Як знайти телефон по IMEI: універсальні і перевірені способи

Показати зміст статті

 1. Де знайти IMEI-код
 2. Чи можна знайти вимкнений телефон по IMEI?
 3. Способи пошуку телефону по IMEI
 4. Програма, щоб знайти телефон по IMEI безкоштовно
 5. Як знайти телефон через IMEI по комп’ютеру?
 6. Способи пошуку телефону по IMEI, в залежності від його ОС
 7. Як знайти iPhone по IMEI?
 8. Як знайти вкрадений телефон Андроїд по IMEI?
 9. Як знайти телефон Samsung по IMEI?
 10. Як знайти вкрадений телефон по IMEI в Україні безкоштовно?
 11. Корисні поради

Як часто ви питаєте себе: «Де мій телефон?!». Не раз, обшукуючи квартиру і заглядаючи в більш дивні затишні закутки, ми думали, де ми його залишили. А, може, він і зовсім був загублений?! Або ж інша ситуація: сталася крадіжка телефона, і тепер треба дізнатися, де він знаходиться? Звичайно, було б добре, якщо «сімка» активна. Але де ви бачили такого злодія, який не викидає карту, як тільки заволодіє апаратом?! Швидше за все, «номер поза зоною дії», і доведеться думати інші способи пошуку. Кращий з них – знайти телефон по IMEI. Про це й піде мова сьогодні.

IMEI (міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання) являє собою індивідуальний номер для кожного телефону. Він складається з п’ятнадцяти цифр, де перші дві – код збірки, наступні шість – код затвердження, ще шість – серійний номер, а остання цифра – контрольна сума. IMEI використовується для ідентифікації пристрою в мобільній мережі.

Де знайти IMEI-код

Як правило, номер надруковано на задній кришці телефону, а також на наклейці під акумулятором. Іноді ідентифікатор апарату захований в слоті для SIM-карти (наприклад, в продуктах компанії SONY), або на висувній рамці слоту «сімки» (практика Apple). Подивитися код IMEI на екрані можна після введення комбінації *#06#.

Але як знайти телефон по IMEI, якщо смартфон загублений? Є кілька способів.

 • При купівлі мобільного пристрою у оператора, код-ідентифікатор апарату можна знайти в договорі та в рахунку на покупку.
 • Якщо девайс куплений в супермаркеті електроніки, номер IMEI слід шукати в документі, що підтверджує угоду.
 • Купивши iPhone або смартфон іншого бренду з рук, не забудьте записати номер моделі, або вимагайте оригінальну упаковку від нього. На коробці також є IMEI.
 • У смартфонах Android код доступний в опціях облікового запису, в панелі Google. У разі iOS номер знаходиться в додатку iCloud.

Чи можна знайти вимкнений телефон по IMEI?

Результат пошуку смартфона з міжнародного ідентифікатора безпосередньо залежить від GPS. Якщо він включений, всі необхідні дані будуть доступні по IMEI. Однак якщо телефон розрядився, або його відключив зловмисник, система передачі інформації також буде відключена. Якими б не були спроби з боку правоохоронних органів і співробітників служби безпеки мобільних операторів, знайти загублений апарат не вийде.

Способи пошуку телефону по IMEI

Якщо загуглити дане питання, пошуковик видасть сотні посилань, які обіцяють за кілька хвилин дізнатися місце розташування вашого втраченого смартфона. Але, передчасно радіти не варто! Істина така, що в Україні немає єдиної компанії, у якої був би доступ до даних всіх операторів мобільного зв’язку.

Нині існує безліч програм для пошуку гаджетів за ідентифікатором IMEI. Однак багато з них є чисто шахрайськими, та не здатними дати потрібний результат. Більш того, їх завдання – заволодіти вашими особистими даними і використовувати їх в неблагородних цілях. Найчастіше такі програми:

 • запитують дані кредитної картки (особливо дивним повинно здатися, якщо спочатку програма позиціонувалася, як безкоштовна);
 • просять відправити текстове повідомлення, щоб визначити місце розташування загубленого смартфона;
 • якщо додаток обіцяє знайти ваш пристрій через супутник (дана послуга точно не безкоштовна, і нею можуть скористатися тільки люди зі спеціальним доступом).

Є й інші, більш мудрі схеми, які спробують вас обдурити. Головне, не погоджуватися одразу на, здавалося б, дуже вигідні умови і діяти з холодною головою: на випадок викрадення телефону, звернутися за допомогою до правоохоронних органів, або спробувати знайти гаджет перевіреними способами. Якими? Відповіді нижче.

Програма, щоб знайти телефон по IMEI безкоштовно

Варіант, де застосовується програма для пошуку телефону по IMEI, найпростіший, але іноді допомагає. Тут важливо розуміти, що ефективними будуть лише ті утиліти, які здійснюють пошук на основі введеної особисто вами інформації.

Найпопулярнішим на сьогодні додатком є IMEI-Poisk 2.0., який для пошуку використовує:

 • мобільний номер телефону;
 • код IMEI загубленого пристрою;
 • останній пункт в просторі до втрати;
 • останній час використання (останній дзвінок, вихід в мережу).

Знову-таки, вважати даний спосіб найдієвішим не доводиться.

Як знайти телефон через IMEI по комп’ютеру?

Для пошуку втраченого гаджета через ПК або ноутбук слід встановити спеціальну програму. Вона працює через супутник, і буде намагатися відшукати місце розташування вашого телефона. Але, врахуйте! Виявлення геолокації буде працювати тільки в разі, якщо на загубленому пристрої попередньо була інстальована така ж програма! В іншому випадку все, що вдасться роздобути за допомогою утиліти, це модель гаджета, його статус (втрата або крадіжка), дані про те, де куплений смартфон і його виробника.

Як тільки ви купили телефон, не полінуйтеся встановити спеціальну програму пошуку, нерідко вона йде в пакеті антивіруса. Наприклад, в Eset Mobile Security можна активувати модуль «Антикрадій». В такому випадку, при втраті пристрою, стежити за його місцем розташування можна через офіційний сайт розробника програми.

Способи пошуку телефону по IMEI, в залежності від його ОС

У різних операційних систем і програм, як знайти телефон по IMEI самостійно через інтернет, відповідно, різні. Якщо якийсь додаток доступний на Google Play і його можна скачати на телефон Android, то для IOS-пристроїв він відсутній. І навпаки. Тому виникають серйозні труднощі. Щоб уникнути плутанини, пропонуємо утиліти, які будуть оптимальними для кожної з цих ОС.

Як знайти iPhone по IMEI?

Телефони виробництва Apple – ласий шматочок для злодіїв, вони коштують дорожче аналогів, від чого так приваблюють зловмисників. Якщо трапилося так, що айфон вкрали, або він десь загубився, скористайтеся таким способом його пошуку.

 • Підключіться до програми iCloud.
 • Пошукайте режим пошуку iPhone.
 • Відвідайте офіційний ресурс icloud.com, на якому в спеціальній рядку введіть унікальний Apple ID і пароль.

Якщо все зроблено правильно, ви відразу дізнаєтеся, де знаходиться ваш гаджет. І що ще краще – зможете відслідковувати його переміщення.

Як знайти вкрадений телефон Андроїд по IMEI?

Знайти по iCloud мобільні пристрої не «яблучного» виробництва неможливо. Але засмучуватися власникам більш доступних апаратів Xiaomi, Huawei або Honor не варто. Власники телефонів на Android можуть спробувати знайти свої девайси по супутнику. В даному випадку не обійтися без Google.

В особистому акаунті користувача зберігаються всі дані, необхідні для пошуку. Зайдіть у «Віддалене управління Android», після чого ви зможете:

 • знайти свій код IMEI;
 • дізнатися, де знаходиться гаджет;
 • подивитися, скільки заряду акумулятора на ньому залишилося (якщо апарат все ще включений);
 • зателефонувати на загублений смартфон і таким чином визначити, він був викрадений або просто десь загубився;
 • видалити важливі дані (щоб запобігти розповсюдження через третіх осіб);
 • віддалено заблокувати, після чого той, хто вкрав або знайшов телефон, не міг ним скористатися.

Як знайти телефон Samsung по IMEI?

Алгоритм пошуку для мобільних пристроїв Самсунг такий же, як і для інших гаджетів на Android. Альтернатива – через спеціальні додатки, доступні для безкоштовного скачування в Google Play. Популярними на сьогодні вважаються:

 • SeekDroid (з функцією надсилання геоданих для визначення пристрою з точністю до 3-5 метрів);
 • Lost Android – програма вдало маскується від зловмисників, на робочому столі виглядає як іконка блокнота;
 • Wheres My Droid – пропонує широкий перелік доступної інформації, в тому числі координати гаджета, доступи до телефонної книги, камери, тощо.

Як знайти вкрадений телефон по IMEI в Україні безкоштовно?

Складнощі пошуку полягають в тому, що, навіть маючи на руках номер IMEI, з’ясувати, де знаходиться телефон, можливо не завжди. Якщо у пристрої інстальована відповідна програма, його можна визначити по супутниковому сигналу. Але після вимкнення пристрою, такий фокус не пройде. Єдине, що залишається – написати заяву в правоохоронні органи і надати упаковку з-під смартфона з номером ідентифікації. І навіть тут не все просто – поліції спочатку потрібно отримати дозвіл суду на перевірку коду IMEI. І лише тоді вони зможуть почати намагатися вийти на загублений вами смартфон.

Корисні поради

Щоб шанси знайти загублений телефон по IMEI були високі, активуйте програму «захисту від крадіжки», або її аналог. Попередньо завантажте додатки в інтернеті.

Якщо пошукової утиліти на смартфоні немає, не намагайтеся вирішити проблему виявлення самостійно – зверніться до компетентних органів. Співробітники поліції знають, як це зробити ефективно і оперативно.

Не забувайте головне правило, щоб знайти айфон по IMEI – не втрачати часу! Чим швидше ви будете щось робити для пошуку пристрою, тим більше у вас шансів на сприятливий результат.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів