Стартувало передзамовлення GoPro Hero 8 Black та GoPro Max

GoPro Hero 8 Black і GoPro Max виходять на цьому тижні, а виробник дражниться не тільки новою камерою з кутом захоплення 360º, а й можливістю занурення з камерою на глибину до 10 метрів!

GoPro Hero 8 Black

Нова GoPro Hero 8 Black буде знімати відео 4К зі швидкістю 60 кадрів у секунду! Знімайте вражаючі відео про свої пригоди й подорожі на головну екшн-камеру року.

Завдяки оптимізованій конструкції HERO 8 Black вийшла дуже компактною, зміна кріплень відбувається дуже швидко за рахунок вбудованих затискних кілець. Водночас камера має ідеальну стабілізацію зображення HyperSmooth 2.0, яка допоможе створювати якісні відео з ефектом сповільненої зйомки.

Медіамодуль відкриває нові можливості для підключення додаткових пристосувань – освітлення, звукового обладнання або другого екрану.

GoPro Max

Екшн-камера GoPro MAX має всі класичні переваги – бездоганну стабілізацію, високу якість зйомки, які будуть доповнені магією зйомки на 360º. Використовуйте цю камеру для творчості, відкривайте нові місця, робіть панорамні і сферичні знімки і відео.

Записувати якісний об’ємний звук тепер ще простіше – у камеру вбудовані 6 мікрофонів.

Нова лінійка доступна на сайті Фокстрот із 25 жовтня, ви вже можете подивитися ціну, оформити попереднє замовлення або навіть купити попередню модель HERO 7 (яка теж дуже хороша;))

У невеликому тізері від GoPro ви можете побачити, як буде знімати наступне покоління камер.

Тізер від GoPro

Оформлюйте передзамовлення на нову екшн-камеру і слідкуйте за оновленнями разом із нами, щоб бути в курсі останніх новин.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів