Как сделать живые обои для iPhone из любого видео и гифки

Показать содержание статьи

 1. Як із відео зробити живі шпалери на Айфоні
 2. Ставимо відео з TikTok на шпалери iPhone
 3. Як зробити з відео Live Photo
 4. Встановити відео на Айфон через Giphy
 5. Висновок

Красиві та оригінальні шпалери на Айфон відображають унікальний стиль та особистість власника. Ви можете вибрати теми, які стосуються вашої професії, захоплень або улюбленої пори року. Можна встановити на головний екран найкращу фотографію з другою половинкою або зображення свого улюбленця та ніколи не розлучатися з ним, хоч і віртуально. Щоб при погляді на екран Айфона у вас завжди підіймався настрій, виберіть смішну гіфку або популярний мем. У цій статті ми розповімо, як встановити живі шпалери на iPhone за допомогою різних застосунків.

Як із відео зробити живі шпалери на Айфоні

Apple пропонує користувачеві велику колекцію фірмових шпалер. Особливо вона поповнилася з iOS 14. Виробник додав темні, кольорові та динамічні фони на будь-який смак.

Якщо ви хочете вибрати щось незвичайне для екрана, важливо знати, як встановити відео на шпалери Айфон. Один з найпопулярніших способів — завантаження застосунку inLive for iOS. Основна його фішка полягає в наявності секретної функції: програма конвертує відео в Live Photo всього за кілька натискань. У безкоштовній версії ви можете перетворити відео на анімовані шпалери довжиною в 5 секунд, тому вибирайте лише найкращі фрагменти. Крім того, у застосунку передбачено безліч унікальних фільтрів, функція редагування відео, яка дозволяє зробити шпалери ще яскравішими та цікавішими.

Щоб встановити відео шпалери на Айфон, завантажте програму intoLive for iOS з App Store та виконайте інструкцію:

 1. Запустіть програму та виберіть зі списку відео, яке бажаєте бачити на головному екрані. При відкритті надайте всі доступи та дозволи програмі.
 2. Виберіть фрагмент відео для конвертації за допомогою слайдера на панелі інструментів.
 3. Виберіть потрібний кадр як обкладинку на вкладці Kep Photo.
 4. Натисніть Make, якщо у вас є платна версія. Ця опція дозволяє налаштувати повтор.
 5. Збережіть результат, натиснувши кнопку Save Live Photo.
 6. На завершальному етапі зайдіть у «Фото», потім виберіть «Поділитися» та «Зробити шпалерами».

Крім intoLive for iOS, є ще багато аналогів із вбудованою бібліотекою та зручним інтерфейсом, наприклад, Cool Wallpapers HD. Якщо ви шукаєте програму, яка підтримує формат 4K, тоді спробуйте Live Wallpapers Plus HD 4K.

Ставимо відео з TikTok на шпалери iPhone

Восени 2019 року з’явилася нова можливість ставити живі шпалери на Айфон з ТікТоку. Єдиний нюанс — відео вимагають більше живлення, тому заряд батареї витрачається трохи швидше.

Щоб встановити улюблені кадри або ролик на екран блокування та головний екран, виконайте ряд дій:

 1. Завантажте програму TikTok Wall Picture з App Store на телефон.
 2. Перейдіть до соціальної мережі та виберіть ролик у стрічці.
 3. Натисніть на стрілку праворуч.
 4. Виберіть інструмент Live Photo.
 5. Підтвердіть дію.

Якщо при спробі конвертувати відео ви не знайшли функцію Live Photo, оновіть ТікТок до останньої версії та спробуйте ще раз.

Як зробити з відео Live Photo

Для перетворення відео на живі картинки можна використовувати онлайн-конвертери. Більшість з них платні, але є кілька безкоштовних програм, які доступні в App Store. Серед них варто зазначити такі:

 • Lively Converter — програма з високою швидкістю обробки даних та невеликою вагою. Може конвертувати відео на живі фото і навпаки. Також підходить для перетворення фото на GIF. Для роботи потрібен iOS від 10.0.
 • Google Photos — програма для створення живих альбомів, фільмів, колажів, анімацій, панорам. Має вбудований редактор, який дозволяє вручну змінювати яскравість, кольоровість та контрастність.
 • VideoToLive — професійний інструмент для перетворення відео на живі фото без обмежень. Має приємний інтерфейс та зручне керування, функцію додавання музики в Live Photos.
 • Pixact — програма для створення живих фото та GIF з відео без реклами. Розширені функції дозволяють змінювати швидкість, відключати звук, накладати фільтри, редагувати та обрізати обкладинку.

Вибирайте програму, яка більше припала вам до душі, експериментуйте з ефектами та реалізуйте найсміливіші задуми. Для вимкнення реклами потрібна платна передплата.

Встановити відео на Айфон через Giphy

Перетворити відео на живі шпалери на Айфон можна за допомогою програми Giphy для iOS. Встановивши програму, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму та клацніть по стрілці завантаження, розташованої у верхній частині екрана.
 2. Виберіть готове відео з галереї пристрою або запишіть нове, а потім завантажте його.
 3. Завантажте оброблене живе фото, натисніть аватар облікового запису, потім — на канал.
 4. Виберіть уподобаний відеоролик і відкрийте його у повноекранному режимі.
 5. Погортайте вниз до інших опцій, а потім виберіть тривимірні об’єкти.
 6. Натисніть на вкладку «Живе фото» та створіть відеошпалери.

Щоб вони перейшли до вашої галереї як живе фото, рекомендуємо при збереженні вибрати варіант повноекранного відео.

Висновок

Тепер ви знаєте, як встановити відео на шпалери Айфон. Ці знання дозволять вам легко персоналізувати не лише свій iPhone, а й iPad, iPod Touch, а також допомогти у цьому питанні рідним та знайомим. Розглянуті програми підходять як для власних живих фотографій, так і для перетворення популярних роликів з ТікТоку на відповідний формат. Вам залишається тільки пограти з можливостями програм та вибрати відповідний варіант.

Вам понравилась статья?

Оставьте комментарий
или


Ваша оценка


Комментарии
Оставить отзыв
Пока что нет комментариев