Гігант серед телевізорів

Який найбільший телевізор ви бачили у своєму житті? Є моделі на 60, 70 і навіть більше, ніж на 80 дюймів. Але все це не зрівняється з тим, про що ми зараз розповімо. Австрійський виробник C SEED представив телевізор з розміром діагоналі… увага… 262 дюйма! А це — понад шість з половиною метрів завширшки! Ось цей «красень»!

Телевізор C SEED 262

Величезний екран заповнює собою весь простір! Модель C SEED 262 вважається найбільшим 4К телевізором у світі на сьогоднішній день. Яскравість його екрана становить 800 ніт, роздільна здатність — 4096х1716 пікселів. Виробник зробив акцент на тому, що контрастність і колірний обхват новинки набагато вищий, ніж у інших моделей (це цілком логічно). Точні цифри поки не вказуються.

Крім усього перерахованого вище, в гігантський телевізор C SEED 262 вбудований UHD-медіасервер і шість динаміків High End. Для захисту великого екрана передбачена спеціальна висувна шторка з тканини.

C SEED 262 в інтер'єрі

Розмір телевізора —  6144х2724 мм, вага — аж 800 кілограм. Ну і найголовніше: новинка буде доступна в продажу вже цього літа. Тому, хто захоче диво телевізор, це обійдеться в 539 000 доларів. Але і це не все: для встановлення гіганта в приміщенні потрібно ще 38 500 доларів. Дрібниця, звичайно, в порівнянні з вартістю самого телевізора😊

Примітка: хто вже почав збирати на C SEED 262, не забудьте —  для встановлення телевізора в приміщенні вам, як мінімум, потрібен власний котедж.

Ну а для тих, хто поки ще не має приміщення такого формату, пропонуємо ознайомитися з великим асортиментом телевізорів у нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів