужності.

Вартість: 859 грн.

WETAIR WOH-7L

Масляний обігрівач ERGO HO 191507

Прилад складається із 7 секцій, які зможуть нагріти кімнату площею 15 м². Потужність пристрою – 1500 Вт. Обігрівач не дуже важкий і важить – 5,3 кг. Висота – 55 см. Пристрій володіє вбудованим термостатом і трьома режимами регулювання потужності.

Вартість: 690 грн.

ERGO HO 191507

Тепловентилятори

Тепловентилятори ідеально підходять для швидкого нагріву приміщення й усунення вогкості. Прилад пропускає повітря через розпечені ТЕНи і швидко поширює гаряче повітря кімнатою. Всередині пластикового корпусу поміщений вентилятор, термостат, нагрівальний компонент. За короткий проміжок часу прилад із високою потужністю здатний обігріти будь-яке приміщення.

Тепловентилятор ELECTROLUX EFH / S-1120

Потужність тепловентилятора – 2000 Вт, тому йому під силу обігріти кімнату у 25 квадратних метрів. У прилада є 2 режими роботи – холодний обдув і нагрівання повітря, тому він зможе стати в нагоді вам у будь-який сезон. Невелика вага пристрою робить його максимально мобільним і зручним у використанні.

Вартість: 579 грн.

Тепловентилятор ELECTROLUX EFH / S-1120

Тепловентилятор VEGAS VFH-9090

Прилад має керамічний нагрівальний елемент і може нагріти кімнату до 12 м². Його потужність – 1800 Вт. Серед особливостей – можливість вмикати прилад у режимі холодного обдування, що робить його універсальним. Також у пристрій вбудовано захист від перегріву і від перекидання, тобто якщо він випадково перевернеться або перегріється, спрацює автоматичне вимикання. Вага – 2 кг.

Вартість: 499 грн.

VEGAS VFH-9090

Тепловентилятор ERGO FHC 2015 S

Прилад із потужністю 1500 ВТ оснащений керамічним ТЕНом і може обігрівати приміщення до 15 м². Тепловентилятор обертається навколо своєї осі, таким чином можна отримати більш рівномірний нагрів приміщення. Також пристрій має захист від перегріву й перекидання.

Вартість: 559 грн.

ERGO FHC 2015 S

Конвектори

Електричні конвектори забезпечать надійне автономне опалення 24/7. Прилади відрізняються високим класом захисту, тому вони не схильні до впливу вологи або пилу. Корпус конвектора не нагрівається вище +80С, що зменшує пожежонебезпеку приладу й ризик обпектися об корпус. Конвектор може підтримувати зазначену температуру на певному рівні. До переваг пристрою відноситься безшумна робота. Источник порнухи 2kiski

Конвектор DELFA DHC-S2000

Встановлюйте прилад у будь-якій точці кімнати й через кілька хвилин ви відчуєте, як повітря нагрівається. Потужність конвектора – 2000 Вт, її можна регулювати і використовувати на мінімальному або максимальному рівні. Прилад має невеликі габарити – 53 x 20 x 38.5 см, і вагу 2 кг.

Вартість: 499 грн.

Конвектор DELFA DHC-S2000

Конвектор ERGO HC-1715

Потужності конвектора 1500 Вт вистачить для обігріву приміщення 15 м². Пристрій оснащений термостатом, який забезпечує захист від перегріву. Також за конструкцією передбачений настінний монтаж, якщо ви захочете повісити конвектор на стіну. Ступінь захисту від вологи – IPX4. Вага приладу – 5.1 кг

Вартість: 859 грн

ERGO HC-1715

Конвектор WetAir WCH-200S

Прилад із 2000 Вт потужності здатний спокійно обігріти кімнату площею 22 м². З його особливостей – регулятор потужності й термостат, захист від перегріву. Ступінь захисту від вологи – IP20. Габарити пристрою 56 х 38 х 13 см, вага – 2 кг.

Вартість: 499 грн.

WetAir WCH-200S

Інфрачервоні обігрівачі

Ідеально підходять для зонального прогріву приміщення. Принцип роботи ІЧ обігрівача полягає в нагріванні предметів або людей за рахунок світлових хвиль в інфрачервоному діапазоні, після чого відбувається подальше поширення тепла кімнатою. Серед переваг – просте встановлення й підключення. Прилад дуже компактний і не займає багато місця, працює абсолютно безшумно.

Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini 1500W

Потужності обігрівача 1500 Вт буде достатньо для того, щоб обігріти кімнату до 20 м². У приладі використовується нагрівальний елемент фламентін – це сплав 14 металів, що виділяє випромінювання інфрачервоного світла в обігрівачі. У приладі є функція відключення, якщо він перекинувся. Габарити – 525 x 230 x 140 мм.

Вартість: 799 грн.

Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini 1500W

Інфрачервоний обігрівач ARDESTO IH-2000-Q1S

В обігрівачі встановлено кварцовий нагрівальний елемент. Потужність приладу – 2000 Вт. Встановити його можна на стелю, стіну або на підлогу. Серед функцій приладу – термостат і захист від перегріву. Розміри обігрівача – 810 х 200 х 100 мм, а вага – 3 кг.

Вартість: 999 грн.

ARDESTO IH-2000-Q1S

Керамічний обігрівач ТС-395 білий

Прилад економічний, його потужність становить 395 Вт. Кріпиться на стіну, швидко нагрівається до потрібної температури й не сушить повітря. У наявності є у двох кольорах – білому й чорному. Розміри обігрівача – 600 х 600 х 11 мм, а вага 10 кг.

Вартість: 789–995 грн.

ARDESTO IH-2000-Q1S

Цей ТОП – тільки невелика частина нашого асортименту, більше обігрівачів різної цінової категорії ви можете знайти тут.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів