Телевізор від Apple: бути чи не бути?

Компанія Apple знову на всіх перших «сторінках» – у мережі з’явилася інформація про те, що виробник активно готує до випуску свій перший фірмовий телевізор. Чутки про це вже давно обговорювалися – перші з них з’явилися ще у 2015 році. Йшлося про появу телевізора Apple з неймовірною чіткістю. Й ось, після тривалого мовчання, інформація підтвердилася: один із шанувальників бренду опублікував у китайській соціальній мережі Weibo перші (за його словами) фотографії телевізора.Дизайн телевізора Apple

Ймовірний варіант телевізора Apple

Автор коментує цю новину, вказавши, що на фото зображений OLED-телевізор із діагоналлю в 60 дюймів, і нібито зараз відбувається процес тестування новинки в спеціальній лабораторії.
На знімку аматорської якості можна побачити тестову версію телевізора, який, швидше за все, ми ніколи не побачимо в такому форматі. Компанія Apple постійно проводить нові розробки й тести різних гаджетів.

Новина про телевізор від Apple здається абсолютно реальною, адже тенденції і розвиток компанії завжди залишаються на висоті. Тому будемо сподіватися, що незабаром ми зможемо побачити й особисто оцінити новий гаджет Apple, який однозначно складе велику конкуренцію сучасним «побратимам».

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів