Як зв’язатися з оператором Life, Київстар і Vodafone

Показати зміст статті

 1. Як зателефонувати оператору Лайф / Lifecell
 2. Як ще зв’язатися з оператором Лайф / Lifecell
 3. Як зателефонувати оператору Київстар
 4. Як ще зв’язатися з оператором Київстар за прямим номером
 5. Покрокова інструкція для зв’язку через автовідповідач Київстар
 6. Як зателефонувати оператору Vodafone
 7. Покрокова інструкція для зв’язку через автовідповідач Vodafone

За роки роботи популярні оператори мобільного зв’язку в Україні створили продумані меню самообслуговування, що вирішують більшість проблем. Однак абонент може зіткнутися з ситуацією, коли без допомоги служби підтримки не розібратися. Ми склали гайд, як зв’язати з оператором Київстар, Lifecell і Vodafone, що дозволяє швидко звернутися до експертів компанії.

Як зателефонувати оператору Лайф / Lifecell

Абоненти компанії можуть скористатися номером телефону 5433. Але це не єдиний спосіб зв’язатися з фахівцями компанії та отримати відповіді на ваші запитання. Якщо оператори зайняті, можна відвідати офіційний сайт Лайфсел або зайти до відповідного розділу в мобільному додатку (доступно для iOS і Android).

Додатковий варіант зв’язатися з менеджерами компанії або відділом технічної підтримки — онлайн-чат, доступний на lifecell.ua.

Розберемо алгоритм дій на офіційному ресурсі:

 1. Заходьте на головну сторінку Lifecell. У правому нижньому кутку знаходиться овальна кнопка. Натисніть на неї, щоб відкрити діалогове меню.
 2. Вибираєте пункт «Почати чат». Відкриється чат із ботом. Він запропонує вибрати варіант консультації, що вас цікавить, включно з підбором тарифу, інформацією щодо балансу та іншими поширеними питаннями.
 3. Пишіть у діалозі «Зв’язок з оператором». Чат-бот уточнить, чи хочете ви зв’язатися з експертом.
 4. Після натискання на кнопку «Так», з вами зв’яжеться консультант компанії, можна ставити йому запитання в текстовому форматі.

Розглянемо покрокову інструкцію, як додзвонитися до консультанта Lifecell:

 • введіть номер 5433 на вашому телефоні, натисніть на кнопку виклику;
 • у наступному меню вам запропонують обрати мову спілкування, натисніть відповідні кнопки для переходу в наступне меню;
 • дочекайтеся, поки бот продиктує варіанти меню самообслуговування до кінця і виберіть пункт зв’язку з оператором, він буде в кінці.

Для прямого дзвінка оператору можете ввести комбінацію 5433 0 0 1. Цей варіант працює з мобільними телефонами, для дзвінків з домашнього потрібно буде вислухати варіанти голосового бота до кінця.

Як ще зв’язатися з оператором Лайф / Lifecell

Може статися так, що у вас немає можливості зателефонувати з номера, підключеного до мережі Lifecell. Або ви перебуваєте за межами України, і Лайф обслуговує ваш номер у роумінгу.

Розглянемо доступні методи як зателефонувати оператору Лайфа:

 • 0 800 20 5433 — телефон зв’язку зі службою підтримки за стаціонарним номером або з інших операторів;
 • 5433 — номер, який працює в роумінгу.
  Незалежно від варіанту, меню виклику експерта буде однаковим.

Як зателефонувати оператору Київстар

Постачальник мобільних послуг пропонує номер 466 як варіант зв’язку для абонента. Це меню самообслуговування, у ньому міститься інформація з поширених питань щодо тарифів, поповнення рахунку, замовлення додаткових послуг. Тут можна ознайомитися з поточними акціями.
Ще один варіант, як зв’язатися з оператором Київстар — написати через мобільний додаток «Мій Київстар». Доступні варіанти зв’язку через сайт або в чат-боті Viber.

Як ще зв’язатися з оператором Київстар за прямим номером

Алгоритм, як безпосередньо зателефонувати оператору на Київстар, простий:

 • комбінації 466-1-3-4-3-9 і 466-2-1-1-2-1-1-9-1 переведуть вас на оператора, якщо ви дзвонитимете з номера, який має стандартний тариф;
 • 466-3-2-9-9 — варіант для абонентів спеціальних тарифів, це можуть бути архівні плани або нестандартні послуги для терміналів, роутерів.

Зазвичай фахівці компанії відповідають протягом 2-4 хвилин. Але в годину пік чекати експерта можна і 10 хвилин.

Покрокова інструкція для зв’язку через автовідповідач Київстар

Розглянемо алгоритм дзвінка оператору через автовідповідач:

 1. З мобільного, підключеного до мережі Київстар, необхідно набрати номер 466.
 2. На початковому етапі потрібно прослухати всі варіанти з акціями та пропозиціями, потім натиснути на цифру, яка дозволить перейти далі.
 3. У наступному меню прослухайте список поширених запитань, наприкінці голосовий помічник запропонує перейти на лінію дзвінка оператору. Виберіть цифру 9, очікуйте підключення консультанта.

Користувачі, яких обслуговують інші оператори, можуть набрати телефон 0 800 300 466 і виконати такі дії:

 • обрати мову обслуговування в першому меню;
 • прослухати текст автовідповідача і вибрати цифру 9, щоб перейти в меню дзвінка фахівцеві.

Якщо дзвонити з домашнього або набрати номер з телефону Лайф і Водафон, ви почуєте попередження, що детальна інформація з питань передплаченого зв’язку доступна тільки з номера, яким ви цікавитеся. Це означає, що з метою безпеки ви не зможете дізнатися конфіденційні дані про номер.

Однак у вас буде можливість проконсультуватися з експертом із питань передоплати або контракту. Для цього потрібно обрати відповідне меню. Цифра 1 переведе вас на консультанта відділу передплаченого зв’язку, цифра 2 — на відділ взаємодії з контрактними абонентами.

Як зателефонувати оператору Vodafone

Клієнти Водафону можуть зв’язатися з консультантом за коротким номером 111. Тут присутнє голосове меню, бот продиктує поширені питання, які можна вирішити через самообслуговування. Наприкінці вам буде запропоновано перейти на лінію зв’язку з оператором — натиснути на цифру 0.
Водафон — єдиний з операторів, що пропонує зв’язатися з консультантом без черги на комерційній основі. Послуга коштує 20 грн за добу використання і не залежить від кількості дзвінків.

Для з’єднання з фахівцем необхідно обрати опцію «Платна послуга швидкого зв’язку з консультантом» у меню виклику. Або можна не використовувати голосове меню і набрати номер 555. Це платний номер, під час першого набору з вас буде знято суму послуги.

З 2021 року компанія тестує голосовий помічник на основі штучного інтелекту IVR. Технологія обслуговує клієнтів не гірше за консультантів-людей, тому є ймовірність, що вас перенаправлять на IVR замість зв’язку з «живим» фахівцем.

Розглянемо інші варіанти як зателефонувати оператору Водафон:

 1. Номер для абонентів, які перебувають за межами країни або в зоні роумінгу — 38 0 500 400 111. Платити за з’єднання не потрібно, послуга доступна навіть якщо на вашому рахунку 0.
 2. Телефон для користувачів, які хочуть зателефонувати оператору через стаціонарний або набрати з Київстару і Лайфу — 0 800 400 111.

Щоб отримати консультацію за поточним телефоном Vodafone, необхідно підтвердити особу. Оператор може запросити у вас інформацію про номер паспорта. Таким чином компанія захищає абонента від шахраїв та інших зловмисників.

Покрокова інструкція для зв’язку через автовідповідач Vodafone

Якщо ви є клієнтом Vodafone, виконайте ці дії:

 • наберіть 111;
 • дочекайтеся закінчення підказок, натисніть цифру 0;
 • оберіть спосіб зв’язку з експертом — безплатний або без черги.

Алгоритм для користувачів, які хочуть зателефонувати службі підтримки з не підключеного до мережі Vodafone номера:

 1. Зателефонуйте на 0 800 400 111.
 2. Натисніть кнопку 0 щойно голосовий бот продиктує все меню.

Для корпоративних абонентів оператор виділив номери 0 800 400 007 і 050 462 0004. Перший використовується для інформації новим підключенням, другий — для обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів