Як просто подорожувати з телевізора до метавсесвіту — знає Gazer

Показати зміст статті

  1. Чому Metaverse TV Week
  2. Метавсесвіт вже сьогодні
  3. Перший у світі ТВ з доступом до метавсесвіту
  4. Пульт-геймпад
  5. Технологія досконалої якості зображень

Уявіть телевізор із досконалим зображенням та звучанням з будь-якого кута кімнати. Добре, але не пік насолоди. А тепер додайте до нього можливість потрапити до метавсесвіту прямо з екрану. Без жодних додаткових пристроїв. Унікальна технологія — неповторне задоволення. І це не мрія про майбутнє — це нова лінійка TV від Gazer. Що це за ТВ? Чому взаємодіяти з метавсесвітом потрібно кожному вже сьогодні? Та як ним користуватися просто з телевізору? Дізналися на Metaverse TV Week, спробували та ділимося з вами.

Чому Metaverse TV Week

Gazer випустив телевізор нового покоління — METASMART TV. Це перший ТВ у світі з технологією виходу в метавсесвіт прямо з екрану. Щоб познайомити українців з інновацією, команда GAZER разом із партнером, мережею магазинів Фокстрот, влаштували METAVERSE TV WEEK. Протягом 2 тижнів кожен українець мав змогу особисто спробувати METASMART TV та побачити, як легко потрапити у метавсесвіт з екрану. Без спеціальних навичок, обладнання та зусиль. 

Метавсесвіт вже сьогодні

Метавсесвіт — це доступ до віртуального світу без кордонів. Це сукупність цифрових просторів, де люди з усього світу можуть взаємодіяти між собою за допомогою аватарів. Це — не гра. Це — доповнена реальність, у якій відбувається життя. Тут можна гуляти з коханою людиною у неймовірних місцях та отримувати нові емоції. Тут можна ходити на концерти та виставки з друзями, які живуть на різних континентах. Тут можна навчатися та проводити робочі зустрічі. Жити та будувати життя.

Метавсесвіт — це майбутнє, яке доступне вже сьогодні. Він відкриває новий та неповторний спектр емоцій та відчуттів. Розблоковує наступний рівень взаємодії людей між собою. Дарує унікальний досвід відпочинку, розваг та комунікацій. Було єдине “але”. Вхід у метавсесвіт був складним та заплутаним. Розробники  Gazer вирішили цю проблему. Тепер в метавсесвіт можна потрапити легко та зручно. Просто з екрану METASMART TV. 

Перший у світі ТВ з доступом до метавсесвіту

Щоб ви могли потрапити до метавсесвіту прямо через ТВ, Gazer розробив METASMART TV з технологією multiverse. Відтепер не потрібно мати потужний комп’ютер та шукати відповідне програмне забезпечення. 

Все, що треба, — просто увімкнути телевізор та увійти в додаток. Кілька кліків — і ви в метавсесвіті. Один із відвідувачів Metaverse TV Week, Артем, поділився своїми враженнями: «Це був мій перший досвід взаємодії з метавсесвітом. Чув багато про нього від друзів, колег, але завжди здавалося, що з ним довго і складно розбиратися. А щойно я просто натиснув на пульт і потрапив до цифрових світів Decentraland прямо з екрану телевізора. Це просто неймовірно. І неймовірно просто!».

Пульт-геймпад

Для максимальної зручності користуванням метавсесвітом із METASMART TV Gazer пропонують пульт-трансформер. Варто лише перевернути його в горизонтальне положення — і він перетворюється на комфортний геймпад для керування аватаром у цифрових просторах. Один зручний Bluetooth-пульт, який не розряджається, замість геймпадів з проводами і слабкою батареєю. Користувачі отримують його разом із телевізором. 

Технологія досконалої якості зображень

Щоб максимально чітко та яскраво передати всі деталі метавсесвіту,  METASMART TV обладнаний технологією multiverse screen. Вдосконалена матриця, технологія True RGB та еталонне калібрування дозволяють повною мірою зануритися в насичені цифрові простори з будь-якого кута кімнати та при будь-якому освітленні. 

Хто перемагає у світі змагання технологій? Той, хто створює якісний та легкий у користуванні продукт, який приносить унікальне задоволення. METASMART TV від Gazer саме такий. 

А торгова мережа Фокстрот як одна з лідируючих мереж магазинів електроніки та побутової техніки в Україні відкриває своїм покупцям доступ до найкращих інноваційних товарів.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів