Сухе, вологе прибирання та аквафільтр: у чому відмінності?

Показати зміст статті

  1. Сухе прибирання з аквафільтром
  2. Сухе прибирання
  3. Вологе прибирання з миючим пилососом

Функції, які присутні в пилососі, визначаються його призначенням. Деякі моделі виконують тільки сухе, інші – вологе прибирання. Бувають і комбіновані пристрої, здатні виконувати два завдання.

Сухе прибирання спрямоване в основному на прибирання пилу з підлоги, килима або дивана. А миючий пилосос подає воду під тиском на поверхню підлоги й моментально всмоктує її вже з пилом. Таким чином ви одночасно збираєте пил і протираєте підлогу, у результаті у квартирі буде чиста підлога і свіже повітря.

Деякі моделі миючих пилососів можуть стати альтернативою хімчистці. Їхня комплектація включає додаткові насадки для чищення меблів та килимового покриття. Ви зможете очищати диван або килим від плям у міру їх появи.

Пилосос з різними функціями

Жоден пилосос для сухого прибирання не зможе здійснювати прибирання так само ретельно, як миючий. І тут справа не в потужності пристрою, а просто у функціоналі.

Сухе прибирання з аквафільтром

Пилососи з водяним фільтром працюють за однією схемою – пил засмоктується всередину, там він з’єднується з водою й осідає в спеціальному контейнері. Аквафильтр буває різних типів, щоб розібратися, який підійде вам, ознайомимося з їхніми відмінностями:

  • Кальянний тип працює за елементарним принципом – повітря разом із частинками пилу проходить через товщу води. Подібне очищення повітря вважається найменш ефективним, оскільки дрібні частинки пилу можуть потрапити в повітря.
  • Циклонний пилосос – більш складна конструкція, вода в ньому утворює завихрення і таким чином збирає пил. Завдяки відцентровій силі пил залишається всередині циклону, намокає й осідає. Але такий пилосос не може утримати найдрібніші частинки, які повертаються в повітря.
  • Пилососи сепараторного типу оснащені ємністю для води, у якій створюється водна хмара, саме вона допомагає утримувати найменші частинки пилу. Тому в приміщення надходить максимально чисте повітря. Такі пристрої забезпечують найякісніше прибирання, але їхня вартість вище, ніж у попередніх типів.

Сухе прибирання

Пилососи для сухого прибирання найбільш поширені. Вони мають мішок-пилозбірник, який може бути змінним (одноразовим) або багаторазовим.

Деякі моделі пилососів для сухого прибирання використовують мішок, у ньому замість мішка встановлений картридж або спеціальна колба. У ній під час прибирання утворюється ураган із дрібних частинок, пилу й шерсті, які осідають і створюють клубок, після виключення. Такий тип пристроїв хороший тим, що зібраний пил не потрапляє в повітря.

Сухе прибирання

Вологе прибирання з миючим пилососом

Миючий пилосос багато в чому відрізняється від інших типів пристроїв. Його головне завдання – швидко подавати воду під великим напором і моментально збирати її.

Він володіє іншою конструкцією – у ньому є дві ємності для води, першу ви наповнюєте чистою водою для прибирання, а в другу потраплятиме брудна вода з зібраними частинками пилу. З таким пристроєм можна легко очищати килими й мити підлогу.

Вологе прибирання миючим пилососом

Під час виборі\у пилососа враховуйте свої особисті потреби. Якщо у вас велика сім’я, є домашні тварини й килими, то варто звернути увагу на пилосос з аквафільтром сепараторного типу. Для невеликого приміщення без килимів цілком підійде простий пилосос для сухого прибирання.

Вибирайте, порівнюйте ціни, характеристики і зручно замовляйте свого помічника по чистоті на сайті foxtrot.com.ua/uk

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів