Нам важливо це побачити: прем’єра історичної драми «Щедрик»

На українського глядача чекає не просто історична кінострічка, а фільм про незламність духу українців. А на наших підписників – ще й можливість виграти квитки на прем’єру від FILM.UА і Фокстрот!

Хто у світі не знає найвідомішу різдвяну мелодію композитора Леонтовича «Щедрик» або по-американськи «Carols of the Bells»? Ця пісня стала символом Різдва.

Власне, як і голос Оксани Мухи після перемоги в «Голосі країни», став символом безмежної української милозвучності. Здавалось би, поєднавши ці два символи, мало б вийти найказковіше кіно.

Але ні. Це кіно про одне з найбільших випробувань в історії України.

Друга світова війна. Обстріли. Арести. Голод. І лише одна українська родина наважується протистояти цій темряві. Світло у вікні їх будинку наче надія… Поки ворог не бачить, вони приймають до себе в будинок дітей, чиї батьки стали жертвами режимів третього рейху й  срср. І опиняючись у цьому теплому домі, змучені діти потрапляють у затишок і під захист. Але це тільки всередині будинку стиха лунає «Щедрик». А навколо – звуки війни. І чи вистачить українській родині сил вистояти, чи зможуть вони врятувати й захистити маленькі життя від темряви?

Сильна історична драма української режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко була вперше показана у Римі, в престижному Домі кіно.

Зала була повною навіть за умов, що у цей час 8 годин бойкотували італійські водії, й всі дороги були в заторах.

Отже, фільм емоційно потужний, не інакше. Наше світло всередині проти жахів війни зовні. І наш «Щедрик», символ української теплоти, у війні з найжорстокішим ворогом обов’язково переможе.

З 5 січня 2023 року дивіться «Щедрик» у всіх працюючих кінотеатрах України. Стежте за новинами проєкту в соціальних мережах FILM.UA Distribution та вигравайте квитки на перегляд нової стрічки на сторінках Фокстрот у Telegram, Facebook та Instagram.

 

Назва: «Щедрик»

Жанр: історична драма

Дата виходу: 5 січня 2023 року

Виробництво фільму: Ама Віжн (Україна) та Stewpool (Польща) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України

Режисер-постановник: Олеся Моргунець-Ісаєнко

Авторка сценарію: Ксенія Заставська

У головних ролях: Андрій Мостренко, Йоанна Опозда, Христина Ушицька, Томаш Собчак, Поліна Громова, Яна Корольова, Євгенія Солодовник

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів