Технології або чудо? Стакан, що перетворює воду в солодкий напій

Технології прагнуть вперед – здавалося б, уже нічого не зможе здивувати нас. Але ні – розробники по всьому світу щодня створюють корисні гаджети, які спрощують наше життя. Цього разу ми хочемо розповісти про новий винахід у вигляді склянки, яка «перетворює» звичайну воду в сік або солодку газовану воду. Суть полягає в тому, що даний посуд просто «обманює» наші смакові рецептори.

The Right Cup

Пристрій називається “The Right Cup”, і складається він з внутрішньої і зовнішньої склянок. Внутрішня частина – кольорова, вона забарвлює налиту воду в відповідний колір обраного смаку: апельсин, яблуко, виноград, персик, лісові ягоди або навіть в колір коли. Вгорі склянки є кільце, яке додає смакової ароматизатор. Вибравши склянку в помаранчевому кольорі і наливши туди просту воду, можна отримати «апельсиновий сік», зелена склянка дозволить насолодитися «яблучним соком», або, наприклад, вибравши коричневу склянку можна отримати смак улюбленої коли. До речі, для коли необхідно наливати тільки газовану воду – ну, це логічно.

Чудо-склянка “The Right Cup”

Звичайно, напої виходять несправжніми – просто колір і ароматизатор обманюють наші смакові рецептори. Але в разі, якщо хтось хоче відучитися регулярно пити не дуже-то корисну колу, може таким чином знайти заміну. Адже для приготування напоїв в таких склянках використовується натуральна вода без шкідливих хімічних добавок.

В цілому, даний винахід дуже цікавий і, напевно, приверне масу уваги з боку користувачів. Скільки буде коштувати таке задоволення – поки невідомо.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів