Як сушити волосся феном, щоб виглядало так, ніби ви прийшли з салону

Показати зміст статті

  1. Інвестуйте в покупку гарного фену
  2. Почніть з природного висушування волосся
  3. Промокніть волосся відповідним рушником
  4. Не використовуйте гребінець на вологому волоссі
  5. Виберіть гребінець, який підходить вашому типу волосся
  6. Завжди використовуйте термозахисний засіб
  7. Наносіть засоби для укладання рівномірно
  8. Використовуйте насадки на фен
  9. Висушіть волосся спереду назад
  10. Зверніть особливу увагу на своє коріння

Деякі задачі здаються простими, поки ви не почнете заглиблюватися в деталі їх виконання. Наприклад, багато людей не знають, як правильно сушити волосся так, щоб це було схоже на роботу професійного стиліста, і це цілком зрозуміло. Може бути, ви цього й не помічали, але в цій справі потрібно не просто взяти фен, направити його на голову і зігріти волосся теплом. Насправді, щоб отримати чудовий ефект в домашніх умовах, необхідно використовувати правильні продукти, підтримувати здоров’я волосся і трохи попрактикуватися.

Ми зібрали рекомендації стилістів і підкажемо як сушити волосся феном в домашніх умовах.

Інвестуйте в покупку гарного фену

Якщо у вас є можливість, інвестуйте в якісний прилад для сушіння волосся, який зможе звести до мінімуму пошкодження волосся та скоротити час сушіння.

Наприклад, деякі фени пропонують кілька режимів нагріву, «холодне повітря» і технологію іонного повітря.

Почніть з природного висушування волосся

Щоб волосся було здоровим та блискучим потрібно слідкувати за ним. Один з кращих способів запобігти появі сухих кінчиків — звести до мінімуму кількість тепла під час укладання волосся. Рекомендується попередньо висушити волосся рушником або природним чином на повітрі, щоб видалити якомога більше вологи. Якщо підсумувати, то чим менше тепла використовується під час сушіння волосся, тим краще.

Промокніть волосся відповідним рушником

Використання важкого, щільного банного рушника створює велику вагу і напругу на нашому волоссі, що збільшує його ламкість або сприяє випадінню. Рекомендується сушити волосся невеликим рушником з мікрофібри, який не тільки знижує напругу, але й зменшує тертя. В результаті ваше волосся буде менше «пушитись». Якщо у вас пряме волосся, такий лайфхак допоможе зберегти текстуру гладкою, а хвилясте або кучеряве волосся навпаки збереже природний завиток.

Не використовуйте гребінець на вологому волоссі

Не варто використовувати щітку-брашинг, поки ваше волосся мокре. Якщо розчісувати вологе волосся такий гребінцем, є шанс його пошкодити. Замість цього спробуйте використовувати гребінець з широкими зубцями, щоб легко розплутати волосся, поки воно ще вологе. Якщо ви пропустите цей крок, гребінець з більшою ймовірністю зачепиться за вузли, які вирвуть більше волосся, навіть коли воне висохне. Це просто непотрібне навантаження на волосся.

Людям з довгим волоссям рекомендується тримати пасма в руках і злегка розчісувати кінці, перед тим як перейти до розчісування коріння. Це має більш дбайливий вплив на корені та допоможе уникнути ламкості волосся.

Виберіть гребінець, який підходить вашому типу волосся

Гребінець варто вибирати відповідно до вашого типу волосся і результату, який ви хочете отримати. Стилісти, як правило, люблять використовувати круглий гребінець для створення об’ємної, пружної зачіски. Далі потрібно визначитися з матеріалом щетинок. Людям з прямим волоссям потрібно використовувати керамічний гребінець, тому що він зберігає тепло, і таким чином надає більше об’єму. Для людей з жорстким волоссям підійде гребінець з натуральною щетиною, тому що такий матеріал забезпечує необхідне натягнення для згладжування волосся.

Завжди використовуйте термозахисний засіб

Так, термозахисні засоби працюють, і ви повинні використовувати їх так само старанно, як і свій SPF. Подумайте про це як про сонцезахисний крем для волосся. 😉 Існує безліч продуктів, які можна наносити як на вологе, так і на сухе волосся, тому прочитайте вміст флакона, щоб зрозуміти, як його використовувати. Наприклад, якщо ви збираєтеся використовувати спрей перед сушінням феном, ви повинні переконатися, що він розроблений для вологого волосся. Деякі продукти призначені для використання з іншими гарячими приладами, такими як щипці для завивки, на вже висушеному волоссі.

Наносіть засоби для укладання рівномірно

Деякі люди використовують сироватку для кучерявого волосся або спрей для додання об’єму, але розпилюють його не на все волосся, а тільки на кінчики. Тож, не забувайте про потилицю. 😉

Для рівномірного розподілу засобу спочатку розділіть волосся по проділу. Далі зробіть окремі пасма та обробіть засобом від середини до кінчиків. Будь-який продукт можна наносити пальцями або гребінцем.

Використовуйте насадки на фен

Ви знаєте, цю плоску насадку, яка прикріплюється до вашого фену? Не ігноруйте її, тому що сушка феном з концентратором менш травматична для волосся.

Для отримання гладкої поверхні волосся обов’язково необхідна насадка! Сопло забезпечує концентрацію повітряного потоку, а без нього гаряче повітря розсіюється, викликаючи розпушення.

Для кучерявого волосся ідеальний варіант – це дифузор. При його використанні волосся підсушується рівномірно, завдяки чому можна прибрати пухнастість і виключити ймовірність пошкодження локонів.

Висушіть волосся спереду назад

Багато людей помилково починають сушити феном спочатку потилицю. Краще почати спочатку з найбільш помітних ділянок (чубчик, скроня, лінія росту волосся і верхівка), а потім вже починати сушити потилицю.

Зверніть особливу увагу на своє коріння

Якщо ви хочете підняти волосся від коренів, щоб отримати великий об’єм, є легкий спосіб це зробити. Переверніть волосся вниз та розчешіть його у напрямку до підлоги. Це можна робити щіткою, гребінцем з широкими зубцями або руками.

Або ви можете отримати гарний об’єм, обернувши волосся великими валиками. Рекомендується вставляти валики відразу після закінчення сушки феном. Таким чином, волосся залишається теплими та зможе утримувати укладку. Потім зніміть валики, коли волосся повністю охолоне. Ви отримаєте об’ємну зачіску та красивий хвилястяй завиток!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів