7 переваг парогенератора!

Вітаю, друзі! Ми провели опитування серед співробітників офісу та з’ясували що, більшість із них вже практично перестали користуватися прасками та віддають перевагу парогенераторам.

Інформація, якою хочемо з вами поділитися полягає в тому, що в прасувальних системах – слово «прасувальна» вже не головне! У парогенератора є базові та додаткові функції. Парогенератор – це пристрій, який під тиском подає гарячу пару, яку ми направляємо на якийсь об’єкт (одяг, тканину або навіть дитячі іграшки) з метою очищення.

Перша перевага парогенератора – це економія часу. Як досягається економія часу? Коли ви прасуєте парогенератором вам не потрібно проходити одне й те саме місце по кілька разів, адже пари набагато більше, ніж від праски, і складки йдуть після першого разу. По-друге, якщо прасувати постільну білизну, її можна просто скласти в 4 шари і пропрасувати. Оскільки парогенератор може прасувати кілька шарів білизни. При прасуванні сорочки, вам не потрібно її перевертати – досить пропрасувати лише з одного боку.

При цьому під час використання парогенератора не обов’язково купувати кондиціонер для білизни. Багатьом не подобається запах віддушок в кондиціонерах, а з парогенератором вам не потрібно використовувати кондиціонер для пом’якшення тканини. Адже після пропрасовування парогенератором білизна і речі стають набагато м’якішими! І скажемо чесно, економія часу завжди йде поряд з економією сил і нервів.

Ми рекомендуємо модель Braun IS7143WH, у якій подача пара в 2,5 рази більша, ніж у звичайній прасці. Чим більше пари – тим менше часу на прасування!

Друга перевага – це дезінфекція. Гарячий пар під тиском чудово проникає вглиб тканини та вбиває бактерії. За допомогою парогенератора можна обробляти пальто, штори, й не зовсім очевидні речі – наприклад дитяче крісло або м’які іграшки. Спробуйте, наприклад звичайною праскою продезінфікувати дитяче автомобільне крісло, яке поєднує різні тканини і пластик – це буде справжне мучіння!

Ми рекомендуємо парогенератор Braun IS7155 WH з режимом Turbo, який ідеально підійде для дезінфекції. Адже температура підошви піднімається до 190 °C, а сухий дрібнодисперсний пар проникає глибоко в тканину вбиваючи бактерії.

Отже, перевага номер три – руйнування алергенів. Алергени – це такі білки, які викликають у людей алергію, але їх слабкість в тому, що вони прекрасно руйнуються при високій температурі. Прийшли ви, значить, в гості до своїх друзів, у яких живе шикарний пухнастий кіт, а у вас на шерсть алергія. Кіт, поки ви спілкувалися, подружився з вашим новим пальто, але нічого страшного, прийшли додому і обробили пальто парогенератором – і все в порядку.

Четверта перевага, це відсутність проблем з пересушеною білизною. Зрозуміло, що величезна кількість людей стурбована цією проблемою, тому після прання не можна розслаблятися й треба бути уважним, щоб білизна не пересохла. А з парогенератором такої проблеми не існує, прасуйте, коли вам буде зручно.

Прасуйте із задоволенням за допомогою парогенератора Braun IS5155 BK. Завдяки режиму iCare, який делікатно піклується про ваші речі та забезпечує правильне поєднання температури підошви та потужного парового удару.

Перевага п’ята, дуже серйозна, це можливість прасувати та відпарювати вертикально. Одяг який ви будете обробляти парогенератором не обов’язково навіть знімати з вішалки та певним чином розкладати на дошці. Розкласти піджак для прасування, це взагалі якась магія, але з парогенератором ви зможете зробити все прямо на вішалці. Або, наприклад, штори – спробуйте навколо них поскакати з праскою, а з парогенератором ніяких проблем немає.

Вибирайте моделі з легкою праскою, наприклад в моделі Braun IS5155WH він важить лише 1 кг, на відміну від класичних прасок які важать у 2 рази більше! А потужна постійна подача пара зробить цей процес максимально легким і швидким.

Шоста перевага, це відмінна альтернатива від частого прання речей та дорогої хімчистки. Так! Наділи ви один раз піджак або сорочку, зняли, повісили на вішалку – захотіли надіти знову – швиденько освіжили парогенератором і вперед.

І сьома перевага– парогенератор дозволяє усунути неприємні запахи, свіжий гарячий пар під тиском не залишає шансів запахів.

Тому купуйте парогенератор і використовуйте його функціонал в різних сферах, адже це зручний і корисний прилад!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів