Поради з догляду та експлуатації обігрівача

У період настання холодів не завжди центральне опалення включають вчасно, і для отримання тепла люди купують обігрівачі. Як будь-який прилад, опалювальна техніка вимагає належного догляду і правильного використання. Якщо періодично виконувати деякі дії, легко можна продовжити термін експлуатації свого обігрівача. Ми підготували список маніпуляцій, які не будуть зайвими під час очищенні обігрівача.

Обігрівач в приміщенні

Обігрівач не бажано розбирати задля безпеки, тому очищати його можна тільки зовні.

 1. Ретельно протирайте прилад від пилу і бруду. Навіть незначний шар пилу може негативно вплинути на роботу обігрівача.
 2. Очищуйте обігрівач від забруднень в отворах охолодження пилососом. Прилад буде нормально працювати тільки за належної вентиляції. Від пилу в системі охолодження він перегрівається й не виконує свою функцію.

Варто розглянути і правила експлуатації приладу, оскільки він дуже небезпечний і легко може спалахнути.

 1. Не рекомендується сушити речі на радіаторі – це впливає на охолодження, що призводить до псування внутрішніх обігрівальних елементів.
 2. Не використовуйте обігрівач у вологих приміщеннях: душовій, басейні або у ванній кімнаті. Може виникнути конденсат, який погано впливає на електричні елементи.
 3. Варто уважно підбирати прилад під розміри приміщення, у якому він буде використовуватися. Сильно маленький радіатор не зможе обігріти велику площу, а великий – у маленькому приміщенні може перегрітися.
 4. Використовувати прилад потрібно тільки у вертикальному положенні. Тепловиділяючі елементи знаходяться знизу, а тепло, як відомо, має властивість йти вгору.

Обігрівач у вертикальному положенні на стіні

Якщо ви використовуєте інфрачервоний обігрівач – то для догляду за ним потрібно виконувати наступні поради:

 1. Принцип роботи приладу зводиться до початкового прогріву стін і предметів у приміщенні, а не повітряної маси. Тому будьте готові до того, що перші кілька днів обігрівач буде прогрівати і, при необхідності, просушувати поверхні, а тільки потім почне ефективно обігрівати їх.
 2. Утепліть усі вікна і двері – це посилить теплоізоляцію, і витрат електроенергії буде менше.
 3. У разі забруднення, після обов’язкового виключення й охолодження обігрівача протріть корпус вологою ганчіркою, а тепловипромінюючу панель спиртом.
 4. Для продовження служби приладу, а також захисту його від стрибків напруги рекомендується застосування стабілізаторів напруги.
 5. Задля безпеки не рекомендується за допомогою обігрівача сушити одяг, піддавати його прямому попаданню сонячних променів або води.

Такі не сильно складні правила продовжать життя вашого обігрівача.

ЗВОЛОЖУВАЧІ ПОВІТРЯ ОЧИЩУВАЧІ ПОВІТРЯ
АКСЕСУАРИ ДЛЯ КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ МЕТЕОСТАНЦІЇ

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів