Правила експлуатації телевізора

Напевно, сьогодні в кожному домі є цей розважальний прилад – телевізор. У наші дні телевізор – це не тільки перегляд телепередач, але й вельми багатофункціональний пристрій. З його допомогою ми підключаємо накопичувачі, дивимося улюблені фільми та слухаємо музику, переглядаємо фотографії та відео, граємо в ігри … Так, функціональні можливості телевізора значно розширилися. Але для того, щоб пристрій працював довго та справно, необхідно слідувати декільком важливим правилам.

Перегляд телевізора в компанії друзів

Правило №1

Телевізор повинен працювати безперервно не більше 6 годин. Після цього часу пристрій необхідно обов’язково вимикати, тому що під час роботи телевізор і його компоненти сильно нагріваються, що може призвести до їх швидкого виходу з ладу.

Правило №2

Обов’язково слідкуйте за чистотою телевізора. Використовуйте для очищення екрана спеціальні засоби (підходять ті ж речовини, що і для комп’ютерних моніторів). Рекомендовано використовувати антистатичні серветки та рідини.

Правило №3

Під час чищення телевізора необхідно бути обережним – не натискайте на екран із зусиллям. Сучасні телевізори мають екран з чутливою РК-матрицею. На відміну від кінескопних моделей екран таких телевізорів може не витримати сильного натискання.

Якщо ви застосовуєте спеціальну рідину для очищення, ніколи не розпорошуйте її безпосередньо на екран, адже волога може потрапити на внутрішні частини телевізора та призвести до їх пошкоджень. Наносьте рідкий засіб на матеріал, яким ви протираєте монітор, і тільки потім приступайте до очищення. Матеріал повинен бути не мокрим, а лише вологим.

Очищення телевізора за допомогою вологої ганчірочки

Правило №4

Для збереження пристрою рекомендується використовувати стабілізатор напруги. Плазмові телевізори з великими діагоналями споживають особливо багато енергії. Це може призвести до перепадів напруги. Стабілізатор збереже ваш телевізор і продовжить термін його служби.

Ознайомитися з асортиментом супутніх товарів для телевізорів можна за посиланням:

Телевізійні підставки

Телевізійні антени

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Лариса
31.12.2020

Купила телевизор через интернет , люди которые привезли отказались настроить, как можно вызвать мастера для настройки приложений

Відповісти
Показати відповіді (1)
Новаш Катерина
04.01.2021

Добрый день! Воспользуйтесь услугой FoxMaster для настройки смарт-тв. Подробную информацию вы можете найти тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/extraservice.html

Відповісти
Dmytro
25.03.2021

Хто куди а ми і далі про плазму. У Вас хоч один плазмовий телевізор продається.
Стабілізатор – ну який стабілізатор. Подивіться на робочий діапазон напруги сучасних телевізорів. Виробники нам розказують що у них телевізор не потребує стабілізатора, а магазин каже що потребує.
6 годин? мдаа. У вас в магазині слідкують за цим.

7
2
Відповісти
Иван Колесников
10.06.2021

Благодарю за напоминание столь простых правил. Хоть плазм и нету уже почти, но все равно верная идея напомнить о режиме работы и ухода за сложной техникой.

Відповісти