Як вибрати мінімийку Kärcher

Показати зміст статті

 1. ТИПИ МІНІМИЙОК KÄRCHER
 2. МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ К2
 3. МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ K3-K5
 4. МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ K7
 5. Порівняння мінімийок Kärcher

Прибирання далеко не завжди є улюбленим заняттям, воно забирає багато сил, часу й ресурсів. Якщо ви живете в приватному будинку або володієте автомобілем, мінімийка може стати вашим кращим помічником! З її допомогою можна без зайвих зусиль очистити будь-яку поверхню біля будинку. В асортименті Kärcher присутні минимойки для очищення різних об’єктів:

 • садових меблів;
 • велосипедів;
 • вуличних сходів і великих садових доріжок;
 • басейнів і терас;
 • мотоциклів і скутерів;
 • території навколо будинку і фасадів;
 • парканів (дерев’яних, кам’яних, металевих);
 • невеликих автомобілів;
 • середніх автомобілів;
 • джипів і будинків на колесах.

Визначившись із завданнями, які буде вирішувати мінімийка, ви легко зможете вибрати підходящу модель.

Мінімийка Kärcher

ТИПИ МІНІМИЙОК KÄRCHER

Для початку розберемося з класами мінімийок Kärcher. Основна відмінність, яка впливає на якість і тривалість прибирання, – це клас продуктивності мінімийок . Кожен апарат розрахований на певні завдання й має відповідну для цих завдань потужність.

В асортименті Kärcher представлені такі класи мінімийок:

 • K2 – мінімийки, які підходять для рідкісного використання, видалення пилу й легких забруднень.
 • K3 – підходять для нетривалого миття автомобілів невеликого розміру, мотоциклів та велосипедів.
 • K4 – здатні впоратися з очищенням легкового малолітражного автомобіля.
 • K5 – підходять для миття легкових автомобілів і автомобілів середніх розмірів.
 • K7 – найпотужніша мінімийка, вона підійде і для компактних легкових авто, і для будинку на колесах.

Класи мінімийок Kärcher

Кожен апарат має вбудований миючий фільтр, який затримує дрібні частинки, тому його без побоювань можна підключати до водопроводу. Якщо ви хочете підключити мінімийки до ємності для зберігання дощової води або свердловини, то потрібно буде скористатися фільтром для грубої очистки. Як бачите, для того щоб помити автомобіль можна використовувати будь-які джерела води, тому таку мінімийку цілком можна використовувати на дачі.

Яку ж мінімийку краще вибрати? Розглянемо докладніше кожен клас.

МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ К2

Серія К2

Мінімийки K2 – це найпростіші прилади із серії. Вони компактні й мало важать, тому відмінно підійдуть для швидкого очищення садових меблів, інвентарю, велосипедів або автомобіля від легких забруднень.

Помпа з матеріалу N-CORE обмежує час безперервної роботи до 30 хвилин. Цей апарат не розрахований на тривалі навантаження. Тиск струменя досягає 110 бар, продуктивність доходить до 360 л/год. На корпусі є спеціальні тримачі для комфортної експлуатації, є місце для кріплення кабелю і шланга.

МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ K3-K5

K3-K5 – це мінімийки середнього класу, вони мають високу ефективність, але зберігають компактність. Прилади мають двигуни нового покоління, а деякі моделі із серії обладнані системою водяного охолодження. А завдяки системі швидкого приєднання Quick Connect, підключити шланг до приладу можна одним рухом. Тиск у мінімийок до 145 бар, максимальна продуктивність до 500 л/год.

Мінімийки із серії K3 – мобільні, але високоефективні. Максимальний робочий тиск приладу складає 120 бар, продуктивність – до 380 л/год. Така мінімийка не займе багато місця у вас у гаражі. Її можна використовувати для очищення човнів, інвентарю, мотоцикла або сходів.

Мінімийки класу K4 вже підійдуть для періодичного видалення помірних забруднень з автомобіля. Вони обладнані потужнішим двигуном, який видає до 130 бар, з продуктивністю 420 л/год.

Помпа з матеріалу N-CORE (композитний надміцний матеріал) обмежує час мийки K3-K4 до 30 хвилин. Цього буде достатньо, щоб помити дві машини.

Серія К5 має вдосконалену алюмінієву помпу, яка здатна витримати до 40 хвилин безперервної роботи. Прилади цієї серії зможуть видалити досить складні застарілі забруднення з поверхонь із каменю, пластика й дерева. З їхньою допомогою можна прочищати систему каналізації, регулярно мити один автомобіль або кілька поспіль. Нові моделі Full Control Plus оснащені інноваційним пістолетом із регулюванням тиску й подачі миючого засобу.

МІНІМИЙКИ ІЗ СЕРІЇ K7

Серія К7

Моделі Kärcher K7 – найпотужніші побутові мийки, які трохи поступаються професійним приладам. Вони можуть впоратися з найскладнішими завданнями і якісно видалити будь-який тип бруду з водостійкої поверхні.

Максимальна продуктивність становить 600 л/год, тиск до 160 бар. Прилад спокійно впорається з мийкою легкових і вантажних автомобілів, він розрахований на інтенсивну роботу до 40 хвилин у день.

K7 оснащені не тільки системою Quick Connect і водяним охолодженням. У моделей цього класу є система забору миючих засобів Plug ‘n’ Clean, вона дозволяє зручно заправляти хімію й дозувати її регулятором.

Модель К7 допоможе легко прибирати навіть стійкі й масивні забруднення з великих площ. Ця мінімийка підійде власникам позашляховиків, які люблять поїздити по бруду.

Порівняння мінімийок Kärcher

Мінімийки
Тип Потужність Продуктивність Тиск Макс. температура Довжина шланга Матеріал помпи Охолодження двигуна Забір води з ємності Бак для автошампуня
K2 Classic 1400 Вт 360 л/год 110 бар 40°C 3 м Пластик Повітряне
K2 Compact 1400 Вт 360 л/год 110 бар 40°C 4 м Пластик Повітряне
K3 1600 Вт 380 л/год 120 бар 40°C 6 м Пластик Повітряне + +
K4 1800 Вт 420 л/год 130 бар 40°C 6 м Алюміній Повітряне + +
K5 2100 Вт 500 л/год 145 бар 40°C 8 м Алюміній Водяне + +
K7 Full Control 3000 Вт 600 л/год 160 бар 60°C 10 м Латунь Водяне + +

Фото мінімийки Kärcher

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів