Як під’єднати AirPods до Windows

Показати зміст статті

 1. Чи можна під’єднати AirPods до Windows
 2. Як під’єднати AirPods до комп’ютера
 3. Як під’єднати AirPods до ноутбука
 4. Як під’єднати AirPods до телефона на Windows
 5. Чому AirPods не підключаються до комп’ютера на Windows

Ви купили собі нові AirPods і хочете насолоджуватися їхнім звуком на всіх своїх пристроях, зокрема, на комп’ютері з Windows? У цій статті ми розповімо вам, як під’єднати блютуз навушники до ноутбука або ПК швидко та легко.

Чи можна під’єднати AirPods до Windows

Якщо відповідати коротко — так. Хоча навушники були створені Apple та призначені для використання з пристроями цієї компанії, вони можуть працювати з іншою технікою, включно з комп’ютерами на базі Windows.

Для цього вам знадобиться комп’ютер або ноутбук з Bluetooth-адаптером, який підтримує Bluetooth 4.0 або вище. Якщо ви не впевнені, яка у вас версія Bluetooth, то можете перевірити це в диспетчері пристроїв або в налаштуваннях. Якщо версія вбудованого модуля нижча, можна купити зовнішній Bluetooth-адаптер і під’єднати його до USB-порту комп’ютера або ноутбука. Далі ми детально розглянемо, як під’єднати AirPods.

Як під’єднати AirPods до комп’ютера

Ця інструкція підходить для пристроїв під управлінням Windows 10/11. Якщо у вас встановлена старіша версія, перейдіть у наступний розділ. Для початку візьміть кейс із навушниками та знайдіть кнопку на задній стороні. Вона потрібна для активації режиму сполучення. Поки її можна не чіпати, вона знадобиться нам пізніше. Дотримуйтесь простого алгоритму:

 • перейдіть на вашому комп’ютері в меню «Пуск» і виберіть «Налаштування» (іконка шестерні); 
 • клацніть на розділ «Пристрої» та виберіть вкладку «Bluetooth та інші пристрої»;
 • увімкніть Bluetooth, якщо він ще не активований, і натисніть на кнопку «Додати пристрій»;
 • у списку, що з’явиться, виберіть опцію «Bluetooth».

Зараз настав час активувати режим сполучення на навушниках:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку на задній стороні коробки доти, доки індикатор на передній стороні не почне блимати білим світлом. Це означає, що навушники готові до підключення.
 2. У списку доступних пристроїв на вашому комп’ютері знайдіть ім’я аксесуара та натисніть на нього для початку процесу підключення.

Після успішного сполучення ви зможете насолоджуватися звуком ваших улюблених навушників на комп’ютері з Windows. Не забудьте після використання покласти навушники назад у кейс і закрити його, щоб «вуха» заряджалися та були готові до наступного використання.

Як під’єднати AirPods до ноутбука

Якщо ви шукаєте спосіб як під’єднати АїрПодс до ноута, то відповідь проста — аналогічно підключенню до комп’ютера. Вам також потрібен лептоп з Bluetooth 4.0 або вище. Щоб у вас не виникли труднощі зі сполученням ранніх версій Windows, ми розберемо варіанти підключення більш детально.

Як використовувати AirPods з лептопом на Windows 7: покрокова інструкція

Підключення до ноутбука з операційною системою Windows 7 може бути трохи складнішим, але не хвилюйтеся! Ми підготували для вас детальний гайд, який спрощує процес:

 1. Натисніть кнопку «Пуск» у лівому нижньому кутку екрана та виберіть «Панель управління».
 2. Виберіть розділ «Обладнання та звук», а потім клацніть на «Пристрої Bluetooth».
 3. Якщо Bluetooth ще не активований на вашому ноутбуці, увімкніть його, натиснувши на відповідну кнопку.
 4. Тепер візьміть кейс і знайдіть кнопку на задній стороні. Натисніть і утримуйте її доти, доки індикатор на передньому боці кейса не почне блимати білим світлом. Це означає, що навушники готові до підключення.
 5. У вікні «Пристрої Bluetooth» на вашому ноутбуці натисніть на кнопку «Додати пристрій». Відкриється нове вікно, в якому буде відображатися список доступних для підключення аксесуарів.
 6. Знайдіть у списку ім’я моделі (воно може бути позначене як «AirPods» або «Навушники») і клацніть по ньому. Потім натисніть кнопку «Далі».

Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення процесу сполучення. Можливо, вам буде потрібно ввести код підтвердження — зазвичай це «0000» або «1234». Після успішного підключення навушників до ноутбука ви зможете насолоджуватися звуком ваших улюблених треків, відео або ігор на Windows 7.

Сполучення AirPods з ноутбуком на Windows 8

В операційній системі Windows 8 розробники змінили інтерфейс, тому перехід у меню підключення відрізнятиметься. Даємо детальну інструкцію, як під’єднати бездротові навушники до ноутбука:

 1. Переконайтеся, що Bluetooth-адаптер вашого ноутбука ввімкнено. Якщо ні, активуйте його, натиснувши відповідну кнопку або комбінацію клавіш (часто це Fn+F3 або Fn+F5).
 2. Перейдіть на робочий стіл Windows 8 і клацніть правою кнопкою миші по значку мережі в системному треї (правий нижній кут екрана). У меню, що випадає, виберіть пункт «Відкрити параметри мережі та Інтернет».
 3. Виберіть розділ «Bluetooth» і переконайтеся, що функція активована. Якщо ні, переведіть повзунок у положення «Вкл.».
 4. Тепер візьміть кейс і перейдіть до сполучення
 5. Поверніться у вікно параметрів Bluetooth на вашому ноутбуці та клацніть на посилання «Додати пристрій Bluetooth або інший пристрій». 

Щойно побачите навушники, треба клацнути на назву, щоб завершити підключення. Після цього все має працювати без затримок. 

Як під’єднати AirPods до телефона на Windows

Якщо ви користуєтеся Windows-телефоном, то можете використовувати «яблучні» навушники в парі з ним. Більшість моделей підтримують стандарт Bluetooth 4.0LE і можуть транслювати звук на AirPods:

 1. Переконайтеся, що Bluetooth-функція вашого телефона активована. Якщо ні, перейдіть у «Налаштування» > «Bluetooth» і ввімкніть його.
 2. Переведіть аксесуар у режим сполучення. 
 3. Поверніться на ваш телефон і перейдіть у розділ «Bluetooth» у налаштуваннях. Тут ви побачите список доступних для підключення пристроїв. Тапніть на назву навушників. 
 4. Ваш телефон має автоматично з’єднатися з навушниками без необхідності вводити код підтвердження. 

Після успішного під’єднання навушників до вашого телефона на Windows ви можете почати використовувати їх для прослуховування музики, перегляду відео, проходження ігор або розмов телефоном. Важливо пам’ятати, що під час використання AirPods з телефоном на Windows, деякі функції, доступні на пристроях Apple, можуть бути недоступні.

Чому AirPods не підключаються до комп’ютера на Windows

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням, причин може бути кілька: 

 • Bluetooth-адаптер не підтримує Bluetooth 4.0 або вище — вам потрібно оновити драйвер або купити зовнішній і під’єднати його до USB-порту комп’ютера;
 • Bluetooth-адаптер вимкнений або не працює — перевірте його стан у диспетчері пристроїв або в налаштуваннях і увімкніть;
 • комп’ютер не виявляє аксесуар або не може з ними сполучатися — переконайтеся, що навушники перебувають у режимі сполучення (індикатор блимає білим світлом) і що вони перебувають у межах дії Bluetooth-адаптера (не далі 10 метрів);
 • комп’ютер підключається до навушників, але не відтворює звук через них — потрібно перейти до налаштувань звуку ПК і переконатися, що AirPods вибрано як пристрій відтворення за замовчуванням.

Якщо ви слідували інструкції «Як під’єднати бездротові навушники до ноутбука», але звуку все ще немає — спробуйте від’єднати та перейти в режим сполучення з AirPods знову. Або можна перемкнутися на інший пристрій відтворення і назад. У крайньому разі можна перезавантажити комп’ютер і повторити процес підключення.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів