Правильна експлуатація електробритви

Отже, ви придбали електробритву, яка має цілу низку переваг, і процес гоління тепер відбувається швидко та безпечно.

Приклад роботи бритви

Щоб прилад служив довго та справно, слід дотримуватися певних правил експлуатації.

Розглянемо їх докладніше:

1. Користуйтеся бритвою акуратно та тільки за призначенням. Це означає, що якщо бритва призначена для сухого гоління, її не можна мочити. Інакше, вода зіпсує деталі приладу.

2. Регулярно очищайте бритву від залишків щетини за допомогою спеціального пензлика. В іншому випадку, волоски застрягнуть у сітці, і кожне наступне гоління буде менш ефективним. У результаті, якщо бритву довго не чистити – вона може швидко вийти з ладу. Зверніть увагу, можливо, у вашій моделі передбачений індикатор, який загоряється при потребі очищення приладу – це допоможе стежити за її чистотою.

3. Якщо ви придбали бритву, яка миється, вам буде набагато легше доглядати за нею. Просто обполіскуйте голівку під струменем води після кожного разу експлуатації.

Частка бритви під струменем води

4. Для бритв, які призначені для вологого гоління, існують спеціальні спреї для очищення. З їх допомогою ви зможете швидко та легко очистити бриючий блок від бруду, залишків волосся та жиру.

5. За час тривалої експлуатації леза вашої бритви можуть затупитися. Для продуктивної роботи пристрою рекомендовано проводити заміну бриючих деталей через 18 місяців після початку експлуатації.

Деякі сучасні електробритви мають функцію автоматичного самоочищення. У цьому випадку вам досить поставити бритву на зарядний блок і включити потрібну опцію. Через годину ваша бритва буде ідеально чистою.

Лайфхаки

1. Підготовлюйте шкіру

Перед голінням необхідно підготовлювати шкіру. Це краще робити зволожуючим милом, призначеним для обличчя. Тоді шкіра після гоління не буде сухою, не буде лущення.

Підготовка шкіри до гоління - зволожуємо за допомогою мила.

2. Слідкуйте за рухами

Голитися необхідно тільки в бік зростання волосся. Інакше нова щетина почне рости хаотично, можуть з’явитися почервоніння та свербіж.

Голитися необхідно тільки в бік зростання волосся

3. Правильні засоби

Для ефективного та безпечного гоління користуйтеся пінками та гелями відомих виробників. Зазвичай, вони складаються з гіпоалергенних компонентів, без консервантів і стабілізаторів. Таким чином, ви зможете уникнути алергічної реакції, роздратування та сухості шкіри.

Ознайомитися з асортиментом супутніх товарів для електробритв можна за посиланням:

Аксесуари для приладів особистого користування

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Йосип
27.12.2020

Електробритва філіпс гарна, нею легко і приємно бритись,шкіра стає чистою і свіжою, вона нетільки бриє, а робить масаж лиця.
Я задоволений своїм вибором.

Відповісти
Виктория
20.02.2021

Не загорается индикатор заряда

Відповісти
Олег
15.04.2021

На…вернулася під час третього гоління… 🙁

Відповісти