Три незамінні «помічника» від Electrolux

Показати зміст статті

  1. «Розумна» пральна машина Electrolux EWS1277FDW
  2. Індукційна варильна панель Electrolux EHH9654HFK
  3. Духова шафа Electrolux EOB5454AOX

Серед величезного вибору техніки, яка існує на сьогоднішній день, є незамінні побутові «помічники». Іноді можна обійтися без тостера або посудомийної машини, але ось без пральної машини й побутової техніки для приготування їжі обійтися неможливо. І, звичайно, нам хочеться вірити, що обрана модель прослужить надійно довгі роки. Сьогодні ми пропонуємо ближче познайомитися з технікою від виробника-професіонала Electrolux. Цей відомий бренд відрізняється якістю та продуманим функціоналом своїх побутових приладів.

«Розумна» пральна машина Electrolux EWS1277FDW

Що важливо під час вибору пральної машини? Правильно, це: компактність, низька витрата електрики, місткість і наявність корисних функцій. Усе це є в пральній машині Electrolux EWS1277FDW.

Почнемо з габаритів: ця пральна машина відноситься до класу «вузьких», її розміри становлять 85х60 сантиметрів – висота й ширина, глибина ж – усього 45 сантиметрів. Це дозволяє заощадити простір у ванній і розмістити машину там, де це зручно. Але невеликі габарити зовсім не означають, що машина вміщує менше білизни та одягу. Максимальна вага завантаження в Electrolux EWS1277FDW становить 6.5 кілограм. Дверцята завантаження білизни розташовані фронтально, що дуже зручно.

Клас енергоспоживання в пральній машині – А+++. Цей показник означає, що техніка буде дуже економно витрачати електрику – це приблизно 0.13 кВт/год на 1 кілограм. Навіть регулярна робота машини не відіб’ється на ваших фінансах.

Крім перерахованих вище достоїнств, у пральній машині Electrolux EWS1277FDW є ряд зручних функцій і спеціальних програм, які роблять процес прання максимально легким і непомітним. Насамперед необхідно згадати інверторний двигун, який відрізняється низьким рівнем шуму роботи й довговічністю служби. Технологія Fuzzy Logic – це інтелектуальне управління процесом прання. Автоматична програма «підбирає» необхідний час, інтенсивність прання, температуру і швидкість віджиму залежно від типу й кількості завантаженої білизни.

З допомогою спеціальної функції Time Manager програму прання можна налаштувати так, як ви захочете: ваше білизна й одяг будуть готові до необхідного часу. Якщо ж ви вже встигли завантажити прання, але раптово треба піти з дому – не проблема: функція «Відстрочка старту» дає можливість запустити процес прання тоді, коли вам це зручно.

Система OptiSense – «розумна» технологія пральної машини Electrolux. З її допомогою прання буде проходити дбайливо, у результаті ви отримаєте ідеальні результати. Система «аналізує і вибирає» для білизни оптимальний цикл прання таким чином, щоби процес не пошкодив тканини, а споживання води й електроенергії було мінімальним.

Крім основних, у пральній машині EWS1277FDW передбачені додаткові функції, такі як: «Захист дітей», спеціальні програми «Легке прасування» й «Шовк», захист від протікання води, контроль дисбалансу й піноутворення. Такий набір характеристик і функцій дозволить забути про проблеми з пранням, адже «розумна» пральна машина все зробить автоматично. На великому екрані зручно вибирати програми й контролювати процес прання. Ваше білизна буде ідеально чистою в найкоротший термін.

Пральна машина Electrolux EWS1277FDW

Індукційна варильна панель Electrolux EHH9654HFK

Вбудована техніка вже давно міцно зайняла перше місце на сучасній кухні. Переваги вбудованих індукційних варильних поверхонь не потрібно довго описувати – ця, колись, інновація стала дуже популярною серед покупців. Усе тому, що в індукційних поверхонь є ряд переваг: вони безпечні (конфорка гріється тільки, якщо на ній стоїть посуд), на індукційній поверхні нічого не пригорає (досить після приготування протерти поверхню вологою губкою), конфорки такої поверхні дуже швидко нагріваються й дозволяють приготувати їжу в рази швидше, ніж на інших типах поверхонь. Крім усього цього, індукційні варильні поверхні відрізняються низьким рівнем споживання електроенергії та дуже легко очищаються від забруднень.

Саме про таку варильну поверхню і йде мова – це Electrolux EHH9654HFK. Її конфорки миттєво гріються та остигають, відрегулювати ступінь нагріву можна з допомогою зручної панелі керування DirectAccess. Достатньо злегка доторкнутися і провести пальцем на панелі до потрібної позначки – і налаштування будуть встановлені. Функція «Power» дозволяє конфорці миттєво нагрітися до максимуму. Це досягається за рахунок посиленого імпульсу, який гріє конфорку буквально за секунди.

Для зручності експлуатації у варильної поверхні EHH9654HFK є таймер зі звуковим сигналом. Це комфортно: можна встановити необхідний час приготування страви, після закінчення заданого періоду прозвучить сигнал, і конфорка вимкнеться. Ніякого ризику зіпсувати страву. У поверхні є також триступенева система CleverHeat, яка визначає рівень температури конфорки після вимкнення і відображає її залишкове тепло.

Варильна поверхня Electrolux EHH9654HFK

Духова шафа Electrolux EOB5454AOX

І, звичайно, у «парі» з варильною поверхнею завжди є духова шафа. Ідеальним варіантом для тандему з Electrolux EHH9654HFK є модель Electrolux EOB5454AOX. Це – електрична духова шафа з великим набором функцій і різновидів нагріву. Корисний обсяг його внутрішнього простору становить 72 літри, що дасть можливість готувати кілька страв одночасно.

Готувати в Electrolux EOB5454AOX – одне задоволення, адже можна вибрати зручний спосіб нагріву їжі: верхній, нижній, конвекційний, з допомогою гриля або комбінований, а також вам доступний окремий режим PlusSteam. На ньому приготування відбувається з допомогою комбінації конвекції й пари. Таке рішення сприяє ідеальному приготуванню пишної випічки, яка набуває хрусткої рум’яної скоринки. Потужний вентилятор і система нагрівання UltraFanPlusзабезпечують рівномірне приготування страви.

Великий гриль у духовці дасть можливість приготувати навіть об’ємну страву повністю. Щоб улюблена всіма піца виходила ідеальною, у духовці Electrolux EOB5454AOX передбачений спеціальний режим, завдяки якому страва готується рівномірно, начинка пропікається, бортики піци виходять злегка підрум’яненими.

Продумана конструкція і функціонал духової шафи Electrolux EOB5454AOX робить процес її експлуатації надзвичайно легким. З допомогою утоплюваних регуляторів і LED-дисплея просто керувати налаштуваннями техніки, є також галогенне освітлення й телескопічні направляючі.

Доглядати за духовкою не складно: завдяки повністю знімним дверцятах і стеклам, її просто очистити від нальоту й жирових забруднень. Внутрішня камера духової шафи покрита емаллю легкого очищення. Для зручності приготування на внутрішній стороні дверцят духовки розміщено таблицю випікання.

Духова шафа Electrolux EOB5454AOX

З комплектом вбудованої техніки від Electrolux ви станете справжнім професіоналом у сфері кулінарії.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів