Нові телевізори Samsung 2021: всі телевізори QLED і MicroLED анонсовані на цей час

Показати зміст статті

  1. Micro LED
  2. Neo QLED
  3. The Frame
  4. The Terrace
  5. The Premiere
  6. Інтерактивний дисплей
  7. Саундбар 2021 Q Series

Від MICRO LED і Samsung Neo QLED до моніторів і екранів для повсякденного життя – Samsung переглядає роль телевізора вдома і відкриває нові можливості, які відповідають сучасним потребам і особистим інтересам споживачів.

Samsung підтвердила свою велику лінійку телевізорів 2021 року, що будуть мати високоякісні світлодіоди Micro LED для оновлених гральних моніторів і дисплеї для нових моделей Frame з великим обсягом пам’яті.

Micro LED

Свій перший телевізор з мікросвітлодіодним підсвічуванням Samsung представляла ще у 2018 році, це був величезний телевізор з діагоналлю 146 дюймів, який отримав назву «The Wall». Сьогодні технологія Micro LED була вдосконалена настільки, що ми можемо використовувати її вдома.

Компанія підготувала три поліпшених моделі з мікросвітлодіодним підсвічуванням. Два телевізори з діагоналлю 110 дюймів і 99 дюймів з’являться в асортименті вже в кінці березня, а восени буде доступна «молодша» модель з діагоналлю 88 дюймів. У планах компанії також є випуск 76″ моделі, але конкретної дати випуску ще немає.

Телевізори зі світлодіодним підсвічуванням Micro LED оснащені функцією 4Vue (Quad View), щоб користувачі могли дивитися контент з чотирьох різних джерел одночасно.

Neo QLED

Samsung розділив свою лінійку Neo QLED на дві серії – моделі 8K (QN800A і QN900A) і моделі 4K (QN90A і QN85A). Моделі 8K будуть доступні в розмірах 85, 75 і 65 дюймів і будуть коштувати від 5000 до 9000 доларів. 4K буде починатися з 50 дюймів і варіюватися від 1600 до 5000 доларів.

Microsoft обрала Samsung як офіційного телевізійного партнера Xbox Series X в США і Канаді. З цією метою Samsung працював з AMD над створенням перших телевізорів з підтримкою Freesync Premium Pro для консолей і ПК. Телевізори Neo QLED можуть працювати зі швидкістю 120 кадрів в секунду з часом відгуку 5,8 мс.

Режим Super Ultrawide Gameview забезпечує надшироке співвідношення сторін екрану телевізора, аналогічне ігровому монітору. Якщо вам потрібен більш точний контроль, функція Game Bar дозволить вам налаштувати співвідношення сторін, перевірити час відгуку, під’єднати бездротову гарнітуру і багато іншого.

Окрім ігор, Samsung розглядає телевізори як інструменти для вправ. Smart Trainer може використовувати додаткову камеру (і штучний інтелект) для аналізу вашої постави, щоб дати фідбек в реальному часі, відповідно до ваших дій паралельно з навчальними відеороликами. Тобто, підкаже чи вправи виконуються правильно.

The Frame

The Frame був поліпшений, раніше цю модну модель встановлювали на мольберті, але з версією 2021 року ви можете використовувати настінне кріплення Slim Fit (з п’ятьма варіантами рамок), щоб повісити телевізор, як картину.

До речі, нова модель має 6 ГБ пам’яті для зображень (замість 0.5 ГБ), тому вона може зберігати 1200 фотокарток в якості UHD. Samsung співпрацює з NAVA Contemporary, Etsy та іншими, щоб у вас завжди була велика бібліотека, яка регулярно поповнюється з більш ніж 1400 творами мистецтва, які ви можете показати на The Frame. Штучний інтелект дізнається, яке мистецтво вам подобається, і запропонує вам персональні добірки.

The Terrace

The Terrace – це перший вуличний телевізор Samsung. Він стійкий до атмосферних впливів і має ступінь захисту IP55 для захисту від води та пилу. Доступні розміри 55 і 65 дюймів, а також модель Full Sun 75 дюймів (призначена для використання під прямими сонячними променями, вона має більш яскраву панель).

The Premiere

Це не телевізор, а перший в галузі потрійний лазерний проєктор з роздільною здатністю 4K. Він має мінімалістський дизайн із закругленими краями та тканинним покриттям. Просто помістіть The Premiere на відстані 12 см або більше від однотонної стіни або ALR-екрану, щоб отримати насолоду від перегляду.

Інтерактивний дисплей

Для роботи та навчання був представлений інтерактивний дисплей Samsung FLIP 75″- це цифрова дошка. Її можна використовувати в офісах і класах для студентів або груп до 20 осіб. Раніше Samsung пропонувала моделі з діагоналлю 85, 65 і 55 дюймів.

Саундбар 2021 Q Series

Компанія Samsung представила лінійку саундбарів серії Q 2021 роки з технологією Q-Symphony. Q950A – перша в галузі система з 11.1.4 каналами, яка обіцяє забезпечити чудовий тривимірний звук. Саундбар також підтримує голосових помічників, включаючи Amazon Alexa і власний Bixby від Samsung.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів