Телевізори QNED Mini LED від LG з’являться в Україні в липні

На виставці CES 2021 ми дізналися, що LG планує оновити свою лінійку РК-телевізорів технологією міні-світлодіодного підсвічування під назвою «QNED TV», але тепер у нас є більше детальної інформації, включаючи ціни та доступність.

Перші телевізори LG QNED надійдуть у продаж в липні за початковою ціною в 2000 доларів за 65-дюймову модель 4K. Також будуть доступні моделі 8K.

Компанія LG завжди підкреслювала переваги якості зображення своїх OLED-телевізорів, і не дарма. В OLED-телевізорах кожен піксель сам регулює свою яскравість, в результаті чого досягається найкращий рівень чорного і контрастності, який тільки можна отримати в телевізорі. Але з появою Mini LED підсвітки з’явилася можливість значно наблизитися до переваг OLED в цій області, оскільки нова технологія дозволяє більш тонко контролювати яскравість, в порівнянні зі звичайним світлодіодним підсвічуванням.

У нових моделях буде використовуватися технологія Mini LED, що поєднує в собі характеристики як OLED, так і світлодіодів. На відміну від звичайних світлодіодних моделей, Mini LED використовує тисячі крихітних світлодіодів, до 30 000 для 86-дюймового 8K QNED99. Завдяки більшій кількості, так званих зон затемнення, телевізори QNED зможуть відображати більш глибокий чорний колір і забезпечувати більшу контрастність, ніж звичайні світлодіодні телевізори.

Компанія LG представила чотири телевізори QNED в лінійці LG TV 2021 під брендом NanoCell: QNED99, QNED95, QNED90 і QNED85. Перші два – це телевізори 8K, а останні два – телевізори 4K, але всі вони доступні в розмірах 65 і 75 дюймів, з додатковим розміром 86 дюймів для QNED99 і QNED90.

Крім технологічних переваг LG також прагне до кращого майбутнього. Телевізори LG QNED Mini LED отримали сертифікат Eco-Product від швейцарської компанії SGS (Société Générale de Surveillance) SA. Цей сертифікат отримують продукти, які відповідають екологічним стандартам, а значить телевізори мають низький рівень впливу на навколишнє середовище і придатні до вторинної експлуатації.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів