Підсумки заходу Apple: AirPods 3, новий MacBook Pro, HomePod Mini і все, що анонсовано

В рамках заходу October Unleashed Apple сьогодні представила нові 14-дюймові і 16-дюймові MacBook Pro. Новий MacBook Pro оснащений чіпом M1 Pro з 8 високопродуктивними ядрами і 2 високоефективними ядрами, 16-ядерним графічним процесором і 32 ГБ оперативної пам’яті. Також є чіп M1 Max, який знову подвоює оперативну пам’ять і графічний процесор. 14-дюймовий MacBook Pro коштує від 1 999 доларів, а 16-дюймовий MacBook Pro – від 2499 доларів.

Дизайн MacBook Pro також був повністю перероблений, тепер з більш тонкими лицьовими панелями, хоча і з виїмкою для розміщення веб-камери. Міні-світлодіодний дисплей має більше пікселів, підтримує високу контрастність і максимальну яскравість 1600 ніт, а також працює на частоті 120 Гц з технологією ProMotion. MacBook Pro тепер також оснащений портом HDMI, пристроєм читання SD-карт і MagSafe для магнітної зарядки.

Вперше новий MacBook Pro доступний з розміром 14,2 дюйма поряд з моделлю з діагоналлю 16 дюймів. Роздільна здатність екрану також була суттєво збільшена. Загальний промисловий дизайн ноутбука також був перероблений, він став більш квадратним.

Усього доступно 3 порти Thunderbolt 4, і навіть роз’єм для навушників був оновлений. MagSafe повертається з більш високою пропускною здатністю, але ви все одно можете заряджати гаджети через порти Thunderbolt, якщо захочете.

Сенсорна панель зникла. Замість неї Apple відновила ряд фізичних функціональних клавіш і додала нові поєднання клавіш, такі як Spotlight, Siri, Диктування і «Не турбувати».

Мікросхема M1 Pro являє собою збільшену версію мікросхеми M1 з пропускною спроможністю пам’яті до 200 ГБ/с, оперативною пам’яттю до 32 ГБ і кількістю транзисторів більш ніж в два рази. Apple заявила, що продуктивність процесора приблизно на 70% вища, ніж у M1, а продуктивність графічного процесора приблизно вдвічі вища. M1 Max подвоює обсяг оперативної пам’яті до 64 ГБ і збільшує розмір графічного процесора до 32 ядер.

Apple також заявляє, що час автономної роботи збільшується в 2-4 рази при виконанні інтенсивних завдань. Час відтворення відео становить 17 годин для 14-дюймової моделі та 21 година для 16-дюймової моделі. Ви також можете швидко зарядити акумулятор до 50% ємності за 30 хвилин.

Одним з найбільш спірних дизайнерських рішень цього покоління неминуче стане виїмка на дисплеї. Apple заявляє, що в цілому лицьові панелі дисплея тонші на 24-60%. Висота рядка меню збільшена відповідно до висоти надрізу.

Дозвіл веб-камери підвищено до 1080p, що в два рази підвищує продуктивність при слабкому освітленні. Також були оновлені мікрофон і масив динаміків. ВЧ-динаміки збільшені майже в 2 рази для поліпшеного відтворення звуку з відтворенням звуку Spatial Audio.

MacBook Pro з діагоналлю 14 і 16 дюймів доступні в сріблястому і космічному сірому кольорах. Ціни починаються з 1999 доларів.

AirPods 3

Під час жовтневого спеціального заходу Apple, нарешті, представила третє покоління своїх популярних бездротових навушників. AirPods 3 відрізняється новим дизайном, заснованим на AirPods Pro, але на цей раз з універсальної посадкою і підтримкою Spatial Audio.

AirPods 3 дуже схожі на AirPods Pro, з більш короткою ніжкою, великим дизайном у вусі і новим акумуляторним відсіком. Однак, на відміну від AirPods Pro, нові AirPods початкового рівня мають універсальну посадку замість регульованих силіконових наконечників.

В результаті, AirPods 3 не мають розширених можливостей, таких як активне шумозаглушення або режим прозорості, які залишаються ексклюзивними для AirPods Pro і AirPods Max. Проте, у них є Spatial Audio, який є першим для моделі AirPods початкового рівня. Завдяки новим датчикам AirPods 3 виявляє рухи голови користувача для створення вражаючого об’ємного звуку.

Apple збільшила час автономної роботи до 6 годин при повній зарядці, а AirPods 3 тепер офіційно підтримує Find My network і зарядний пристрій MagSafe.

AirPods 3 коштують 179 доларів і будуть доступні для попереднього замовлення сьогодні. Apple заявляє, що вони надійдуть в продаж на наступному тижні, 26 жовтня.

HomePod Mini

Apple не стільки змінила популярний в минулому році HomePod Mini за 99 доларів, скільки представила нові барвисті варіанти дизайну. Як і у випадку з модернізованими iMac M1 на початку цього року, Apple представила «сміливі» і «забавні» кольори в своїй лінійці, пропонуючи «яскравий колір і індивідуальність». Ці нові відтінки – синій, жовтий і оранжевий – приєднуються до космічного сірого і білого.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів