Прем’єра гостросюжетного трилеру «Між нами»: нове слово в українському кіно

Стрічка поєднала стиль європейського нуару про темні виміри людської сутності, помножений на кричущо сильну і таку реальну проблематику життя двох українських жінок. Вони страждають від аб’юзивних стосунків, але нічого не міняють в своєму житті. Доки не стається вбивство. І тепер їм вирішувати, що далі…

Уже 2 листопада – прем’єра гостросюжетного психологічного трилеру «Між нами». І за традицією – розіграш квитків від Фокстрот та FILM.UА.

Дві сильні сюжетні лінії – дві сильні ролі – дві потужні українські актриси. Анастасія Пустовіт – із незламного півдня України запам’яталася своїм акторським емоційним надривом у серіалі «Перші ластівки» з дуже схожою тематикою. Насилля, розслідування складних заплутаних, майже містичних злочинів. Її прониклива гра стирає межі між екраном і реальністю. Здається, що вона тут, поруч, і ти переживаєш усе з нею так само наживо.

Ірма Вітовська – ключова актриса українського кіно. Її ролі – це завжди маленькі притчі про щось дуже важливе і людське. Вони запам’ятовуються настільки, ніби це твій власний, глибокий і неминучий досвід, а не лише переглянута стрічка у кінотеатрі.

«Між нами» – це трилер, який рідко зустрічається у нашому прокаті. І разом з тим – це досить жіноче кіно, яке у нас теж не так часто зустрінеш. Кіно про самотність і зраду, про маніпуляцію від того, що болить, про пошук тепла…» – коментує Анастасія Пустовіт.

Її героїня пережила в дитинстві травматичний досвід, і тепер усього досягає правдами і неправдами. Це суцільний біль, з якого немає виходу.

Ірма зіграла героїню, чиє життя сягнуло критичної точки. І вона холоднокровно приймає рішення, які перевертають долі тих, кого вона знає.

Обидві героїні стали заручницями обставин і власних рішень, вибору між правдою і брехнею, зрадою і вірністю, таємниці, що є між ними.

Незнайомки учора, найрідніші люди сьогодні. Що так швидко об’єднало геть різних людей? Убивство? Наркотики? Любов?

У фільмі взяв участь ще один потужний український актор – Євген Ламах («Крути 1918», «Мирний-21», «Яків», «Черкаси»). У фільмі «Між нами» він зіграв слідчого, якого складно обіграти чи обманути, бо він спирається на залізні докази. Його образ – це як тінь правди, що нависла над двома жінками.

Вражають і потужні операторські рішення від Юрія Дуная та музика, створена одним з кращих українських кінокомпозиторів – Антоном Байбаковим, а також саундтреки «Між нами» та «Касета» від гурту «Вагоновожаті».

«Спочатку сценарій позиціонувався як драма. Але історія мала потенціал на трилер. А мені хотілося робити жанрове кіно для широкого глядача. Кажу в минулому, бо все сильно змінилося на даний момент. Сподіваюся, що глядач відрефлексує на ту проблему, яка його хвилює. Бо їх там достатньо» – зізнається режисерка Соломія Томащук.

Авторка стрічки стверджує, що фільм не є автобіографічним, хоча сама має дуже схожу особисту історію. Можливо, саме тому у фільмі стільки емоційних сцен. За словами Соломії Томащук, для втілення однієї з найважливіших сцен актор Дмитро Сова ще під час проб вибив стіну в офісі.

Окрім того, стрічка має фестивальну історію  – Seoul International Women’s Film Festival, Миколайчук OPEN, МКФ «Молодість» та New York International Women’s Festival.

 

Побачити трилер «Між нами» та поринути разом з героями у захопливий сюжет можна вже з 2 листопада. Стежте за новинами у соціальних мережах FILM.UA Distribution і вигравайте квитки на перегляд фільму на сторінках Фокстрот у Telegram, Facebook й Instagram.

 

Жанр: психологічна драма-трилер

Режисер-постановник: Соломія Томащук

Сценаристи: Соломія Томащук, Юрій Дунай

Оператори-постановники: Юрій Дунай

Художник-постановник: Юрій Григорович

Композитор: Антон Байбаков

Актори: Анастасія Пустовіт, Ірма Вітовська, Дмитро Сова, Євген Єфремов, Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах.

Дистриб’ютор: FILM.UA Distribution

Виробництво: UP UA Studio за підтримки Держкіно України

Прем’єра в кінотеатрах України: 2.11 2023

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів