Поради по експлуатації відеореєстратора

У великому місті, де на дорогах безліч машин, нам просто не обійтися без відеореєстратора. Якщо ви є власником цього чудесного пристрою – наша стаття саме для вас. У ній йтиметься про те, як максимально ефективно використовувати реєстратор.

Правильне розміщення.

Це – дуже важливе питання перед початком експлуатації пристрою. Адже, якщо відеореєстратор розмістити неправильно, це просто зробить його роботу марною.

Отже, оптимальне розташування приладу – посередині лобового скла, навпроти дзеркала заднього виду. Так, камера відеореєстратора зможе легко знімати все, що відбувається на дорозі, охоплюючи широкий кут.

Наступне важливе питання – відеореєстратор має бути закріпленим дуже міцно. Зазвичай, для нього передбачено кріплення на присосках, воно прекрасно тримається на склі. Але взимку, коли температура нижче 0 градусів, присоски можуть «відлипати». Для такого випадку бажано мати додаткове кріплення на основі скотча.

Говорячи про кріплення, слід переконатися, що рухливі з’єднуючі деталі виконані з металу, а не з пластику. Тоді навіть у разі сильної вібрації під час їзди кріплення не впаде.

Відеореєстратор

Налаштування відеореєстратора.

Деякі моделі реєстраторів мають функцію автоматичного включення під час запуску двигуна автомобіля. Це дуже зручно для водія. Інші ж моделі вимагають окремого включення натисканням кнопки.

Перше налаштування реєстратора виглядає таким чином:

  • необхідно вибрати мову, дату й час;
  • встановити роздільну здатність для відео – краще вибрати максимальне значення;
  • пункт «циклічність запису» – краще вибрати 3 або 5 хвилин;
  • вибираємо пункт «запис звуку» – «так»;
  • пункт «швидкість зйомки» – вибираємо максимальну;
  • датчик руху – вимкнути;
  • налаштовуємо частоту 50 Гц і стандарт відео «Pal»;
  • якщо в реєстраторі є G-сенсор – вимкнути або встановити мінімальне значення, адже на нерівних дорогах будуть автоматично створюватися файли, які засмічують простір пам’яті відеореєстратора;
  • перед першим використанням флешку необхідно відформатувати.

Ось усі основні параметри для нового відеореєстратора. Далі – ви будете орієнтуватися залежно від ситуації.

Якщо у вашому реєстраторі є 2 камери, то другу потрібно встановити так, щоби вона могла знімати те, що відбувається за машиною.

Догляд за відеореєстратором.

Цей пристрій вимагає дбайливого ставлення. Якщо у відеореєстраторі є екран, його треба берегти від подряпин, прямих сонячних променів – тому пристрій краще забирати з машини, якщо ви залишаєте її на вулиці.

Сенсорний екран необхідно регулярно протирати серветкою з мікрофібри (фланелі), прибираючи так пил і сліди від пальців.

Поза автомобілем тримайте відеореєстратор у спеціальному чохлі – так він збереже свій первинний зовнішній вигляд, і компоненти пристрою будуть захищені від пошкоджень. Сподіваємося, що ця стаття буде корисна для вас і допоможе максимально ефективно експлуатувати відеореєстратор.

Налаштування відеореєстратора

Бажаємо успіху на дорогах!

Ознайомитися з асортиментом:

Відеореєстратори

Аксесуари для авто

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів