Що особливого в новій лінійці Samsung Premium UHD?

Показати зміст статті

  1. Неймовірний рівень деталізації
  2. Зручне підключення без проводів
  3. Простота керування
  4. Стильний дизайн
  5. Заворожуюча натуральність кольору

Неймовірний рівень деталізації

Лінійка телевізорів Premium UHD від Samsung подарує нові відчуття під час перегляду відео. Захоплююча деталізація зображення в кожній сцені: світла вона чи дуже темна. Завдяки розширеному діапазону HDR 1000 можна побачити найтонші деталі картинки.

Зручне підключення без проводів

Більше ніяких зайвих проводів: у лінійці телевізорів Samsung Premium UHD все зручно «заховано» у підставку. Підключення додаткових пристроїв за допомогою One Connect звільнить додатковий простір у приміщенні.

Простота керування

Тепер можна забути про декілька пультів керування: One Remote Control дозволить керувати всіма параметрами й основними функціями телевізора, а також інших девайсів.

Стильний дизайн

Достатньо одного погляду на телевізор лінійки Premium UHD, щоб встигнути оцінити бездоганний дизайн його корпуса. Усе продумано до дрібниць – сучасний і елегантний Samsung Premium UHD вигідно доповнить інтер’єр будь-якого приміщення.

Заворожуюча натуральність кольору

Щоб побачити природу в натуральній красі, не обов’язково виїжджати з міста. Телевізори Samsung Premium UHD передають кожне зображення максимально насиченим. Як би яскраво або темно не було в приміщенні, на екрані телевізора завжди можна побачити дивовижно контрастне поєднання кольору і фарб.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів