Як вибрати кондиціонер?

Показати зміст статті

 1. Види кондиціонерів
 2. Основні характеристики
 3. Вибір за типом приміщення
 4. Типи монтажу
 5. Розрахунок потужності кондиціонера
 6. Режими роботи
 7. Основні функції кондиціонерів
 8. Порівняння виробників кондиціонерів
 9. DELFA
 10. NEOCLIMA
 11. SHARP
 12. BRAVIS
 13. SAMSUNG
 14. ELECTROLUX
 15. Висновок

Щоб створити в оселі затишну атмосферу, потрібно використовувати кліматичну техніку. У спеку вона здатна охолоджувати помешкання, а в зимовий час може прогріти повітря. Сучасна техніка має безліч функцій, тому користувачів цікавить питання, який кондиціонер краще вибрати для квартири. Питання вибору актуальне, так як виробники пропонують величезну кількість моделей з різними можливостями.

Види кондиціонерів

Пристрої, що застосовуються для охолодження приміщень, можуть мати вигляд спліт-систем і моноблока. Кожен з цих типів ділиться на різновиди. Якщо ви шукайте відповідь на питання, який кондиціонер вибрати, то потрібно зрозуміти, який тип вам необхідний.

Спліт-системи відрізняються конструкцією внутрішнього блоку, тому поділяються на:

 • Настінний тип – є найпоширенішим. Його купують найчастіше через невисоку вартість і легкість монтажу. Його установка проводиться на верхню частину стіни, розташованої недалеко від віконних прорізів. Зовнішній блок знаходить своє місце під вікном. Якщо вам потрібно знати, як вибрати кондиціонер, який швидко і просто монтувати, то настінний варіант – це оптимальне рішення. Він підійде для монтажу, як в житловому приміщенні, так і в офісі. Потужність моделей здатна впоратися з приміщенням, площа якого близько 100 кв.м.
 • Канальні види застосовуються за підвісною стелею, що дозволяє повністю приховати внутрішній блок кондиціонера. У просторі між стелями також мають у своєму розпорядженні теплоізольовані повітроводи, роль яких розподіляти охолоджене повітря. Такий варіант підходить тим, хто не знає, як правильно вибрати кондиціонер, який буде одночасно обслуговувати декілька приміщень. Показники потужності такого виду не більше 25 кВт, цього достатньо, щоб температура в просторій квартирі або невеликому офісі була стабільною.
 • Касетні варіанти. Розподіл повітряних потоків відбувається через нижні частини блоків. Головна особливість, за яку користувачі люблять кліматичні системи такого типу, це їх непомітність. Також техніка дозволяє розподіляти повітря за різними напрямками, тому даний варіант підходить для використання в офісах.
 • Колонні варіанти. Їх застосування обмежене приміщеннями, у яких немає особливих вимог до дизайну, але при цьому потрібна велика продуктивність холоду. Їх монтаж проводиться в підлозі, і потрібно бути готовим виділити під кондиціонер великий простір.
 • Коли в приміщенні немає підвісної стелі, а хочеться встановити непомітний варіант техніки, то виникає питання, який кондиціонер краще вибрати. Альтернативним варіантом є підлого-стельові системи. Глибина техніки – не більше ніж 25 см, а установка проводиться не на підлозі, що значно економить місце. Охолоджене повітря розподіляється по приміщенню рівномірно.
 • Мульти-спліт обладнання відрізняється від інших видів тим, що до зовнішніх елементів приєднуються внутрішні блоки. Якщо вас цікавить, як вибрати кондиціонер для офісу, то варто придивитися до цього варіанту. До системи можна підключити до 5 блоків різної потужності, що дає можливість охолодження декількох офісів відразу. Потрібно врахувати наступне: при збоях в роботі зовнішнього блоку, внутрішні частини теж будуть обмежені в своєму функціонуванні. Тому варіант підходить в тому випадку, коли на зовнішній стіні будівлі немає можливості монтувати зовнішні блоки.
 • Інверторні варіанти кондиціонерів. Суть роботи інвертора в тому, що він перетворює змінний струм в постійний, і навпаки. Це дозволяє регулювати швидкість обертальних рухів компресора, створюючи необхідний обігрів або охолодження. Переваги такого типу спліт-системи в тому, що вона працює на підвищеній потужності, виконуючи роботу швидше за інші прилади на 15%. У приміщенні досягається потрібна температура – тоді пристрій знижує потужність обігріву, що економить електроенергію. Безшумна робота і точна підтримка температури – то, що приваблює користувачів даного типу кондиціонерів.

Розмірковуючи над тим, як вибрати кондиціонер для квартири, вам точно варто подивитися на моноблочні варіанти. Вони бувають двох видів:

 1. Віконний тип – дуже популярний для використання в будинках і житлових приміщеннях. Установка системи проводиться в віконний проріз або стіни. Майстер монтує пристрій так, щоб його задня частина виходила на вулицю. Простий монтаж і невелика ціна – це основні переваги, які помічають ті, хто хоче зрозуміти, який кондиціонер вибрати для будинку. Незважаючи на серйозний шум в процесі роботи і нездатність охолоджувати велику площу, варіант користувався попитом у людей, які встановлювали кліматичну техніку років 5-10 тому. Сьогодні існують інші моделі, які варто розглянути тим, хто шукає відповідь на питання, яку марку кондиціонера вибрати. Кондиціонер частково знаходиться на вулиці, через що теплоізоляція приміщення трохи порушується. У зимовий час повітря може потрапити з вулиці через корпус.
 2. Мобільна техніка. Головна перевага такого пристрою в тому, що його можна самостійно встановити в будинку. При необхідності обладнання можна переміщати по всій квартирі. Також техніку можна брати з собою на дачу, що дуже зручно. Розмірковуючи над тим, як вибрати мобільний кондиціонер для квартири, варто відразу подумати про місце його розміщення. Його необхідно встановити так, щоб через кватирку виходив повітропровід, що видаляє гаряче повітря. Якщо кватирки поруч не буде, то потрібно свердлити отвір в стіні. У деяких моделях є очисні фільтри та іонізатори, що дає можливість впливати на якість повітря в квартирі. Такий тип кондиціонерів не ідеальний, тому що при роботі чути шум. Крім того, він не здатний охолоджувати великий простір. Якщо потрібно зрозуміти, як правильно вибрати кондиціонер для дому, то мобільний варіант варто купувати, коли інші типи кондиціонерів неможливо встановити. Техніку зручно перевозити, але потрібно регулярно зливати конденсат вручну. Це також слід врахувати перед ухваленням рішення.

Основні характеристики

Щоб вибрати побутовий кондиціонер, потрібно знати, на які особливості звертати увагу. Ось основні параметри, що дозволяють вибрати якісну модель:

 • Потужність. Показник, який грає найважливіше значення при підборі кліматичної техніки. Він впливає на площу обігріву / охолодження. Тому не дивно, що багато хто питає, як вибрати кондиціонер по потужності. Потрібно провести розрахунок приміщення і визначити оптимальну потужність пристрою. При розрахунку важливо враховувати наявність вікон, перегородок між кімнатами. Не потрібно думати, що краще взяти максимальну потужність, щоб не помилитися. Можна переплатити гроші, якщо кондиціонер вам потрібен, наприклад, для підтримки температури в однокімнатній квартирі.
 • Можливість обігріву повітря. Для деяких користувачів, які не знають, за якими параметрами вибрати кондиціонер, цей показник є важливим. Техніка, здатна не тільки охолоджувати приміщення, але й обігрівати його, коштує дорожче звичайних моделей, так як в їх пристрій ще входить тепловий насос. Важливо розуміти, що прилад здатний обігрівати приміщення тільки в тому випадку, коли на вулиці плюсова температура. Взимку його використовувати не можна.
 • Показники економічності. Самим вигідним варіантом, з точки зору економічної вигоди, є побутовий тип кондиціонера. Частота обертання двигуна в цьому типі може змінюватися, що впливає на витрату електроенергії. Єдине питання в цьому випадку – який побутовий кондиціонер вибрати. Всі моделі відрізняються низьким рівнем шуму і точним підтриманням єдиного температурного режиму.
 • Рівень шуму. Ще один важливий пункт, який потрібно врахувати тим, хто не знає, який бюджетний кондиціонер вибрати. Практично всі дорогі моделі працюють без шумів, і це потрібно враховувати під час вибору техніки. Перед покупкою потрібно запитати у менеджера магазину про цей параметр. Для цього прилад вмикається на оптимальний температурний режим. У всіх користувачів різна чутливість до звуків. Щоб не дратуватися щоразу, коли прилад переходить на новий режим роботи, перед покупкою потрібно перевіряти рівень шуму.
 • Перед тим, як вибрати марку кондиціонера, слід звернути увагу на ще одну особливість пристрою – тип фреону. Будь-які холодоагенти безпечні для людського організму, але варто почитати про той тип фреону, який використовується у вашій майбутній моделі. У більшості випадків в техніці застосовуються такі типи, як R-134a, R-407C та ін.

Вибір за типом приміщення

Дізнавшись про особливості пристрою, а також їх класифікацію, стане ясно, як вибрати кондиціонер для приватного будинку або квартири. Перед покупкою дуже важливо визначитися з тим, в якому приміщенні прилад буде встановлено.

Кондиціонер виявиться корисним в таких приміщеннях:

 • Жиле приміщення. Йдеться про квартирах, котеджі, заміські будинки. Якщо цікаво, який кондиціонер вибрати для квартири, то слід приділити увагу канальним або настінним спліт-систем, які виробляють для побутових цілей. Зазвичай такі вироби мають маленький розмірами і високу потужність. Користувачі можуть підібрати ту модель, яка підходить за функціями і бюджетом. Асортимент товарів настільки різноманітний, що покупець може підібрати не тільки функції, але також і дизайнерське рішення. Переваги кліматичної техніки для квартири в простоті монтажу і обслуговуванні.
 • Офіс. Ті, хто підбирають пристрій в офісне приміщення, часто запитують, як вибрати кондиціонер по площі. Якщо кабінет невеликий, то для нього підійдуть настінні, канальні і мульти-спліт системи. Завдяки тому, що мульти-спліт має можливість підключення блоків до зовнішніх елементів, область застосування обладнання розширюється. Така особливість є перевагою для офісу, що складається з декількох кабінетів.
 • Промисловий об’єкт. Часто кондиціонери використовуються на заводах і в промислових цехах. Якщо техніка потрібна для такого типу приміщення, то потрібно приділити особливу увагу таким характеристикам, як рівень вологості, температура і якість повітря. Система повинна мати високий рівень потужності, щоб забезпечити необхідну продуктивність обладнання. Як правило, використовуються мультизональні системи, до яких підключаються блоки. Встановлені по будівлі блоки повинні мати стійкість до дії агресивного середовища.

Питання, як вибрати мобільний кондиціонер, повинно цікавити власників дачних будинків. Невеликий розмір, відсутність серйозного монтажу і можливість переносити з одного місця на інше дозволяє застосовувати мобільне обладнання для підтримки оптимальної температури повітря на дачі.

Типи монтажу

Ще одним важливим фактором є вибір місця установки приладу. Як вибрати місце для кондиціонера так, щоб техніка виконувала свої функції стабільно? Тип монтажу і вибір місця багато в чому залежить від типу пристрою. Щоб вибрати ідеальний варіант установки, необхідно обов’язково консультуватися з майстром. Потрібно враховувати, що монтаж кліматичної техніки обходиться користувачам недешево. Зазвичай вартість установки виходить 20% від ціни самого кондиціонера.

Дізнавшись про те, як вибрати хороший кондиціонер, також варто подумати про правильний монтаж приладу. Спеціаліст може вибрати один з можливих варіантів, в залежності від типу обладнання. Він може кріпитися на стіну біля вікна або балкона, на балконному огорожі. Канальні і касетні варіанти монтуються в підвісній стелі, що робить техніку «невидимою» для сторонніх очей.

Найпростішим варіантом монтажу відрізняються мобільні кондиціонери. Якщо ви думаєте про те, як правильно вибрати побутовий кондиціонер, щоб його було легко демонтувати і відвести на дачу, то варто придбати переносний апарат.

Розрахунок потужності кондиціонера

Потужність обладнання – це головне, на що варто дивитися під час його покупки. Від цього параметра залежить, як вибрати підлоговий кондиціонер або настінний прилад. Ефективність роботи залежить від того, чи має модель необхідну потужність, щоб обслуговувати приміщення.

З вибором потужності тісно пов’язане питання, як правильно вибрати кондиціонер по площі. Знаючи площу свого приміщення, можна розрахувати і потужність апарату. Якщо пристрій буде мати меншу потужність, ніж це необхідно, то прилад буде постійно вимикатися і вмикатися знову. Це вплине на термін його експлуатації. Якщо ж потужність буде занадто велика для вашої кімнати, то це призведе до зайвих витрат на електроенергію.

Щоб розібратися з тим, який кондиціонер краще вибрати для будинку, слід звернути увагу на різні показники приміщення. Робити розрахунки не так складно, як здається на перший погляд.

Знайти вказівку потужності можна в технічних характеристиках. У параметрах є рекомендації по площі приміщення, де модель повинна стояти. Ця інформація допоможе вибрати кондиціонер по параметрам.

Для самостійного розрахунку слід врахувати наступні фактори:

 • На кожні 10 кв. м. потрібно брати 1 тис. Вт.
 • Думаючи про те, який недорогий кондиціонер вибрати, варто також звернути увагу на потрапляння прямих сонячних променів в кімнату після 12 години дня.
 • Кількість техніки, яка знаходиться у приміщенні. Електроприлади дають додатковий нагрів. Для прикладу можна орієнтуватися на комп’ютер: на нього йде 300 Вт.
 • Кількість людей, які регулярно перебувають в приміщенні. Якщо ви думаєте, якого виробника кондиціонерів вибрати для офісного приміщення, то на одного співробітника припадає 100 Вт. Якщо мова йде про ресторан або складі, де люди займаються фізичною працею, то потужність збільшується для кожного співробітника до 300 Вт.

Стандартний розрахунок потужності такий: на кожен квадратний метр припадає 100 Вт. Плюсуючи до цього вищевказані фактори, ви можете отримати оптимальне значення для вашого приміщення. Ці дані допоможуть зрозуміти, якої потужності вибрати кондиціонер, щоб він виконував свою задачу, і при цьому користувачеві не довелося переплачувати за електроенергію.

Замислюючись над тим, якої фірми вибрати кондиціонер для квартири, враховуйте, що більшість виробників є американськими. Це означає, що показник потужності у них вимірюється в BTU. 1 наш Вт дорівнює 3.412 BTU. Після проведення розрахунків вам потрібно буде перевести свої показники в BTU. Стандартна потужність для іноземних виробників становить від 7000 до 24000 BTU. Для кімнат 20 кв. м підходять моделі з 7000 BTU.

Підбираючи, який мобільний кондиціонер вибрати, також слід врахувати особливості і площу приміщень, в яких ви плануєте використовувати прилад.

Режими роботи

Багатьох цікавить, кондиціонер якої фірми краще вибрати для квартири, але, в першу чергу, варто подумати про режими роботи, які вам необхідні в оселі. Після цього буде простіше знайти модель, яка задовольнить ваші потреби.

У кліматичних системах можуть бути такі режими:

 • Автоматичний режим. Його ще можна назвати розумним режимом. Аналіз температури в кімнаті проводиться автоматично, на підставі отриманих даних прилад включає потрібну функцію. При запуску цього режиму кондиціонер самостійно визначає, якою має бути оптимальна температура, і підтримує її на одному рівні. Якщо немає бажання постійно виставляти температуру вручну, то можна довірити це кондиціонеру, запустивши автоматичний режим.
 • Нічний режим. Його суть в зменшенні шуму в нічний час. Якщо цей режим включений, то вентилятор буде працювати на мінімальній швидкості. Протягом ночі температура буде знижуватися або підвищуватися, в залежності від виставленого режиму (обігрів або охолодження). Після того, як апарат працює в цьому режимі 7 годин, він вимикається.
 • Автоматичне чищення. Завдяки такому режиму відбувається сушка внутрішніх частин кондиціонера, що дозволяє прибрати неприємні запахи і вогкість.

Те, який режим кондиціонера вибрати, залежить від потреб користувача. Більшість сучасних моделей мають всі зазначені режими, що дозволить вам використовувати пристрій по максимуму.

Основні функції кондиціонерів

Кондиціонери можуть оснащуватися наступними функціями:

 • Охолодження і обігрів. Цими режимами оснащений кожен кондиціонер. В режимі охолодження пристрій знижує температуру повітря до заданого на дисплеї параметра. Його використання в основному доводиться на період кінця весни – початку осені, коли температура навколишнього середовища досить висока. А режим обігріву призначений для середини осені і середини весни, коли центральне опалення вже вимкнено, а на вулиці ще досить прохолодно.
 • Рециркуляція. Також цей режим називається ще вентиляцією. При його запуску кондиціонер починає працювати на «прогін» повітря по приміщенню без зміни його температури. Це може знадобитися для запобігання застою повітряних мас в далеких кутках кімнати. Завдяки такій циркуляції можна уникнути виникнення грибку і цвілі в далеких частинах приміщення.
 • Осушення. Функція дуже корисна для квартир і будинків, розташованих у вологому кліматичної середовищі, наприклад, там, де часто йдуть дощі або болотиста місцевість. Через скупчення вологи, в повітрі можуть розвиватися хвороботворні бактерії і мікроорганізми, які погано впливають на дихальні шляхи людини. Ця функція дозволяє оптимізувати показник вологості в приміщенні. В середньому, при роботі в цьому режимі продуктивність відведення вологи становить 1-1,5 л / год.
 • Очищення повітря. Режиму фільтрації в кондиціонерах немає, проте в них зазвичай є встановлений фільтр. Цей фільтр вловлює пил, різні бактерії, цвіль, пух та інші забруднення, які можуть нашкодити людині. Найефективнішими вважаються НЕРА фільтри, які здатні вловити до 99,97% забруднень. Деякі фільтри здатні вловлювати навіть віруси. Моделі з такими фільтрами переважно встановлювати в медичних та освітніх установах.
 • Іонізація. Цей режим дозволить зробити повітря в приміщенні свіжим і приємним. Він насичує кисень іонами, завдяки яким людина починає відчувати себе краще. Рекомендуємо купувати кондиціонер з іонізацією жителям великих міст, де забрудненість повітря досить висока.
 • Самоочищення. Під час роботи пристрою на вентиляторі і трубках конденсатора осідає пил та інші забруднення. Ця функція дозволяє почистити вентилятор, не вдаючись до повного розбирання кондиціонера. Хоча фільтр все одно потрібен час від часу чистити самостійно, вентилятор буде очищатися без зовнішньої допомоги.
 • Самодіагностика. Пристрій сам діагностує проблеми, що виникли в процесі роботи, і видає результат на дисплей. В інструкції до пристрою йде список можливих помилок, які можуть виявитися в процесі самодіагностики, і способи їх усунення. Завдяки такій функції, не доведеться зайвий раз звертатися в сервісний центр.
 • Турборежим. На короткий проміжок часу потужність і обороти вентилятора підвищуються до максимуму, що дозволяє пристрою швидше нагріти або охолодити приміщення. Він потрібен, якщо треба за максимально короткий час отримати оптимальну температуру повітря.
 • Перезапуск. Якщо в процесі роботи раптово вимкнули світло, а потім включили його через час, то пристрій самостійно перезавантажується без допомоги людини. При цьому всі задані раніше параметри будуть збережені.

Замислюючись про те, якої фірми вибрати кондиціонер, варто враховувати можливості сервісного обслуговування.

Додатковими функціями, які вбудовуються в кліматичну техніку, є:

 • Таймер – зручний елемент, так як він дозволяє запрограмувати пристрій на включення або відключення в заданий час. Наприклад, ви можете поставити таймер на час, коли ви приходите з роботи, щоб порадувати себе свіжістю після важкого дня.
 • Управління за допомогою Wi-Fi. Щоб керувати технікою зі смартфона, потрібно встановити в девайс спеціальний додаток. Так можна не тільки організувати роботу кондиціонера, але також скоротити витрату енергії.
 • Система антиобледеніння. Обігрів за допомогою спліт-систем не можна використовувати, коли на вулиці низькі показники температури. Виняток становить наявність цієї функції. Якщо є антиобледеніння, то прилад можна застосовувати при низькій температурі за вікном.
 • Напрямок потоків повітря – така функція є практично в кожному пристрої. Вона регулюється горизонтальними пластинами. Зміна напряму повітря дозволяє відводити гарячі або холодні потоки від людей, спрямовуючи їх вниз.

Для збільшення терміну служби варто звернути увагу на інверторні двигуни. Як правило, кондиціонер вмикається і вимикається автоматично із заданою періодичністю. Інверторний двигун автоматично регулює потужність і температуру, що дозволяє заощадити близько 30% енергії. Крім того, цей тип двигуна сподобається користувачам, яким не подобається шум і протяги.

Порівняння виробників кондиціонерів

Напевно, ви вже знайшли відповідь на питання, як правильно вибрати кондиціонер для квартири. Залишилося знайти виробника, відповідну модель і замовити її для приміщення. На ринку представлено різноманітність торгових марок, що випускають кліматичну техніку. Розглянемо основні бренди, їх переваги на прикладах конкретних моделей.

DELFA

Якщо ви міркуєте над тим, який бренд кондиціонера вибрати, то зверніть увагу на фірму Delfa. Модель DELF ACXI09 inverter цього бренду здатна обслужити площу приміщення до 30 м2. При цьому вона може не тільки охолоджувати приміщення, роблячи повітря свіжим, а й опалювати його при необхідності. Це дозволить зігрітися в холодний осінній вечір, коли центральне опалення ще не включено.

Під час охолодження кондиціонер споживає всього 0,82 кВт * год, тому його можна назвати економічним. А працюючи на обігрів, він бере і того менше – всього 0,77 кВт * год. Пристрій оснащений інверторним компресором, який працює набагато тихіше звичайного (гучність близько 31 дБ). Також наявність цього компресора дозволить знизити витрату електроенергії на 30%. Крім іншого, агрегат має функцію осушення повітря, яка буде доречна, якщо рівень вологості приміщення вище норми.

Ще популярними моделями цього бренду є DELFA ACW0918, DELFA ACXI12 inverter, DELFA ACW0718 і DELFA ACW2418. З такого розмаїття кожен може вибрати собі відповідний варіант.

NEOCLIMA

Компанія NEOCLIMA вже не перший десяток років займається випуском якісної кліматичної техніки. Яку модель кондиціонера вибрати з лінійки цього бренду? Яскравим представником є пристрій NEOCLIMA NS-09EHXIw1 / NU-09EHXIw1. Головною особливістю цього кондиціонера є наявність Wi-Fi модуля, завдяки якому апаратом можна управляти навіть зі смартфона. По суті, вам не знадобиться користуватися пультом – просто встановіть відповідний режим в додатку на смартфоні.

Пристрій оснащений функціями турборежиму і осушення. Перший дозволяє швидко нагріти або охолодити приміщення, а другий підсушує повітря, позбавляючи його від непотрібної вологи, в якій можуть розвиватися хвороботворні мікроорганізми. Якщо ж ви хочете отримати чисте свіже повітря, то досить включити режим іонізації. Ця модель розрахована на площу до 25 м2.

Якщо необхідний агрегат, розрахований на велику площу приміщення, тоді можна розглянути моделі NEOCLIMA NS-12EHXIw1 / NU-12EHXIw1 або NEOCLIMA NS-07EHXIw1 / NU-07EHXIw1. До речі вони також оснащені Wi-Fi модулями, тому ними можна управляти зі смартфона.

SHARP

Кондиціонери компанії SHARP – одні з найдоступніших на ринку кліматичної техніки. Як вибрати хороший кондиціонер для квартири з моделей даного бренду? Для початку варто визначитися з необхідною площею обслуговування. У переважної більшості покупців розмір одного приміщення не перевищує 25 м2, тому кондиціонери, розраховані на таку площу, найбільш популярні і затребувані. Для такої площі відмінно підійде модель SHARP AY-X9TCM / AЕ-X9TCM. Ця спліт-система з інверторним компресором здатна охолоджувати, обігрівати і очищати повітря.

Однією з особливостей моделі є функція самодіагностики. Вона діагностує несправності і відображає їх на дисплеї. Також вона сповіщає користувача, коли необхідно чистити пристрій. А функція «сон» дозволить насолодитися свіжим прохолодним повітрям без зайвих шумів, так як знижує рівень шуму від роботи компресора до мінімуму. А якщо ви не хочете приділяти багато уваги кондиціонеру, то досить запустити автоматичний режим, і спліт-система сама буде налаштовувати параметри роботи.

BRAVIS

Якщо потрібен хороший продуктивний кондиціонер за відносно невеликі гроші, тоді варто придивитися до пристроїв компанії BRAVIS. У неї багато хороших моделей, але однією з кращих є BRAVIS W9020. Який радіатор для кондиціонера вибрати в разі цієї моделі? Виробник сам підібрав оптимальний варіант радіатора і спільно з внутрішнім блоком організував його в відмінну спліт-систему. Агрегат здатний охолодити або обігріти приміщення площею до 25 м2.

Модель має функцію осушення повітря, продуктивність якої становить 1 л/год. Цього цілком достатньо для підтримки оптимальної вологості в квартирі в більшості регіонів нашої країни. Відзначимо, що внутрішній блок працює досить тихо, тому апарати можна монтувати навіть в дитячій.

SAMSUNG

Фахівці компанії SAMSUNG краще за всіх знають, як вибрати домашній кондиціонер, щоб він максимально задовольняв потребам споживачів. Вже понад вісімдесяти років вони створюють шедеври кліматичної техніки, одним з яких є кондиціонер SAMSUNG AR09TSHZAWKNER / AR09TSHZAWKXER. Ця спліт-система чудово впишеться в дизайн будь-якого інтер’єру. Вона розрахована на обслуговування приміщення площею до 25 м2. Пристрій має функцію перезапуску системи. Якщо у вашу відсутність в оселі вимкнуть світло, а потім включать знову, то пристрій увімкнеться самостійно зі збереженням колишніх налаштувань.

Пристрій оснащений інверторним двигуном, який, за заявами виробника, на 73% економічніше звичайного. Також відзначимо невисоку гучність приладу, що дозволяє використовувати його вночі і встановлювати в дитячій кімнаті. А функція самоочищення допоможе запобігти скупченню на вентиляторі і в теплообміннику пилу, плісняви та бактерій. Трубки конденсатора покриті фірмовим антикорозійним покриттям DuraFin Plus, яке значно подовжує експлуатації кондиціонера.

Щоб у покупця була можливість вибрати оптимальну для його будинку модель, виробник випустив кілька класних кондиціонерів, серед яких SAMSUNG AR09TXFYAWKNUA / AR09TXFYAWKXUA і SAMSUNG AR12MSFPEWQNEU / AR12MSFPEWQXEU. Всі вони мають відмінну якість збірки і високу продуктивність.

ELECTROLUX

Компанія ELECTROLUX завжди славилася випуском високоякісної побутової і кліматичної техніки і модель ELECTROLUX EACS / I-12HFE / N3 не стала винятком. Цей кондиціонер здатний освіжити повітря в приміщенні площею до 35 м2, тому його часто купують для великої квартири або офісу. Ця модель є однією з найбільш тихих в своєму класі – гучність внутрішнього блоку складає всього 23 дБ. Навіть при роботі на максимальній потужності його майже не буде чутно. Крім цього, для комфортного сну виробник оснастив агрегат нічним режимом. Він уповільнює роботу вентилятора, знижуючи шум, і при цьому охолоджує температуру повітря, роблячи її максимально комфортною для організму людини.

Вам не доведеться постійно розбирати кондиціонер, щоб почистити його – він сам це зробить за вас. Функція самоочищення буквально за півгодини прибере пил, що накопичився на вентиляторі. А якщо повітря в приміщенні після дощу вологе, то пристрій осушить його до оптимального стану.

Але що робити, коли не підходить потужність пристрою до вашого приміщення? Трохи вище ми вже писали, як правильно вибрати потужність кондиціонера. Якщо потрібна інша модель, то у даного кондиціонера є молодші і старші брати, кожен з яких, при тих самих функціях, може обслуговувати різну площу приміщення. Рекомендуємо вам звернути увагу на моделі ELECTROLUX EACS-09HFE / N3, ELECTROLUX EACS / I-09HFE / N3 і ELECTROLUX EACS-07HFE / N3.

Висновок

Для тих, хто шукає, як вибрати хороший кондиціонер для будинку, робимо підсумок статті:

 1. Кліматична система з успіхом справляється з обігрівом і охолодженням приміщень різних розмірів.
 2. Серед популярних виробників кондиціонерів представлені величезна кількість моделей. Вони відрізняються потужністю, типом конструкції, додатковими опціями, способами монтажу, тощо.
 3. Ефективність роботи забезпечується не тільки вибором моделі, яка підходить по потужності до вашого приміщення, але також і правильним монтажем.
 4. Перед покупкою необхідно дізнатися розміри кімнати і місце установки кондиціонера.
 5. Визначити, який рівень шуму для вас є прийнятним, і які параметри в пристрої є обов’язковими.

Відповівши на ці питання, ви можете вибрати оптимальну кліматичну техніку в будинок, офіс або промислове приміщення.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Єгор Єгоров
16.03.2021

Все звичайно добре, радує коли машина сучасна і якісна з безліччю функцій, але багато в чому довговічна робота кондиціонера з-залежить від грамотної установки – перевірено на власному досвіді!

Відповісти
Показати відповіді (3)
Василь
22.03.2021

Сам зіткнувся з криворукими працівниками монтажу, в результаті довелося купувати через новий кондиціонер, старий затік.

Відповісти
Показати відповіді (1)
Єгор Єгоров
24.03.2021

за таке б руки відірвати тим хто монтував

Відповісти
Показати відповіді (1)
Василь
24.03.2021

А там і слід їх пропав

Відповісти
Яна
22.03.2021

як би вірно, але у мене три роки тому встановлювали взагалі якісь хлопчаки, видно було що такого наробили, але ні чого тримається, працює добре, сподіваюся зовнішній блок не відвалиться від вітру

Відповісти
Показати відповіді (1)
захар марчук
25.03.2021

Чому ще майстри не викликали щоб все переробив?

Відповісти
Показати відповіді (1)
Яна
26.03.2021

Поки не турбує, все нормально працює

Відповісти
Показати відповіді (1)
захар марчук
26.03.2021

Відчайдушна ви)

Відповісти
Ліка
29.03.2021

Таких ситуації багато, а крайнього не знайти. Завжди беру майстра про магазина, 100% роблю якісно, ​​але графік у майстром щільний, тому не завжди можна узгодити, а так все відмінно.

Відповісти
Василь
18.03.2021

А мені подобається, як чітко розписані всі моделі кондиціонерів зі своїми плюсами. Якщо раніше хотів придбати сумісного (мовляв краще не куди), то тепер тиняюся до ELECTROLUX.

Відповісти
Показати відповіді (2)
Інга
22.03.2021

Ну, у мене стоїть кліматична система від сумісного, то так, це рай! Справляється з обігрівом і охолодженням, шикарний функціонал

Відповісти
Показати відповіді (2)
Василь
23.03.2021

Але і цінник не малий?

Відповісти
Показати відповіді (1)
Інга
23.03.2021

За комфорт треба платити.

Відповісти
Марина Голуб
24.03.2021

І у мене два роки як працює. Будинки астматик, а функція іонізації рятує від багато проблем. Притому плюсик якщо вирубався світло, кондиціонер збереже колишні налаштування, не потрібно ще ш годину все заново робити.

Відповісти
Показати відповіді (1)
Інга
25.03.2021

І це не повний список плюсів, сам люблю цю фірму і кондер зокрема

Відповісти
Олена Тітаєвська
27.03.2021

Мені здається, кожен сам для себе вибирає пріоритети, і що хоче бачити в своєму кондиціонері, але зараз все частіше вирішальною стає ціна. Мені б теж хотілося наворочений кондьор від відомої фірми, але користуюсь найпростіший.

Відповісти
Тимофій Крилов
20.03.2021

Всім доброго часу доби. На даний момент стоїть складний вибір мультіспліт кондиціонера. 2 кімнати 13.9 та 16.2 відповідно + кухня 12.5.
Розглядаю: Мульти спліт-система Mitsubishi Electric MXZ-3E54VA + MSZ-EF25 VEW і мульти спліт-система Toshiba RAS-3M18S3AV-E + RAS-B10N3KV2-E1
Шукаю надійну конячку, далі в пріоритеті функціонал і тиша в роботі. Бажано робота по таймеру. Які відмінності між цими моделями? Не хотілося б просто переплачувати.

Відповісти
Показати відповіді (3)
Микола Яничар
22.03.2021

В першу чергу на кухні повинна бути потужна витяжка. Якщо багато смажите, тушкуйте, варете – доведеться часто чистити зовнішній блок від жиру – це досить дорого і напряжно.

Відповісти
Показати відповіді (2)
Тимофій Крилов
24.03.2021

Про це взагалі не подумав, ніхто не підказав, але траса вже проведена, зворотного шляху немає

Відповісти
Показати відповіді (1)
Микола Яничар
24.03.2021

Купуйте потужну витяжку, більше ймовірності що кондиціонеру доведеться менше масласть.

Відповісти
Вітя
25.03.2021

Вперше про таке чую

Відповісти
Показати відповіді (1)
Микола Яничар
25.03.2021

У нас це людям не доносять, щоб техніка швидше ламалася і купували нову

Відповісти
Показати відповіді (1)
Вітя
27.03.2021

Дякую буду знати, корисна інформація.

Відповісти
Дядя Стьопа
22.03.2021

Більше схиляюся до Mitsubishi, оскільки саме вони дороблять блоки для Haier, принаймні так було вказано на блоці, як там реально хз

Відповісти
Показати відповіді (2)
Тимофій Крилов
27.03.2021

Десь подібну інформацію зустрічав

Відповісти
Показати відповіді (1)
Дядя Стьопа
27.03.2021

Це зазначено на сайті Haier в характеристиках у блоку

Відповісти
Микола Яничар
27.03.2021

Як розумію, мається на увазі марка компресора – Mitsubishi Electric, а блоки Haier збирає самостійно

Відповісти
Михайло
29.03.2021

Обидва ці виробника випускають відмінні потужні і надійні кондиціонери, далі справа за вашим бюджетом

Відповісти
Олег
20.03.2021

Чи є логічний сенс переплачувати за інвентарний кондиціонер?

Відповісти
Показати відповіді (3)
Ярик
22.03.2021

Якщо в приміщенні (офіс, будинок, квартира) знаходяться постійно люди, то так, краще ставити інфертер.

Відповісти
Фома Півак
22.03.2021

Дома стоїть інверторна спліт-система – краще придбання за останній час! Миттєво працює, швидко охолоджує квартиру, не дивлячись на те що знаходиться на сонячній стороні і сонце смажить постійно, в квартирі стабільно підтримує 18 градусів, робота абсолютно безшумна.

Відповісти
Показати відповіді (1)
Захар
24.03.2021

Полюбив інвентарні кондиціонери саме за швидкість охолодження і тиху роботу, а багато і не потрібно.

Відповісти
Микита Іванович
25.03.2021

Є, від якості роботи афігеїте

Відповісти
Показати відповіді (1)
Олег
27.03.2021

Не думав, що так складно буде вибрати Кондик, сотні штук на зображенні і всі однакові)))

Відповісти
Показати відповіді (1)
Микита Іванович
27.03.2021

Просіть допомоги у консультанта, так надійніше і відразу знайде що вас цікавить.

Відповісти
Даня Артюшкін
21.03.2021

Гідно оцінив кондиціонери lg серії art cool. У них сучасний акуратний дизайн, шуму мало і вельми надійні. Кондиціонери Samsung серій Crystal або Jungfrau мають певні недоліки, принаймні якщо виходити з досвіду знайомих, але багато їх також нахвалюють. Згодом починають шумно, та й чистити треба частіше… З Мітцубіши поки взагалі не стикався (

Відповісти
Показати відповіді (2)
Стас
22.03.2021

У мене два роки працює Кондик від Samsung серій Crystal, ще не чистив, не скажу, що шумить, та є якийсь свист, але якщо прислухатися, а так то і спати під ним можна.

Відповісти
Показати відповіді (1)
Даня Артюшкін
24.03.2021

Я ж кажу, у кожного складається особисте враження, то що для вас не шумно, кому-то може здатися сильно голосно

Відповісти
Показати відповіді (1)
Стас
25.03.2021

По-моєму це причіпки.

Відповісти
Микита Олегович
24.03.2021

Ви перерахували кондиціонери середнього класу, у всіх практично однаковий функціонал і робота, суттєвої різниці не бачу

Відповісти
Показати відповіді (1)
Даня Артюшкін
26.03.2021

Потрібно бачити техніку в роботі тоді помітите

Відповісти
Показати відповіді (1)
Микита Олегович
27.03.2021

У мене стоїть сумісного, у батьків lg серії art cool (як у вас) і працюють вони однаково тихо і швидко, різниця в дизайні і процесі управління

Відповісти
Показати відповіді (1)
ДІмон
29.03.2021

Хлопчики не сваріться, не варто забувати про встановлення і площі яку обслуговує машина, від сюди і трохи інша робота може бути.

Відповісти