Новинка від CANON для новачків у фотомистецтві – EOS 200D

Днями відбувся анонс бюджетної цифрової «дзеркалки» від Canon – EOS 200D. Бренд позиціонує камеру, як найбільш перспективну для початківців фотографів, чиї амбіції вже не задовольняє функціонал сучасних смартфонів.

Canon стверджує, що EOS 200D – найвитонченіша й легка камера у всій брендовій лінійці цифрових дзеркальних апаратів. Габарити камери дійсно дуже скромні: 122×93×70 мм, а вага складає всього 456 грами.

Фотоапарат оснащений видошукачем і сенсорним дисплеєм із можливістю регулювання кута нахилу. Реалізовану в камері технологію автофокусування Dual Pixel CMOS AF називають найшвидшою у світі. А за допомогою новітнього датчика APS-C з роздільною здатністю 24,2 Мп є шанс домогтися по-справжньому якісних знімків, навіть після заходу сонця.

Налаштування EOS 200D автоматично оптимізуються завдяки процесору Canon DIGIC 7.

Звичайно, крім традиційного функціоналу, є й сюрприз – режим «Селфі» з можливостями згладжування тону шкіри й розмиття фону.

Камера сумісна зі смартфонами й підтримує підключення Wi-Fi і Bluetooth, тому оперативно публікувати знімки в соціальних мережах і персональних портфоліо можна через додаток Canon Camera Connect.

Моделі EOS 200D надійдуть у продаж у трьох кольорах: елегантному чорному «Canon Black», білому і сріблясто-бежевому. З детальними характеристиками апарату можна ознайомитися на офіційному сайті Canon.

Чекаємо новинку на сайті foxtrot.ua!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів