Штучний інтелект сам вирішить, як прати білизну – LG представили пральні машини нового покоління

15 жовтня розпочинається старт продажів пральних машин LG, які оснащені технологією AI DD, призначеною для поліпшення якості прання. Технологія AI DD створена для поліпшення якості прання, вона може самостійно визначати вагу і властивості тканин (м’якість і щільність).

У нових моделях впроваджена система прямого приводу нового покоління з інтелектуальною технологією Artificial Intelligence Direct Drive – AI DD. Вона допоможе автоматично підбирати режим прання, проаналізувавши вагу білизни, її м’якість і щільність. Система порівнює дані, отримані під час підготовки до прання з базою даних із більш 20 000 комбінацій тканин, які були отримані під час тестування. Такий дбайливий підхід до прання зменшує ризик пошкодження тканини на 18%, що, у свою чергу, збільшує час життя улюблених речей.

Artificial Intelligence Direct Drive

Щоб скоротити цикл прання до 39 хвилин, але зберегти його таким же ефективним, LG вдосконалили базову технологію і створили TurboWash 360°. Чотири внутрішні форсунки розпилюють струмені води й миючого засобу в різних напрямках, таким чином прання стає якіснішим за той же час.

TurboWash 360°

Технологія Steam+ (Steam Plus) дає можливість використовувати пар під час прання на 7 різних програмах. Нова лінійка пральних машин ефективно використовує електроенергію і відноситься до класу A+++.

Пральною машиною можна керувати дистанційно, за допомогою програми на смартфоні SmartThinQ™.

Преміальний дизайн із загартованим склом чорного кольору й металевим покриттям на панелі завдань нікого не залишить байдужим. ☺

До кінця 2019 року нова лінійка з’явиться в українських магазинах в 10 різних моделях. Такий широкий асортимент допоможе кожному покупцеві знайти модель у будь-якій ціновій категорії.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів