Mixxtape — стильний ретро-плеєр

Дуже часто нове – це добре забуте старе. Багато з нас досі сумує за тими часами, коли були перші електронні наручні годинники Casio, «відики» і касетні магнітофони. Саме про останні й піде мова. Американські розробники нового проекту вирішили втілити ностальгію в реальність і тим самим порадувати багатьох користувачів. На платформі Kickstarter проходить збір коштів на виробництво ретро-плеєра Mixxtape, який виглядає як аудіокасета з плівкою.

Ретро-плеєр Mixxtape

Звичайна на вигляд касета цілком може конкурувати з сучасними моделями мп3-плеєрів. У Mixxtape є роз’єм для навушників, слот під карту SD з підтримкою до 64 Гігабайт, USB порт. У комплекті новинки є карта на 8 Гб.

Mixxtape з підтримкою SD карти до 64 Гб

Mixxtape - роз'єми, вид ззаду і кнопки управління

Формати відтворення плеєра: MP3, AAC, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE, Audible і ACELP. Mixxtape заряджається близько години й після цього працює в автономному режимі до 12 годин. Керувати плеєром зручно за допомогою компактної сенсорної панелі.

Зарядка плеєра через ноутбук

Вбудований модуль Bluetooth дозволить підключити до плеєра колонки.

Підключене колонка до плеєра Mixxtape

Але найголовніша «фішка» новинки Mixxtape – плеєр можна використовувати, як звичайну касету: помістити в магнітофон і слухати улюблені композиції, як в минулі часи, – в Mixxtape вбудована така функція.

Mixxtape - використовуємо як звичайну касету

На платформі Kickstarter вже практично зібрана вся сума для запуску проекту. Плеєр Mixxtape можна буде придбати приблизно за 40 доларів США. Початок продажів виробник планує запустити в листопаді цього року.

Пропонуємо не просто очікувати новинку, а ознайомитися за цей час з актуальним асортиментом МП3-плеєрів у нас на сайті/a>.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів